USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Автівки волинських «хамів» на дорогах позначили наклейками

18 Липня 2015 18:25
Автівки водіїв, які порушили правила дорожнього руху та припаркували машину в недозволеному місці, володимир-волинські активісти позначили на лобовому склі спеціальними наклейками зі словами «Мені плювати на всіх, я паркуюсь, як мудак». Про це повідомляє «БУГ».

Так, у Володимирі-Волинському відбулася акція «СтопХам». Спільний рейд з даішниками проти «хамів» за кермом влаштували місцеві активісти.

Захід розпочали сьогодні о 10-ій ранку на вулиці Данила Галицького біля ринку та міської ради, а також на вулиці Соборній біля будинку райдержадміністрації.

На авто, власники яких були відсутні, наклейку клеїли відразу. Тих же, хто перебував за кермом, але виглядало так, наче був припаркованим, просили переїхати на місце без заборон для зупинки.



Андрій Кандиба, володимир-волинський активіст та організатор акції проти «хамів» за кермом закликав громадськість долучатися до подібних рейдів, щоб зробити для себе ж місто комфортнішим.

«Бо лише за підтримки людей у цій справі можна досягти успіху», – наголосив чоловік.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 79
саша Показати IP 18 Липня 2015 18:56
а в луцьку коли буде стоп-хам?
Анонім до саша Показати IP 18 Липня 2015 21:09
Коли такий придурковато-ейфоричний стан виникне у луцьких автог*ндонів.
діма Показати IP 18 Липня 2015 19:33
Я за таку акцію браво і ще така сама проблема біля смика базара
ммм Показати IP 18 Липня 2015 19:35
Ну мєнти як були *******!!! Такими і в землю підуть - на їхніх очав вчиняють правопорушеня-хуліганство групою А вони либляться))) як повії!!! Паркуються неправильно - звичайно))) але це не вихід
13 до ммм Показати IP 19 Липня 2015 10:36
я хотів би побачити, де ти паркуєшся муфлоняра, спалив би!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
заява до міліції Показати IP 18 Липня 2015 19:38
Прошу првести перевірку законності ци подій та призначити лінгвістичну експертизу на предмет слів та словосполучень які містяться на наліпках. Тому що вони можуть принижувати честь та гідність громадян України!!!
123 до заява до міліції Показати IP 18 Липня 2015 21:30
я так розумію, що ти є андонищем
Анонім до 123 Показати IP 18 Липня 2015 22:25
Шановний, розумієш ти поганенько. Ті "авто..андонці", це люди, які образно кажучи, займаються "розумовим і вербальним онанізмом" - шляхом фотографування автомобілів і розклеювання наліпок.Тому що в них не вистачає або мізків, або бажання висловлювати свою громадську позицію методами правової держави. Тому або проізволом займаються, або просто дро...ать в фейсбуці. А особа, яка додала коментар - висловила адекватну думку в межах правового поля.
123 до Анонім Показати IP 19 Липня 2015 09:56
У нас немає правової держави бо всі жлоби, бо всі думають, ну один раз порушу і що тут такого, а потім і другий раз а потім то вже є системне, справа в людях!!! ніяк не справа в державі. Влада - відображення народу. Чули такий вислів? от то робіть висновки
Макс до заява до міліції Показати IP 21 Липня 2015 15:37
Хай правильно паркуються і не буде приниження. Я їх ще не так називаю коли проїхати там не можу.
рома Показати IP 18 Липня 2015 19:44
а мени не повісили ггг
кіт до рома Показати IP 18 Липня 2015 23:08
значить не попав під акцію, або дія знаку на тебе не поширбвалась
квн Показати IP 18 Липня 2015 19:55
Дотепно. Варто проводити такі акції у всіх містах Волині. А вартість наклейок покласти на водіїв-хамів.
Анонім до квн Показати IP 18 Липня 2015 21:11
В нас в державі вже є один такий дотепник. Головний дотепник. Вартість його дій, що носять відверто зрадницький характер, вже поклали на всіх громадян, в тому числі і на Вас.
лучанин Показати IP 18 Липня 2015 20:12
***** ******.. замість оштрафувати правопорушника стають співучпсниками хуліганських дій таких самих ******** малолєток.. яких жаба давить, що хтось їздить, а воно ходить)))
мешканець Показати IP 18 Липня 2015 20:17
Ти тиснеш на людей а не на владу
ГОЛОВА ГО ВГО'' КОМІ Показати IP 18 Липня 2015 20:25
ЯКИЙ БИ НЕБУВ НАХАБА, ВЕДЕ СЕБЕ ЗА КОРДОНОМ ПО ІНШОМУ ЗГІДНО ЗАКОНІВ І ЛЮДСЬКИХ СТОСУНКІВ,ТІЛЬКИ ВЕЛИКЕ ФІНАНСОВЕ ПОКАРАННЯ НАВЧИТЬ НАС ПОРЯДКУ,У ВСЯКИХ ПОСТУПКАХ ПОВСЯКДЕННЯ.
Анонім до ГОЛОВА ГО ВГО'' КОМІ Показати IP 18 Липня 2015 22:27
Бо за кордоном нема даївців що ведуть себе мов ... будучи присутніми про вчиненні правопорушень "активістами".
активіст до Анонім Показати IP 18 Липня 2015 23:10
Розкажи-ка нам, про які-то такі правопорушення йде мова:? А то , ми, підковані і проконсультовані юристами не знаємо?
мешканець Показати IP 18 Липня 2015 20:29
Стоп-хам знімає сам хам. сількогосподарський ринок - людина мішок картоплі має сунути 800м. З даі кращеб вирішив проблему парковки, а не з людьми. В який час мають паркуватись ,де мають паркуватись . Та можливо їх змінити на інші. Перехід для пішохода перенести навпроти універмагу.("або намалювати від ринку до Салюта"). Біля ринку УСВ вирішили проблему з переходом -жовтеньким парканом.-може це кандиба вирішив проблему?
надiя Показати IP 18 Липня 2015 21:02
Базар перенести.
ппс Показати IP 18 Липня 2015 21:20
кандиба обоснуй слово м*дак?
кандиба до ппс Показати IP 18 Липня 2015 23:12
Обосновуй собі в туалеті! Всі хто порушує усі закони і норми - це і є м"даки!
ххх Показати IP 18 Липня 2015 21:35
в тих г*йдонів жилетки не сходяться,а ви наклейки ліпите.
блондин Показати IP 18 Липня 2015 22:10
Я автомобилист и за то чтобы наказывать хоть таким способом андонив! И плюс штраф выписывать водителю
пасажир Показати IP 18 Липня 2015 22:18
крайній зліва - "Я одітий як чудак"
водій до пасажир Показати IP 18 Липня 2015 23:13
за те, знає закони так, що мама не горюй'
мешканець до водія до водій Показати IP 19 Липня 2015 00:54
лівий чувак чужий не місцевий.язиком молоти не діло.оббпісявся як Тамарині руки побачив-щей образити її хотів. Тому знають всі у місті і знають як вона нахліб заробляє,а ЧУДАК язичком.Куркуля з неї зробили. По яких критеріях оцінюють багатство
базарник до мешканець до водія Показати IP 19 Липня 2015 11:17
Тамарка,досить тут писати.Ти вже всіх на базарі дістала.Корчиш з себе таку чесну і справедливу,а в самої душа гнила.Про Правий Сектор розпинаєшся...Не позорь їх.
Фелікс Показати IP 18 Липня 2015 22:32
д***лоіди!для довіри людей цей в панонах повинен був вийти і на камери заявити що не допустить більше правопорушень а він стоіть і киває головою!іі сказати що він пагони зніме якщо не наведе порядку за тридні!а так хабарники з дибілоідамт знімають на телефон своє селфі і головне барсетка і футболка під сорочкою!мафія
лучанин до Фелікс Показати IP 19 Липня 2015 09:51
Да ти гарно підмітив .. БАРСЕТКА І ФУТБОЛКА ГОВОРИТЬ САМА ЗА СЕБЕ!!! ))))))))))))))))))))))) Хлопче..втічи назат звідки ти вирвався..і не позорся називаючи себе активістом.. Аативічт -це людина яка допомагає вирішити проблему, а не створює нову. Вам не подобаються автівки припарковані біля ринків - перенесіть ринок у місце де буде велика парківка..І взагалі цей ринок у ВВ в центрі міста вже себе віджив.. його давно пора перенести в інше (більше зручне і комфортніше місце.. а тут зробити нормальний ТРЦ...)
Фелікс Показати IP 18 Липня 2015 22:38
і ще давайте по кущах розшукаємо всіх в пагонах... І запитаємо чи правильна парковка і чи мигалки включені!на цуманському перехресті бізнес пост а через двісті метрів в кущах сидять і знижують аварійність на дорогах!скоро буде відео як вони там працюють!аля тих кого вже в киівській області на хабарі зловили!чекайте....
В Луцьку теж проходи Показати IP 18 Липня 2015 22:44
Стоп-Хам, слідкуйте за новинами!
13579 Показати IP 18 Липня 2015 23:05
А батько у активіста хороша порядна людина то де воно набралося такої злості чи вибори на носі
син батька до 13579 Показати IP 18 Липня 2015 23:15
"Злості? Вибори на носі?" -Браво! Село вперед, село назад, село на місці стій, раз-два! Ви б краще набралися сміливості і назвалися! А то, диви, які всі сильні духом і клавіатурою!
мешканец до син батька Показати IP 19 Липня 2015 01:08
я кажу потиснув на людей той чесний,а в міськраду зайти слабо.Плагіат СТОП-хама та І відеонагляду.Джентельмен перед Тамарою вибачся.Куркуля з неї зробив. По яких критеріях оцінив? Порішав проблеми з знаками з ментами. Я ментів не захищаю але вони вели себе достойніше на камеру (просто кивали)ніж ви.
прохожий до мешканец Показати IP 19 Липня 2015 11:20
Перед ким вибачатись?Перед порушницею за те що порушила???Люди ви хворі?
Павло до 13579 Показати IP 18 Липня 2015 23:23
Якби вся молодь була такою розумною і активною, то б життя в Україні змінилось! А так сидять і тільки паскудять тих, хто щось роблять. А самому щось зробити слабо? Чи в лайні вже звично? А на рахунок Андрія то це взагалі інша тема. Він не злий, а справедливий і не боїться сказати правду в очі чи зробити зауваження. На відміну від писаків-шистьорок.
ну Показати IP 18 Липня 2015 23:44
Це вже переходить усі рамки порядності, я не хочу жити в цій країні де якийсь вискочка з комплексом меншовартості і неповноцінності, буде ставити якесь клеймо моїй дитині, навіть якщо вона вчинила прааопорушення- є єдина схема---- даі - протокол- покарання( якщо хтось не згідний то суд)!!!!! Ну непереконаєте мене- так у мого прадіда забрали коней і три корови, діда , який попав в полон били в Горькому, а бабусі казали що лікуюють!!! А на Волині якись вискочки уявили себе гестаповцями і карають всіх підряд!!! Сором!!!!
Ольга до ну Показати IP 19 Липня 2015 00:02
Тітко, якби це було протизаконно то б міліція у таке втрутилася. А свою дитину треба правильно було виховувати щоб не порушувала правила і жила порядно!!! Як кажуть яблуко від яблуні далеко не закотиться....
СтопХам до Ольга Показати IP 19 Липня 2015 00:18
Вася , я тебе знаю. На слідуючий раз отримаєш протокола. А точніше чекай на повідомлення. *!"№;%:?*!"№;%:?*!"№;%:?*
)))) до Ольга Показати IP 19 Липня 2015 00:19
Так от ви вийдіть клеїти наліпки- вийдіть на проїжджу частину- ви порушник!!!і не спортте- порушник!!!! І тут хтось вам наліпку на лоба)))!! І ще маркером напише що Ви Пробачте- му....ак!!! Це ось оце буде правильно)))!!! Правдаж???
СтопХам до )))) Показати IP 19 Липня 2015 00:41
а що вас змутило ? що ви му...дак??? Ну і гордіться цим. Скоро від вас андонів , і на проїзджу частину вийдеш. Бо не буде як.
СтопХам до ну Показати IP 19 Липня 2015 00:20
коментар було видалено
СтопХам Показати IP 19 Липня 2015 00:21
Сц*куни , тільки вміють за компом рот відкривати! А в очі слабо? Пазорні шавки!
так вчатить історія Показати IP 19 Липня 2015 00:24
Коли панує анархія , вилазять різні люди , які птвотять свої ганебні справи прикриваючись релігією, патріотизмом чи суспільними інтересами!!! А насправді в переважній більшості підтримують свої меркантильні інтереси!!! Чекайте- вони скоро гроші почнуть просити!!!!
СтопХам до так вчатить історія Показати IP 19 Липня 2015 00:35
В чому анархія? В порядку ? Я більш чим впевнений ви ще той автоАНДОН. Те щ ови зїли наклейку , то скажіть дякую що не штраф. На слідуючий раз будуть штрафи.
Анонім до СтопХам Показати IP 20 Липня 2015 02:24
Ты дебильный иди приклей депутату или гаишнику.А то над простыми людьми герой (деб..ы)
Тормоз ти до Анонім Показати IP 20 Липня 2015 12:02
Наклейки були наклеєні місцевому депутату і начальнику міліції.
СтопХам до Анонім Показати IP 20 Липня 2015 17:54
*** Відео дивись ***
мюлер Показати IP 19 Липня 2015 00:32
Оооо то єсть гут- є послідофніки на Волині!!! Без суда і слідства!!! Може правий Путлер- і є все таки на Волині парочка фа...тів!!! Які думають що їм усе можна!!!!
оооо Показати IP 19 Липня 2015 00:37
Ти не хами і мичи))) колгоспникам ліпити!!! Підійди до моєї приватної власності з своїм немитим рил..ом і грязними руками..(конституція дає мені право всіма засобами захищати майно) от і побачиш))) світло і темраву!!! І будеш потім верещати що актівістів абіжають- в бороду і на Адєсу!!!
СтопХам до оооо Показати IP 19 Липня 2015 10:20
Сц*кун назвися , щоб знати на якого тарантаса наклейку клеїти))))Конституція дає тобі право бути людиною а нее Бидлом. Сопи в дві дирки , сц*кун. Хлопці зробили це публічно , а ти погань сидиш і дзявкаєш. Зустрінся з ними і дай в бороду???? Дічь позорна!
активіст до оооо Показати IP 19 Липня 2015 11:36
:))))))))))))Мені цікаво як ти зарядиш мені в бороду:)))))Дивись щоб потім самого по запчастинам не збирали:))))))))))))))))
Модератор Показати IP 19 Липня 2015 01:28
Ще раз питаю Перед Тамарою вибачення просили,руки її злякались.Чи білими ручками клеїти наклейки легше?
Адміністратор до Модератор Показати IP 19 Липня 2015 11:24
Тамарка,не питай ще раз.Ніхто тобі в колінця не впаде,зпустися з небес на землю.
до так вчить історія Показати IP 19 Липня 2015 09:22
Ти гроші просиш на кожному кроці, хлопці не дерли машини не перевертали не били водіїв, вони просто гарно показали паркуваотникам хто вони є? Якщо машина стоїть майже на "зебрі" і автомобіль який рухається збиває пішохода на переході? хто буде винен? А за те що гроші почнуть просити - це вони самі і написали на фейсбуці- ти ж і копійки не дасиш, твоя хата скраю і сам ти історик х*ров!
до да до до так вчить історія Показати IP 19 Липня 2015 09:57
Коли починається проект, то гроші потрібні, звичайно якщо ти не уоломойський
ІСТОРИКУ Показати IP 19 Липня 2015 09:32
Тобто, Вам подобається хаос на дорогах і ви знаєте кращий спосіб виправлення поступків "водіїв". Вперед, група антиАвтоАндони Володимира-Волинського, долучайтеся до групи, давайте пропозиції, беріть все у свої руки і вперед!. Місто має знати своїх правильних людей!
модератору та 0000 ( Показати IP 19 Липня 2015 09:38
Право порушувати правила парковки немає ніхто. І тут твоя "приватна власність" не в тому місці причеплена. Вчи закон. Перед Тамарою просити вибачення нема сенсу, так як вона припаркувалася (по-діагоналі на тротуарі і залишила 50см для проходу пішоходів і 1м від "зебри") в неї взагалі права забрати треба, бізнесмени хр*нові. Що ще не так? Мудрагелі? Бачу тут є один товариш, який виходить, зовсім не товариш......(ГГ)
дойча Показати IP 19 Липня 2015 09:44
А що там за Декларація довіри? що там пацани написали? Прикольно.
тамара Показати IP 19 Липня 2015 10:17
до речі, після акції, пані Тамара дуже гарно поїхала на парковку. Вигляд в неї був божественний - вона гарно посміхається:-))
водій 37 р стаж Показати IP 19 Липня 2015 10:42
в нас як було даі п....си так і остались, на 40 з моста мене обігнав бмв ас 2121 пересікши подвійну суцільну , а гайці як по команді біля круга повернулись в другу сторону, а ось таврію за мною зупинили незрозуміло чого ?
бульба боровець Показати IP 19 Липня 2015 12:23
Так знаючі закони мама не горюй))) чи як ви там говорите???? 1: деякі люди тут праві- дії цих людей мяко кажучи некокектні!!! І при звернені в правоохоронні органи в них на100 відсотків будуть проблеми!!! 2, паркуватись так неможна- кожен хто бачить правопорушеня(на його думку) повинен звернутись до компет органів- а вони розберуться , оформлять та передадуть у деяких випадках до суду і тільки після цього можна говорити що осоа правопорушник 3, про зверненя до міліцї на предмет проведення експеризи чи ці словосполучення принижують честь та гідність немає сенсу- потрібно писати заяву де чітко вказувати , що ці дії вас принизили!!! 5 звернення до проконсультованих - вас підставили- ну от наприклад- вам неподобається слідчий ви ризикете його назвати му..ком))?? Чи суддя який буде розглядати вашу справу???? Не грайтеся - якби це стосувалось мене і в мене був би вільний час то В у Вас булиб серйозні проблеми!!!
СтопХам до бульба боровець Показати IP 19 Липня 2015 12:37
Потрібно дотримуватись законів і правил ПДР і все буде ок. як у вас так і у нас.
Вован до бульба боровець Показати IP 19 Липня 2015 12:46
Гороть не верзи хоть тут свою пургу!!!!!! Твою подлу натуру видно через інтернет! Знайшовся мені блін правозахисник і офігенний активіст! Гляди свої собачки і клацай на клаві свої мемуари в свому просторі!
бульба боровець Показати IP 19 Липня 2015 13:29
Так знаючі закони мама не горюй))) чи як ви там говорите???? 1: деякі люди тут праві- дії цих людей мяко кажучи некокектні!!! І при звернені в правоохоронні органи в них на100 відсотків будуть проблеми!!! 2, паркуватись так неможна- кожен хто бачить правопорушеня(на його думку) повинен звернутись до компет органів- а вони розберуться , оформлять та передадуть у деяких випадках до суду і тільки після цього можна говорити що осоа правопорушник 3, про зверненя до міліцї на предмет проведення експеризи чи ці словосполучення принижують честь та гідність немає сенсу- потрібно писати заяву де чітко вказувати , що ці дії вас принизили!!! 5 звернення до проконсультованих - вас підставили- ну от наприклад- вам неподобається слідчий ви ризикете його назвати му..ком))?? Чи суддя який буде розглядати вашу справу???? Не грайтеся - якби це стосувалось мене і в мене був би вільний час то В у Вас булиб серйозні проблеми!!!
асса Показати IP 19 Липня 2015 13:56
Готовий поспорити і явже про це писав - ця акція для жебраків, які гроші просять!!!! Якщо вони так печуться проправопрядок то лопату в руки і облаштовувати парковочні кишені!!!!! От тоді я дам гроші на бруківку а так- це розвод!!!! І низько!!! І викликає кучу негативних і бридких думок про цих осіб!!!!
городянин Показати IP 19 Липня 2015 14:47
А сірожа Барщевській і там примазався....Бідний так від армії драпає, стільки діагнозів штампує а тут - раз і здоровіший усіх живих - правдоньку шукає і порушників захищає! Самому треба як слід відмитися від грішків колишніх...За правду мають право боротися лише ті, хто ту правду в маси несе, а не двуликі брехливі створіння! Женіть його шукачі правди і справедливості, женіть.... Не місце йому там
Барщевський до городянин Показати IP 19 Липня 2015 17:15
Шановний , громадянин розкажіть мені історію мого примазання???? Моя пол. даже не діяльність а обізнаність розпочалась з 2000 року. І розпочалась в лавах Української Народної Партії , УНП(це так для міркування) Від армії не драпаю . Займаюсь активною громадською діяльністю. Хочете зі мною поспілкуватись , пишіть в приват , дзвоніть до мене.Те що я затронув ваші інтереси , сорі . Особисто для Вас , і таких балакучих як ви предявляю свою мед. карточку(можете і поксерити її) щоб у Вас і таких як ви не виникало дурних питань. А тепер поясніть чи розкажіть всім , які це " колишні грішки" Я не колишній регіонал , і не робив щось проти народу. Чи я когось вбив чи ще щось? аргументуйте. і хто такі "шукачі правди "???? Поясність. І тим паче я не соромлюсь і не ховаюсь за видуманими ніками. Майтк хоробрість прийти і сказати це в очі , а не як оражена вжитті людина ховатись за ніком і розпускати свій язик. Удачі Пане балабол Громадянин. Те що ви порушили і я наклеїв наклейку , сорі не порушуйте.
городянин до Барщевський Показати IP 19 Липня 2015 22:14
Скільки жовчі у вашій відповіді, шановний....Якщо збираєтесь до людей(не приведи Боже) то навчіться адекватно реагувати на думку інших, а не сичати як кобра. Розумна людина на будь-який коментар відповість гідно і без оцієї гримучої "дрискотні")))) Вам, бачу, не дано... А що до армії...Тут ваші обізнаність, діяльність та інше ротоблудство нідочого. Тут має бути патріотизм! Я свій довів в АТО, але зайвий раз про це навіть не хочу згадувати...Свою медкарточку прибережіть для нареченої. Ай, пробачте, їх у вас тоже відімо-нєвідімо...
СтопХам до городянин Показати IP 20 Липня 2015 11:22
ТИ закиінчена людина. Убогий духом. Плетеш як з гарячки .Одним словом сцикун!!! Говори людям в очі.
Колян до городянин Показати IP 20 Липня 2015 18:09
Ваші слова такі знайомі з форуму де ви писали під ніком ОЛД. Тільки на жаль ви не чоловік і в прямому і переносному змісті. Просто дурепа з завищеною самооцінкою, яка на жаль навіть не скидається на сильний чоловічий характер.
Павло до городянин Показати IP 19 Липня 2015 20:54
Та ти оприділися зі своїм висловом " правдоньку шукає і порушників захищає!" То виходить всі, хто приймав участь в акції захищали порушників??????? Лікуйся!!!!
333 Показати IP 19 Липня 2015 16:13
А кандиба у яку раду іде у міську сільську чи верховну не дай Боже
Ольга до 333 Показати IP 20 Липня 2015 21:45
в сенат сполучених штатів!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! А то що тут робити серед ди**лів!
Гороть ч...мо Показати IP 19 Липня 2015 17:17
Ти безкультурна тварина. Думаєш працюєш нашим і вашим? Помиляєшся , Я тебе розкусив вже давно.
не йду на вибори Показати IP 20 Липня 2015 10:10
Ч*о, сц..ун, лікуйся, бовдур.....Видно що акцію СтопХам самі ж хами і проводили...Не гоже презентувати себе в неті такими ж проти яких ведете боротьбу....Учитися, учитися і ще раз учитися!
"Активіст"- продажні Показати IP 21 Липня 2015 19:49
Шановні , хоча ні не шановні ! Убогі духом , дволикі бики , всі ж знають що ви гоните на Кандибу і його акції! І під яким б ніком ви не писали ми знаємо про вас. Вітаємо вас , продовжуйте в тому ж дусі. Думаєте затравете Кандибу? Не на того напали , хлопака , сильний , вольовий не під кого не лягає . Як це зробили ви , лягли під самопоміч і проект Коломойського. Думаєте ви виграєте вибори? Хлопці помиляєтесь , зливайте воду , це вам не дитячий садочок. мер не Зінкевич , займайтесь волонтерством і не пхайте носа до Кандиби . Він вам і так носа втирає , але думаю хлопчина не здасться , вольовий і з власною думкою. А ти що ви травите його , так це нормальні речі , тих хто боїться поразки. Лузери. Ніколи б не подумав що ви на таке здатні.