USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Аварія в Луцьку: зіткнулися три авто. ВІДЕО

16 Червня 2015 22:13
На виїзді з Луцька в напрямку Дубна близько 19:30 год сталася аварія. Про це повідомляє "Район Луцьк".

Водій Mercedes-Benz на великій швидкості втаранився в джип Toyota Land Cruiser, який повертав.

При зіткненні цих двох машин постраждала і третя автівка – Toyota RAV4.

Серед водіїв і пасажирів жертв немає.

Як повідомили очевидці, учасники ДТП викликали ДАІ і очікували її прибуття не менше, ніж півгодини.



Відео користувача "Вконтакте" Ігоря Мельникова (Дивитись з 01:15). Обережно, нецензурна лексика.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Всезнайко Показати IP 16 Червня 2015 22:52
Як прийшло, так і пішло...
аватар Показати IP 16 Червня 2015 23:01
найшла коса на камінь. задрали ці мажори на джипах. ніколи навіть поворота не вмикають. сьогодні на ауді якийсь мудак нагло переді мною проїхав три світлофори на червоне і повернув біля загсу без поворота і знову ж на червоне світло! купа бидла на дорозі!
кукурузер до аватар Показати IP 16 Червня 2015 23:09
в него фари білі, красіві, мона не включати
Цікаво до аватар Показати IP 16 Червня 2015 23:50
Перед вами на червоне, та ще й три?.. А чому Ви проїхали три червоних світлофори? Вас заїло те що він перед Вами їхав? Цікава самокритика.
Анонім Показати IP 16 Червня 2015 23:24
кожного дня наїжаю по місту по 100 - 200 км то найбільш дістають жигулі
Ж -6 до Анонім Показати IP 17 Червня 2015 00:19
да ну нах ти тащися по вулиці коли люди спішать)
лучанин Показати IP 16 Червня 2015 23:58
"бідота" не розминулася на рівній дорозі... точніше Бидлота..
Audi TT Показати IP 17 Червня 2015 09:44
Всі такі розумні, можна подумати ви іздите по місту 50 км,?! Всі ганяють, особливо за містом, просто хтось доганявся і догнав. Буває, машина це купа металу, головне що всі живі. Але те що як хто хоче іздить, це факт, тому що в нас не має не розмітки на дорогах, невже так важко намалювати?! Особливу увагу потрібно придати пішоходним переходам, тому що наші пішиходи ходять як телята по дорозі.
Лучанка до Audi TT Показати IP 17 Червня 2015 12:43
Ну звичайно ж що телята, от як би взагалі не ходили, от тоді б ви вже всі і по місту 100 км їздили. Люди,ви не повірите, щей ПІШОХОДНИМИ ПЕРЕХОДАМИ користуються! Це такі білі смужечки, на яких за ПДР люди перетинають проїзджу частину. То може варто пригальмовувати хоча б іноді, зараз літо, море дітей на вулицях. А тут два авто і без пішохода не розминулусь...
жезл Показати IP 17 Червня 2015 12:56
Для профілактики порушень ПДР один день на тиждень офіційно заборонити використовувати транспортні засоби, крім спецслужб і громадського транспорту. Нехай власники крузерів, равів, п"ятисотих походять через пішоходні переходи, нерегульовані перехрестя, поїздять в громадському транспорті для зближення з реаліями буття простих громадян.
Audi TT до Лучанки Показати IP 17 Червня 2015 13:57
Але в основному пішоходи не дивляться по сторонам, йде мама з каляскою, біля неі ще дитятко рочків 3, і вона щей по тел.говорить, сунеться не попішоході, і ви скажите що це не теля сунеться, а потім буде винний водій, вона навіть не глянула на дорогу, головне ж що ж там по тел.говорять. Не встигне для пішоходів зелене світло загорітися, одне піде і всі за ним, коли ще машини їдуть, і таких нажаль багато людей, особливо діти перебігають дорогу де ім і коли заманулося. Якщо ви пані Лучанка іздете за кермом, то навіть при їзді 60 км/год, ви не загальмуєте швидко, коли суне пішохід, особливо в темну пору. Повинна наша міліція штрафувати як пішоходів так і водіїв . Але їх зараз не зустрінеш .