USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.85 9.95

Автомайдан вимагає звіту про гроші. Булатов зізнався: відпочивав в Домінікані

11 Квітня 2014 08:59
Один з лідерів руху - а нині міністр нового Кабміну - Дмитро Булатов підтвердив інформацію про свій відпочинок у Домініканській республіці під час акцій протесту в центрі Києва, повідомляють активісти Автомайдану на своїй сторінці в Facebook, - про це пише Donbass.ua.

Учасники Автомайдану звернулися до їх колишнього лідера Дмитра Булатова з вимогою відзвітувати за зібрані кошти під час акцій протесту в Києві.

«Ми виставили законну і обґрунтовану вимогу відзвітувати про кошти Автомайдану. Ваша істерична реакція на цю вимогу є спробою відвернути увагу від головного питання: Як були витрачені гроші, перераховані небайдужими громадянами? Ми не просимо звітувати виключно перед активом Автомайдану. Звітуйте перед всією громадськістю», - йдеться у зверненні до нинішнього міністра молоді та спорту.


Сьогодні Автомайданівці повідомили в соцмережі, що їх колишній лідер, а тепер міністр молоді та спорту Дмитро Булатов підтвердив інформацію про те, що виїжджав на відпочинок в Домінікану, коли в Києві тривали масові акції протесту.

Булатов також повідомив, що зібрані кошти під час акцій протесту в центрі Києва відняли, коли його викрали невідомі. Більш того, Булатов переконаний, що члени Автомайдану причетні до його викрадення.

«В Автомайдані триває скандал між керівниками, Булатов нарешті підтвердив свій відпочинок в Домінікані, але тепер він звинуватив інших у махінаціях під час використання пожертв і можливої причетності членів Автомайдану до його викрадення», - йдеться в повідомленні Автомайдану в Facebook.

Дмитро Булатов також пообіцяв відзвітувати про зібрані кошти .

«Звіт по грошах і багато іншого. Збори Автомайдану з цього приводу - сьогодні о 20.00. У штабі в Укрдому», - сказано на його персональній сторінці вчора, 10 квітня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 38
Анонім Показати IP 11 Квітня 2014 09:11
Скоро вся правда выйдет на ружу!
Анонім до Анонім Показати IP 11 Квітня 2014 12:11
навіщо підписуватися різнеми іменами писати маячню, і ставити самому собі практично однакову кількість відгуків! Непозарся ЧУЧЕЛО!
ок Показати IP 11 Квітня 2014 09:24
Ха-ха майдауни заговорили правду,скоро вияснить хто і стріляв в людей і в міліцію.Браво-позор на весь світ.То хто Путін винен?От таких до стінки..
Анонім до ок Показати IP 11 Квітня 2014 11:59
канешно винен путін !і не треба шукати йому виправдення ти вже скоро будеш теми з спокійної ночі малюки брати інфу для його виправдання! дибіл!!!!!!!!!!
вік до Анонім Показати IP 11 Квітня 2014 15:16
Шановний ваша тупість і не вихованість вже достала.Це новий образ нового українського патріота?Не позортесь тут люди висловлюють свої думки,якщо вам не подобається-то не читайте коменти.Бо вже смішно і бридко як гавкаєте до кожного дописувача.
ооо Показати IP 11 Квітня 2014 09:28
А що вже не за наказом Януковича його викрали.Ото придурки,а людям брешуть.У всіх справах вина тільки майдаунів,а не Януковича і його влади.Я думаю що народ зрозумів-що простий люд обікрали,обдурили і гонять в кабалу в гейропу.
Анонім до ооо Показати IP 11 Квітня 2014 12:15
Анонім ок ооо включи фантазію урод!харош тут нести свою пургу ! ти ДАУН ТУПИЙ! ТВІЙ ПОЧЕРК ВЖЕ ВИДНО З перших слів твого тексту і по оцінках теж!
Лучанин до Анонім Показати IP 11 Квітня 2014 13:52
Ти, як так зрозумів чи з ПС, чи з самооборони? Я навіть зрозумів де ти проживаєш, в санаторії Олики. А там що тобі інтернет по блату там включили?
Анонім до Лучанин Показати IP 11 Квітня 2014 15:10
ну ти так точно не З Луцька внас таких тупих уродів немає!
111 до Анонім Показати IP 11 Квітня 2014 17:46
чому немає "тупих у*одів", а ти??? нічого, скоро і ти відкриєш очі
1111 Показати IP 11 Квітня 2014 09:33
Справжній герой майдану !!! Слава Україні!
Булатову Показати IP 11 Квітня 2014 09:35
Ах ти ж криса!!! А на попередню владу все валив. За такі гроші можна було б і все вухо відрізати...
Анонім до Булатову Показати IP 11 Квітня 2014 09:39
Хай би ліпше йому голову відрізали.ПРавда вилазить на гору.ТО справжній херой,як і всі херої майданівські розваленої і обідраної України.Сала Україні.Хероям сала.
123456 Показати IP 11 Квітня 2014 09:48
Грустно все это!!! Прошло всего ничего.... Мне жаль ребят которые погибли на майдане, как показывает нынешняя ситуация, погибли ребята не за что!!! На их жизнях просто новая банда пришла к власти!!!!!
згадав Показати IP 11 Квітня 2014 09:58
І відрізані вуха, виявляється, на місці..... Навіщо ж було так цинічно дурити людей?
факт до згадав Показати IP 11 Квітня 2014 10:26
А навіщо було Ющенка "травити"?:) Всім відомі методи, а люди все вірять і вірять..., ну що за нація, яку кожного разу як котят...:(
Лучанин до згадав Показати IP 11 Квітня 2014 13:54
А живіт показував поранений у майці, де явно не кров була (якийсь борщ чи компот), чому с*отина майку не підняв та не показав, свої "рани"?
єва Показати IP 11 Квітня 2014 10:12
От бидлота! Скоро вся правда вилізе!На людській крові пруться до корита!
луцьк Показати IP 11 Квітня 2014 10:19
Пам'ятаю помаранчеву революцію. Була молодше, в щось вірила, ходила на всі протести... Вже бачила наслідки - всі сварки в ВР, той дурнуватий пташиний грип, паніку та багато іншої дурні. Зараз, як я і думала, повторюється те саме, тільки в гіршому варіанті: втрата Криму, ціни, якісь дибільні обіцянки, і та сама Тимошенко. Спочатку дружба до гроба, потім - ворожнеча. Так вже було. Моя думка - не треба було весь цей сир-бор в Київі влаштовувати, на смертях людей у владі ті самі морди. Їм добре, ціль досягнута, а ми???
лучанин до луцьк Показати IP 11 Квітня 2014 10:24
Думаючи люди і не сумнівались, що так і буде! Янукович - бандюган, але і ті хто зараз прийшов, теж ще ті пройдохи!!!
луцьк до лучанин Показати IP 11 Квітня 2014 10:43
Повністю з тобою згідна
Анонім до луцьк Показати IP 11 Квітня 2014 14:58
ущербний ским ти там згідний харош тут вже самого себе коментувати!
луцьк до Анонім Показати IP 12 Квітня 2014 07:51
Ти не зрозумів, хлопче, комусь всі подіі відкрили шлях в Домінікану, а комусь на "ущербне" існування.
street Показати IP 11 Квітня 2014 10:22
А ось і вся фініта: "Булатов уходит из Автомайдана: Больно наблюдать за всем, что происходит там" http://news.mail.ru/inworld/ukraina/global/112/politics/17791365/?frommail=1 Звертайте свої "контори" Самооборони, "сектора"... йдіть працювати? та економіку країни піднімати!!!
єва Показати IP 11 Квітня 2014 10:23
Скоро ще ПС за гроші пересреться!
лпдмуа а простише и Показати IP 11 Квітня 2014 11:05
его имя Мефистофель а точнее Цукерман- : -наверно он уже участника боевых действий получил а мог бы и героя Украины : Скажите граждане Вы помните как рыдал Порох об временой утере такого груза а он то ушел с деньгами-как тут незаплачешь : Вот только как ето обьяснить пенсинерам -простым людям которые особенно на западной Украине выносили из дому продукты-одежду-из пенсии передавали деньги а из было очень много : Вы бы вчера еще по зику услышали юродивого -картавого бывшего а может настоящего стукачка гебни юрчика-вот ето было нада посмотреть
Сеня Показати IP 11 Квітня 2014 11:18
Молодцы! Розвели майдаунских лохов на бабло!
адекватний Показати IP 11 Квітня 2014 12:08
треба визнати що пукінські тролі і провокатори де що вміють,але я більше віру і надіюсь на здоровий глузд нашого мудрого народу.Ці нелегкі дні ще нажаль співпали з переходом зиво-літнього періуда ,а це як відомо загострення влюдей з психічними розладами тому раджу не реагувати на коментарі написанні вище,час все розтавить на сваї місця і БОГ нам допоможе правда буде за здоровим глуздом,а не за цинічною брехнею і не за наклепами!
люда до адекватний Показати IP 11 Квітня 2014 15:19
Бог вже давно відвернувся від майданутих та й від України,хіба не видно.
Соня до адекватний Показати IP 11 Квітня 2014 15:21
Навчіться найперше грамотно писати і дотримуйтесь власних рекомендацій ви ж радите менше читати коментарі-то й не читайте,бо й так хворі.
ми Показати IP 11 Квітня 2014 17:51
правду кажете - правда буде за здоровим глуздом - і скоро ви це зрозумієте, коли повернеться до вас ваш глузд. Пеес: мою великі сумніви що троллі будуть сидіти на місцевому сайті
я Показати IP 11 Квітня 2014 17:57
Ви просто подумайте - за яких баранів тримають український народ!!! Мені дуже шкода всіх тих хто вірив у цю революцію, Хочеться повернути ту Україну, яка була рік тому. Нехай там навіть буде бандит Янукович, але зато не буде "небесной сотні", не буде загиблих силовиків, буде НАШ Крим та дружній схід, Юля буде за гратами, пенсії та зарплати будуть стабільними і люди не відчуватимуть стільки злості та агрессії по відношенню один до одного. Поверніть мені мою Україну...
Оля до я Показати IP 11 Квітня 2014 18:31
Не знаю хто ви - людина, троль, волиняка, я пітримую кожне ваше слово на всі 200%
я до Оля Показати IP 11 Квітня 2014 18:41
Я-людина жива і розумна.І нас таких багато,коли буде потрібно ми скажемо своє слово.
Анонім до Оля Показати IP 11 Квітня 2014 18:43
І не тільки ви підтримуєте я .Багато хто підтримує.Із кожним днем таких людей стає все більше,бо теперішня влада забрехалась і зайшла так страшно далеко,що скоро скотиться в прірву.
правда Показати IP 11 Квітня 2014 23:20
Вам немає чим зайнятися??? їдьте в Крим і шукайте екстріму... я непроти правди, але не сьогодні, коли Ви нею ВБИВАЄТЕ людей, які вірять у зміни.... дУМАЙТЕ ГОЛОВОЮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Я в шоці від ваших репортажів!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
вік до правда Показати IP 11 Квітня 2014 23:34
А що ще такі які вірять в казки укр.хунти ще є?Співчуваємо....Ліпше смерть від правди,як гниття від брехні.
555 Показати IP 12 Квітня 2014 07:38
Да, люди потрохи починають аналізувати події, і відчувати ненайкращі зміни на своїх сім'ях. Висновок - розчарованих буде все більше.