USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Аварія з постраждалими на Карпенка-Карого у Луцьку: показали момент зіткнення

15 Вересня 2021 16:57
Сьогодні о 12:43 год на камерах відеоспостереження Центру безпеки міста Луцьк по вул. Карпенка-Карого навпроти ТРЦ «Порт Сіті» було зафіксовано дорожньо-транспортну пригоду за участі двох легкових автомобілів.

Про це повідомляє Департамент муніципальної варти.

Водій транспортного засобу ЗАЗ д.н.з. 036-80ВК не був уважний за кермом, здійснюючи виїзд на вул. Карпенка-Карого при маневрі повороту ліворуч, не надав перевагу в русі автомобілю КІА д.н.з. АС8975ЕІ, що рухався головною дорогою, внаслідок чого відбулось жахливе зіткнення.

На місце події одразу прибули екстрена медична допомога, поліція та працівники ДСНС.

Як розповіли в оперативно-диспетчерській службі КП «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», в автопригоді постраждало четверо жінок, одна з них після надання медичної допомоги від госпіталізації відмовилась, трьох госпіталізували у ЛМКЛ. Стан жінок – середньої важкості.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Бляха Показати IP 15 Вересня 2021 17:04
Швидкість Джіпа точно не 50 км Куди летить дурне Але тавролет винен
Народна прокуратура до Бляха Показати IP 15 Вересня 2021 19:27
Звичайно, що винен, але на мою думку, у водія джипу була можливість уникнути зіткнення, однак він навіть не спобував загальмувати
пишітьщонебудь Показати IP 15 Вересня 2021 17:22
не надав перевагу в русі автомобілю КІА д.н.з. АС8975ЕІ, що рухався головною дорогою, внаслідок чого відбулось жахливе зіткнення. там світлофор взагалі то стоїть!
Розппющ Очі до пишітьщонебудь Показати IP 15 Вересня 2021 17:59
Де ти на цій ділянці побачив світлофор?
Ага Показати IP 15 Вересня 2021 18:37
Водій джипа міг вирулити на зустрічну. На відео видно коли таврія в останній момент зупинилась і там була можливість, на зустрічній нікого не було, але швидкість і недостатність навиків зробили своє. Жаль таврольота. Одна помилка і машини немає. Надіюсь автоцивілка присутня і її вистачить....
дідо Показати IP 15 Вересня 2021 18:47
олені по місту їздять більше пятидесяти.
Цікаво Показати IP 15 Вересня 2021 20:20
От так можна цілий день простояти... Чому в нас першочергово при визначенні провини не враховують перевищення швидкості ТЗ? Судячи з відео швидкість жипа далека від 50+20км/год, на швидкості 70 на такому відрізку можна вчасно зреагувати, звичайно маючи досвід, але і без досвіду "бах" був би не таким потужним. З відео видно що водій якраз таки був уважний, побачила що жип далеко, транспорт трохи розвіявся і вж, але не врахувала тавруся що жипи літають а не їздять. Якби це теж був жип або якась інша інорамка, то скоріш за все встиг проїхати.
Ноунейм Показати IP 15 Вересня 2021 22:00
Читаю коменти і складається враження що ніхто з коментаторів за кермом ніколи не їздив. На відео чудово видно що водій кіа гальмував, виїхати на зустрічну смугу звичайно можна було, але могло і понести в сторону, і міг він ввалити когось іншого хто їхав в крайній правій полосі(а її на відео не видно) і не завжди людина вчасно може зреагувати, бо це все відбувається в долі секунди. Це дорога, може статись будь що...
max Показати IP 15 Вересня 2021 22:58
там теж тре світлофор як і з другої сторони мосту!
До водїїв Показати IP 16 Вересня 2021 06:03
От, куди ви завжди спішите!!!? Той дурень спішив повернути, а та гнала під 100!
spec Показати IP 16 Вересня 2021 15:22
Їдьде всі крім спецавто в правому ряді і буде всім Ok !
Саша до spec Показати IP 18 Вересня 2021 23:16
Не окей. В правому ряду завжди хтось стоїть то припаркований то маршрутка то просто в носі колупається і тобі постійно тре виїжджати на лівий для об'їзду, а такі маневри туди сюди вже самі по собі не безпечні то вже краще завжди їхати по лівій смузі...