USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Автівка розтрощена, водій нині в ЗСУ: на Волині через зіткнення з потягом судили чоловіка

18 Серпня 2025 06:20
У Рожищі водія, який на переїзді зіткнувся з потягом, оштрафували на 850 гривень.

Про це йдеться в постанові Рожищенського районного суду.

Інцидент стався 20 квітня 2025 року в місті Рожище. Керуючи автомобілем Mazda, Ігор В. виїхав на заборонений сигнал світлофора на залізничний переїзд. Там він вчинив зіткнення з потягом. Водій легковика не постраждав, але його авто сильно потрощене.

Дії кваліфікували за ч. 2 ст. 123 КУпАП (порушення правил руху через залізничні переїзди).

На судове засідання керманич не з’явився. Як повідомив його захисник, за кілька днів після ДТП, 23 квітня, чоловік був мобілізований і нині перебуває на військовій службі.

Читати ще: Мотоциклом затисло ногу: на Волині п’яний водій отримав покарання за травму пасажира

У письмових поясненнях чоловік вказував, що перед переїздом на колії стояв товарний поїзд, що обмежував огляд. Працівниця залізниці нібито подала водієві дозвіл на проїзд і останній розпочав рух. Сусідньою колією рухався пасажирський потяг, з яким сталося зіткнення.

Дослідивши обставини, суд призначив Ігорю В. штраф у розмірі 850 гривень. Також він заплатить 605 гривень судового збору.

Дмитро КЛИМЧУК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus