USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.10 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Автомобілі з кортежу Гройсмана доправили в Луцьк потягом, – очевидці

22 Серпня 2018 11:18
Автомобілі кортежу супроводу Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, який прибуде на Волинь завтра, вже доправили до обласного центру.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці, яким вдалось зафіксувати це на відео.

З їх слів, вранці 22 серпня на одному із залізничних переїздів зупинився потяг, з якого один за одним вивантажили автомобілі.

Останнім закритий вагон покинув Volkswagen Transporter з номерними знаками міста Києва.

Як видно з відеоролику, вивантажували автомобілі прямо на переїзді, у супроводі працівників поліції.
Як повідомляло ІА Волинські Новини, завтра, 23 серпня, з робочим візитом у Луцьк прибуде Володимир Гройсман. Згідно з попередньою програмою, він відвідає школу №27, заводи «Мотор» та «Кромберг енд Шуберт» тощо.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Anat Показати IP 22 Серпня 2018 11:38
а я ж то думаю чого це так біля 27 школи траву косити почали... все літо зарості а тут надумали :) тільки от в 27 школу його певно повезуть швидко бо ж там дорогу робили робили і не зробили як з однієї сторони так і з іншої.....
z Показати IP 22 Серпня 2018 11:40
Перемога
Rous до z Показати IP 22 Серпня 2018 14:43
Спочатку будівельники вкрадуть а на копійку зроблять.
Роман Показати IP 22 Серпня 2018 12:09
Один в один як Януковича коли в зимне приїзджав, тільки кортеж без нього поїхав а він вертольотом прилетів.
Володя Показати IP 22 Серпня 2018 12:17
Я зайнята людина.
Станете Показати IP 22 Серпня 2018 12:54
прм"єр-міністрами - поприїзджаєте на тракторах, або на вєліках, прямо з Києва))) щоб догодити електорату, і все одно не догодите, бо тоді скажуть -тьфу. ніщеброд якийсь, от папєрєдники знали як жити - кортежі їм потягами доставляли.
Всезнайко Показати IP 22 Серпня 2018 13:44
Пальне дороге...
Максим Показати IP 22 Серпня 2018 13:50
А чому він взагалі приїздить яка мета візиту? Кромберг років 10 як працює це не державне підприємство що він там має ? Школа 27 не добудована діти без спортивного залу підуть з порушеннями в 1 клас....мотор тільки ремонтує? Які питання вирішить в ході візиту прем'єр міністр? ???
Укрзалізниця Показати IP 22 Серпня 2018 18:50
Потягом дешевте переправити Transporter чим його туди і сюди заправляти
Мусічка Показати IP 22 Серпня 2018 20:36
Особливо по таким дорогам їздити і дорого і небезпечно .
Олег Показати IP 22 Серпня 2018 21:39
Хай би побачив що поробили фури з дорiг в +30 ,якi нiхто не спиняе та не штрафуе за перегруз. Гройсман зверни увагу !!!
Sasha Показати IP 22 Серпня 2018 21:59
Біля Бімбома нашвидкоруч замінюють бруківку ті самі які взимку вирівнювали ями на бутовій дорозі на Богдана Хмельницького Де весною після їхнього ремонту ями ще більші поставали