USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Авто на «литовцях» порушує ПДР на вулиці Ковеля. Відео

18 Липня 2017 10:54
У мережі виклали відео, на якому водій авто порушує ПДР, рухаючись на вулицею Володимирською у Ковелі.

Відео опублікував на сторінці спільноти «Ковель Life» у Фейсбуці користувач Богдан Мініч.

На відео видно, як автомобіль з іноземною реєстрацією проїджає поворот і на швидкості намагається обігнати автобус й автомобіль, що їхали попереду, при цьому перетинаючи суцільну смугу.



У коментарях до відео виявилось, що в автомобіля була литовська реєстрація. При цьому коментатори виражають думку, що не важливо на яких номерах автомобіль – усі повинні дотримуватись правил дорожнього руху.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Лучанка Показати IP 18 Липня 2017 11:32
Щодня авто на українській реєстрації робить ще більше порушень. Шановна адміністрація сайту, чим вам так же "не вгодили бляхі", що треба було з фейсбуку публікувати такий маразм ?
Точно до Лучанка Показати IP 18 Липня 2017 15:34
А ще автор відео робить обгон на пішохідному переході - красава! Своє не бачить під носом, за то чуже - під лісом видно.
641 Показати IP 18 Липня 2017 11:34
оце новина!!!!!!!
kovel Показати IP 18 Липня 2017 11:50
Краще б писали якусь цікаву інформацію, наприклад про різні дитячі змагання, які проводяться не лише в області і наші волинські діти беруть у них участь, щоб люди бачили що в нас є щось і добре, а не лише усе погане, набридає читати таки новини, які до того часто є щей неправдивими.
До всiх Показати IP 18 Липня 2017 12:07
А чого? Нехай краIна бачить своIх героIв!!!
ЖЕсть Показати IP 18 Липня 2017 12:17
Як можна викладувати такій маразм!!!!!Волинські ЗМІ!!!!Схаменіться!!!!!!
Лучанин Показати IP 18 Липня 2017 12:48
Це можна було б здивуватись якби так себе поводив Латвієць. А це ж наші "свині", так що їм без різниці які в них номера!!!
Лучанин Показати IP 18 Липня 2017 15:28
Автор і сам порушив виконуючи такий маневр перед пішохідним переходом
Житель міста Показати IP 19 Липня 2017 00:18
Ну вже точно немають що писати,дивлячи на такого "мудрого",зняв називається,а те що сам порушник,то навіть і не стидно?Якийсь дурдом!