USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Автобус волинських спецпризначенців обстріляли терористи

11 Червня 2014 16:57
Автомобіль із волинськими даїшниками обстріляли терористи на Сході.

Про це під час засідання громадської ради у стінах УМВС у волинській області повідомив начальник управління кадрового забезпечення УМВС полковник міліції Микола Фень.

Він зауважив, що 10 чоловік з УМВС Волині задіяні для патрулювання на Сході. З його слів, волинських бійців управління забезпечило усім необхідним: бронежилетами, касками 4 рівня захисту та висококласною зброєю.

«Однак, там їм не весело, адже один наш автомобіль таки розстіляли терористи. Автівку намагались відремонтувати, утім безрезультатно», - розповів правоохоронець.

Також він зазначив, що у одному із спецпідрозділів, що на Сході, є й члени громадської ради. Тепер волинські спецпризначенці очікують на ротацію.

До слова, автобус із волинськими бійцями перебував на Сході із харківськими номерами, однак й це не врятувало від обстрілу з боку сепаратистів.

«Я знаю цих чоловіків. Вони – надійні та вірні солдати», - резюмував міліціонер.

Варто зазначити, що тим, хто уже повернувся на рідну землю, надаватимуть психологічну допомогу, однак, зі слів полковника, волинські бійці попросили не чіпати їх протягом 4 днів після приїзду, мотивуючи це потребою у відпочинку.

Стати достойною заміною ротованим бійцям є багато охочих. Це не лише працівники ДАІ, а й люди із патрульної служби.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
123 Показати IP 11 Червня 2014 17:06
А ПРавий Сектор хоче їх люструвати!
Волинянин до 123 Показати IP 11 Червня 2014 17:13
Вона нас захищають, а їх на коліна ставили!
Анонім до Волинянин Показати IP 11 Червня 2014 17:34
От кого?
гість до Анонім Показати IP 11 Червня 2014 22:37
Від такаго як ти Кадировця і москальського кірзового чобота .
Дончанин Показати IP 11 Червня 2014 17:30
1)"волинські бійці поросили" - что они делали? 2)"із харківськими номерами" - разве ополченцы стреляют по автомобильным номерам?
Анонім до Дончанин Показати IP 11 Червня 2014 17:38
Ну не всім же бути взірцем грамотності, як ви... Бачите, вас не модерують, значить дівчата або каву п"ють, або ляси точать...Отже і не такі уважні, як ви нешановний...Тільки ви - ідеал, бо "Дончанин", а ми так собі, що небудь...
Дончанин до Анонім Показати IP 11 Червня 2014 17:52
По поводу грамотности: первое замечание - да, это чистая описка. Но эта описка говорит о том, что автор статьи использует примитивное программное обеспечение. Ну а по поводу замечания по поводу "із харківськими номерами" - здесь действительно даже не ерничание, а издевательство по уровню мышления. Без обид, но среди ваших (я не о всех говорю) я с этим первый раз столкнулся во время просмотра зачистки побоища ВАШЕГО батальона вертолетами ВСУ. Я дал соответствующий комментарий своей дочке (школьнице) поведению оставшихся в живых ваших ребят (после того, как их побили - они сгрудились возле автомобиля и даже не окопались). Так вот, ее ответ - Что ты хочешь, они же дети. Им всего по 18 - 20 лет. Повторяю - она школьница.
Антонім до Дончанин Показати IP 11 Червня 2014 17:57
Яка розумна у тебе дочка..., що не скажеш про тебе. Працюй далі...
Дончанин до Антонім Показати IP 11 Червня 2014 18:26
Прости меня, но без обид. Ты в своем посте утверждаешь то, что наши школьники больше соображают даже в вопросах самосохранения, чем ваши мужики. Или я в чем то не прав? Посмотри на оценку своего поста, и увидишь тех, у кого оценка сказанного тобою совпадает с моей оценкой.
Бандерівець до Дончанин Показати IP 12 Червня 2014 08:40
Кондом, ти, російськомовний.
Українець до Дончанин Показати IP 11 Червня 2014 20:23
коментар було видалено
Дончанин до Українець Показати IP 12 Червня 2014 15:41
Так, я згоден, що я такий. Так, я продався. Але, зрозумійте мене, нам платять за це гроші. А як ще виживати у часи війни?
Не зайо до Дончанин Показати IP 12 Червня 2014 11:11
Яке програмне забезпечення? Просто зі слів х**рять на швидкості, під шум і гул учасників конференції, от і роблять опечатки. А тобі, якщо немає до чого придертися, то хоч до одної букви. Троль ти. Але я тебе не засуджую. Кожен заробляє, як уміє
Анонім до Дончанин Показати IP 12 Червня 2014 11:08
стріляють по машині. А коли бачать, що з Заходу, стріляють ще активніше) Поросили - це опечатка. Правильно "попросили"
до данильчука Показати IP 11 Червня 2014 18:30
кого ти стерво на коліна ставляло?
Українець Показати IP 11 Червня 2014 20:26
АЯсно вже дійшли до глобальних екологічних, катастроф. А я то думаю, щож ви так байкал заср*ли.
Дончанин до Українець Показати IP 11 Червня 2014 20:30
SHELL приостановила разведывательные работы в нашем регионе в связи с создавшейся обстановкой. Почему эта компания не работает на территории США? Там запасов сланцевого газа гораздо больше, чем у нас.
2Українець до Українець Показати IP 11 Червня 2014 20:42
Ти ще, брате, не бачив "Лунный пейзаж" Кривбасу)))))))))))
Лучанин Показати IP 11 Червня 2014 20:36
Фактично криваві події в Україні спровокував "правий сектор", яким лякають не лише росіян, а наших співгромадян.
Чесно? Показати IP 11 Червня 2014 21:54
Волиняки, ви шо тронулись??????? ваши же братья лягають в этом донбасе, мои братья там лягають.... Мне тут одно тело заявило шо оно больше украинец чем я. Простите, он больше не украинец, вин москаль, причем сам выбрал свою долю ;) Так от. Я дчкуюю В.В. Путыну за те, щоми стали гацією. Йому в пору Героя Укряїни давати))))))))))))))) Реально)))) Де б ще на Січеславщині Волиняе витягали???????????????????? Алеж.... ми брати, а брати що роблять? віро. один за одного! браття, кажу ВАМ-ми ще своє "поимеем" з ватніків..... Ну шо, ФСБ, дождались кошмара????????????? Східі Захід разом в войне)))))))))))))))))))))))))))) P.S."перед грозой так пахнут розы"
знаю Показати IP 11 Червня 2014 22:01
до чого та мова? переважна більшість бійців колишнього беркуту а нині нацгвардії у Луцьку- вони відмовились їхати воювати. Якщо сумніваєтесь пройдіться по їх домівках і подивіться. Це ж не беззахисних людей на майдані ганяти- з сепаратистами воювати страшно.
хрєн шо знаєш до знаю Показати IP 11 Червня 2014 23:01
ти навіть не знаєш що нац. гвардія до Беркута як не мала так і не має ніяког відношення, тому перш ніж щось коментутвати добре подумай
Бандерівець до знаю Показати IP 12 Червня 2014 09:22
Шановний, ви не праві. Хлопці поїхали на Схід. Перед вихідними частина повернулася, щоправда попали під обстріл, але, на щастя, всі живі. Так, що ви краще за себе відповідайте, а не перебирайте кості іншим.
Дончанин до Бандерівець Показати IP 12 Червня 2014 15:36
Повністю з Вами погоджуюсь