USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

«Азов» взяв у полон п'ятьох бойовиків

14 Серпня 2014 22:00
Добровольчий батальйон "Азов" під Іловайськом взяв у полон 5 терористів так званої "Донецької народної республіки" (ДНР).

Про це повідомив один із бійців батальйону Захар Лаврентьєв, - повідомляє Еспресо.TV з посиланням на Інформатор.

"Під Іловайськом схоплено п'ятьох дурних пінгвінів-сепаратистів для обміну. Фото їх посвідчень додано. Сепаратисти - це мерзотники, які продали свій народ і свою землю. Але вони грають у білих офіцерів. Ті офіцери не катували полонених і не розстрілювали. У тих була честь, вони боролися за своїх бойових товаришів. Цікаво, як ці: кинуть своїх чи поміняють на схоплених солдатів? У цих є дружини, матері, діти. Як вони будуть потім дивитися їм в очі?" – пише Лаврентьєв.

Нагадаємо, у складі батальйону «Азов» воюють 15 волинян, з них – більше 10 лучан.

Серед полонених бойовиків:

Олександр Олегович Рибак (14.06.1986) - командир відділення

Василь Миколайович Балюк (28.08.1955) - стрілок

Олександр Васильович Грабовенко (07.05.1952) - підривник

Олексій Валерійович Зінов'єв (16.07.1977) - стрілок

Микола Віталійович Мурашко (22.05.1961) - стрілок

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
:) Показати IP 14 Серпня 2014 22:17
:)))
Анонім Показати IP 14 Серпня 2014 23:19
коментар було видалено
Анонім до Анонім Показати IP 15 Серпня 2014 05:09
коментар було видалено
Анонім до Анонім Показати IP 15 Серпня 2014 07:26
Прежде чем голосовать - читай партийные программные документы. Приведенная выше цитата - это творчество ВО Свобода.
бандід до Анонім Показати IP 15 Серпня 2014 06:13
Боже! Я думав ти ФСБ-шний троль, а ти звичайний хворий. Санітари на виїзд!
Анонім до бандід Показати IP 15 Серпня 2014 07:19
Обсуждаемая цитата взята из манифеста прихвостней Тягнибока.
Вася до Анонім Показати IP 15 Серпня 2014 07:48
Ни****а себе!!! А я всё думаю, кто такие Украинцы??! а оно вон оно!
USA Показати IP 15 Серпня 2014 04:03
коментар було видалено
Анонім Показати IP 15 Серпня 2014 07:01
коментар було видалено
до ВН Показати IP 15 Серпня 2014 07:06
Видаліть пости троля Аноніма, будь ласка. Якщо ми захочемо піти на російські сайти новин, ми підемо, а репости брехні терпіти тут не хочемо.
Дончанин до до ВН Показати IP 15 Серпня 2014 07:38