Волинські бійці в тилу допомогли теплим одягом побратимам на передовій
Корисні та теплі речі передали від бійця 23 бригади, передані дружиною бійця 51 ОМБр, та кіборга ДУК Валерієм Гонтою побратимам на передову. Теплі балаклави, тепла кофта, зимовий комбінезон, форма та підштаники, шарфи та рукавички.
Про це повідомляє Ковельський центр допомоги 51 ОМБ.
«Нам приємно, що після усього пережитого наші Герої не забувають про взаємодопомогу, і будучи в тилу. Це як приклад для нас усіх. Щиро дякуємо, передамо особисто в руки тим, хто зараз захищає нас. Просимо усіх таким чином приносити речі, які лишилися для передачі тим, хто зараз потребує їх на передовій. З повагою, Ковельський центр допомоги», - йдеться у повідомленні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Ковельський центр допомоги 51 ОМБ.
«Нам приємно, що після усього пережитого наші Герої не забувають про взаємодопомогу, і будучи в тилу. Це як приклад для нас усіх. Щиро дякуємо, передамо особисто в руки тим, хто зараз захищає нас. Просимо усіх таким чином приносити речі, які лишилися для передачі тим, хто зараз потребує їх на передовій. З повагою, Ковельський центр допомоги», - йдеться у повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Унаслідок хвороби помер Захисник з Волині Петро Усатий
Сьогодні 16:43
Сьогодні 16:43
Чи варто ремонтувати пральну машину?
Сьогодні 16:09
Сьогодні 16:09
На Волині викрили директора навчального закладу, який фіктивно працевлаштовував військовозобов’язаних
Сьогодні 15:53
Сьогодні 15:53
Омбудсмен Лубінець назвав Волинь регіоном із найкритичнішою ситуацією щодо порушень під час мобілізації
Сьогодні 15:20
Сьогодні 15:20
Падає тиск: волинян просять не поливати городи водою з крана
Сьогодні 14:48
Сьогодні 14:48




