USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Автодорога Устилуг–Луцьк розповзається «по швах». Фотофакт

21 Березня 2016 17:31
Автомобілі вимушені їхати зигзагами, а подекуди просто стрибають по вибоїнах, адже дорога Устилуг-Луцьк зрешечена настільки, що обминути ями нереально.

Про це повідомляють «Відомості».

І найсмішніше те, що сьогодні дорожники в районі Затурців вийшли з відрами (не зрозуміло, де техніка), і намагались окремі ями засипати.

Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що дорога державного значення Н-22 Рівне-Луцьк-Устилуг не перший рік потребує ремонту. Володимир-Волинська районна рада пропонує використати на ремонт цієї дороги кошти, які надходять від перевиконання показників надходжень митних платежів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Хабарник Показати IP 21 Березня 2016 17:50
Чиновники вам не соромно, на сході після двох років війни дорога краща
Вовчик Показати IP 21 Березня 2016 20:03
дорога на ВВолинськ та Нововолинськ просто @ізда!!!!
леонід Показати IP 21 Березня 2016 20:45
На Україні все розповзається по швах не тільки дороги.
007 Показати IP 21 Березня 2016 20:53
А на Ковель
Бубочка до 007 Показати IP 21 Березня 2016 22:37
На Ковель дорога ідеальна, порівняно з Луцьк-Устилуг. Ми сьогодні їхали, ями в коліно. Нікому, нічого не потрібно!
Гун Вл Петр Показати IP 21 Березня 2016 20:55
Заставляйте себя и близких приобретать джипы. На больших колёсах и вид из окна прекрасен!
Мирка Іван Показати IP 21 Березня 2016 22:08
Та нормальна там дорга!! я вам як справжній патріот, самий пиз@@тий патріот з усіх патріот - базарю там всьо Європа!! і сидіть тихо бо путєн введе.
Автомобіліст Показати IP 21 Березня 2016 22:44
Особисто мені доводиться майже кожного дня їздити тією дорогою, якщо її можна так назвати. За зиму 2 колеса порізав і ще 3 понабивав грижи. Пару разів викатував погнуті диски і ремонтував ходову, хоча дуже акуратно воджу. Нагадує дорогу на Львів через Радехів. ШАНОВНІ ЧИНОВНИКИ, ВАМ НЕ СОРОМНО??? ХОЧА Б ЯМИ ПОЗАСИПАЛИ!!! НУ СКІЛЬКИ ЩЕ ТЕРПІТИ???НІЯКОЇ РЕАКЦІЇ. ПОЗОР!!!!!!!!!!!!!!!
Журналіст Показати IP 21 Березня 2016 22:52
Реальна історія: недавно громадянин Німеччини вперше їхав на легковій машині з Берліну до Києва через пп Устилуг і доїхавши до Війниці, розвернувся назад до Варшави, сів на літак і так добрався. Так я Вам скажу панове чиновники, Ви позорите всю Україну!!! Це чи не найгірша автодорога в області. ГАНЬБА!!!!!!!!!!!!!
Автомобіліст Показати IP 21 Березня 2016 22:55
Особисто мені доводиться майже кожного дня їздити тією дорогою, якщо її можна так назвати. За зиму 2 колеса порізав і ще 3 понабивав грижи. Пару разів викатував погнуті диски і ремонтував ходову, хоча дуже акуратно воджу. Нагадує дорогу на Львів через Радехів. ШАНОВНІ ЧИНОВНИКИ, ВАМ НЕ СОРОМНО??? ХОЧА Б ЯМИ ПОЗАСИПАЛИ!!! НУ СКІЛЬКИ ЩЕ ТЕРПІТИ???НІЯКОЇ РЕАКЦІЇ. ПОЗОР!!!!!!!!!!!!!!!
Не має слів Показати IP 21 Березня 2016 23:48
Особливо хорошенько там іхати в темну пору і пясля доща, порвав резину, і гематома в резини. Це просто жах, в яку ми європу йдем, ми в повній опі......