USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Автобуси з дітьми зі Слов’янська знаходяться на блокпосту бойовиків

30 Травня 2014 14:02
Колона автобусів з дітьми зі Слов’янська знаходяться на блокпосту бойовиків.

Про це повідомив керівник оперативної групи з інформування АТО Владислав Селезньов, - повідомляє "УНІАН".

«Колона з автобусами дітей прибула до блокпосту бойовиків у районі Слов’янська, і далі вона не слідувала», - заявив він.

Також Селезньов наголосив, що «жодного звернення з боку самопроголошеної влади Слов’янська до керівництва АТО щодо забезпечення безпечного коридору для того, щоб діти могли виїхати за межі Слов’янська, не надходило».

Крім цього, Селезньов зазначив, що «така ситуація викликає певні ризики для дітей».

Водночас, як повідомляє ТСН, у російських ЗМІ поширилася інформація, що діти перебувають у районі митниці біля Мелітополя. Як повідомляють "РИА Новости" організатори поїздки пояснили, що дітей везуть подалі від пострілів та вибухів у міжнародний табір "Артек".

В "Артеці" діти пробудуть 21 день, зазначила начальник міського відділу у справах сім'ї, молоді, фізкультури та спорту Тетяна Дерев'янко. Але, якщо буде потрібно, то термін перебування дітей зі Слов'янська в Криму продовжать до стабілізації ситуації. Крім того, чиновниця зазначила, що з дітьми їдуть дорослі, які мають довіреності, а проїзд та путівки в "Артек" для дітей безкоштовні.

Дерев'янко підкреслила, що батьки бажають вивезти зі Слов'янська ще близько півтори тисячі дітей і подали відповідні заявки.

Нагадаємо, журналіст Матвій Ганапольський у ефірі Шустер LIVE вчора, 29 травня, надав інформацію про вивіз у невідомому напрямку 200 дітей зі Слов'янська.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
vekelka Показати IP 30 Травня 2014 14:24
які батьки їх відпустили ??? це просто жах що в голові у них ! ще ті зі словянська до нас хочуть їхати. відправляти в дальні села і працювати !!! ще не пізно нехай садять картоплю і т.д.
Дончанин до vekelka Показати IP 30 Травня 2014 17:21
1)"які батьки їх відпустили ???" - ты предлагаешь оставить их под артиллерийским обстрелом? И чем плохо детям отдохнуть в Артеке? 2)" відправляти в дальні села і працювати !!! " - ну, если у вас заставляют детей работать, то это ваше право. У нас детей заставляют УЧИТЬСЯ.
новини Показати IP 30 Травня 2014 14:25
http://tsn.ua/foto/mayzhe-200-ditey-vivezli-z-blokadnogo-slov-yanska-v-okupovaniy-rosiyeyu-krim-352320.html
123 Показати IP 30 Травня 2014 14:34
В голові не вкладається, як це батьки могли відпустити дітей, вони там що обкурилися, не бачать яка ситуація у них в регіоні, що йде війна. Тепер нехай батьки їдуть слідом за автобусами і забирають своїх дітей.
Яна до 123 Показати IP 30 Травня 2014 15:13
Подивись оце.Може тоді щось зрозумієш. http://www.1tv.ru/news/world/259842
Анонім до Яна Показати IP 30 Травня 2014 16:07
Якої біди користувач під ніком "Яна" розповсюджує на всіх волинських сайтах посилання на путінський рупор ОРТ, га ?
Дончанин до Анонім Показати IP 30 Травня 2014 17:42
Ну здесь явно принцип "вражеский источник информации", значит - брехня. Ну, хорошо, проанализируем инфу по вчерашнему сбитому под Славянском вертолету. 1)Турчинов заявил - это явно русский след, так как вертолет был сбит с ПЗРК российского производства. Следовательно, под Славянском россияне воюют с россиянами, так как сбитый вертолет тоже российского производства. 2)5 канал заявил следующее: вертолет сбили россияне, так как стрелявшие ожидали взлета вертолета в засаде. Следовательно, 5 канал утверждает, что у украинца мозгов не хватит подождать взлета вертолета в засаде. Или я в чем то не прав?
1221 до Яна Показати IP 30 Травня 2014 16:26
Сестра Кадирова?
аяяй Показати IP 30 Травня 2014 15:39
точно бандити під прикриттям дітей хочуть втекти!!!!!!!!!!!!!! А як взагалі батьки могли відпустити своїх дітей невідомо куди і з ким щось тут не так
Я Показати IP 30 Травня 2014 17:20
Діти знаходяться в Артеку чи ні?
Крым Показати IP 30 Травня 2014 17:23