USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

«Бандерштат-2016». Трансляція третього дня

7 Серпня 2016 22:10
Фестиваль українського опору «Бандерштат» цьогоріч святкує свій десятий ювілей. Традиційно, дійство відбудеться на іподромі, що у парку відпочинку імені Лесі Українки.

Інформаційне агентство Волинські Новини продовжує транслювати для вас найцікавіше з фестивалю у в режимі онлайн.

Нагадаємо, дійство ропочалося 5 серпня. Усі охочі можуть переглянути трансляцію першого та другого дня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
123 Показати IP 7 Серпня 2016 23:42
Коли ця х*йня вже закінчиться???
Андрій до 123 Показати IP 8 Серпня 2016 09:04
Вітаю, вже закінчилась. І якщо чесно, то в цьому році цей дурдом був спокійніший. Видно вже себе вичерпує.
777 Показати IP 7 Серпня 2016 23:44
Нормальні люди хочуть спати, а ці ви*лядки лабають після 23:00. Де поліція і чому вона на це не реагує?
!!! Показати IP 8 Серпня 2016 01:05
Можливо, досить Вам вже скаржитися?! Якби приїхали Потап і Настя, чи Океан Ельзи, то напевно ви і самі побігли би до сцени і в 00.00 і і пізніше... Раз в рік таке буває, потерпіть....в кожного свої смаки.
T Показати IP 8 Серпня 2016 06:52
Ти вишкребок-ворог України
123 Показати IP 8 Серпня 2016 08:03
Ніхто не каже щоб не проводити фестивалі, проводьте, але майте повагу, музика кричала до 4 ранку
до Т Показати IP 8 Серпня 2016 08:59
І чому це зразу ворог України, це що нормально що музика кричить до 4 ранку, це таке виховання молодого покоління, де повага до людей
Лучанка Показати IP 8 Серпня 2016 09:22
Це просто жах! Якесь дикунство! я не проти фестивалю, у кожного свої смаки, але не в межах міста! А як вже ті гості себе поводили у супермаркеті.... Ну дикуни, як би то перший раз у житті магазин пристойний побачили, бігали, волали, хапали усе підряд.... Організаторам потрібно думати не тільки за престиж його проведення, але й за людей: є люди похилого віку, є тяжко хворі, є діти, а спати то неможливо, волає так!!!! Це і Київський майдай, і пр. Волі, і вул, Дубнівська. І чого дозволяють до 24.00 ? А для тяжко хворих подумайте, кожен звук як тартури!!!!! Шановні організатори, пожалійте їх! Є урочище Гаразджа, за лісом величезний луг, є де постивити намети та розміститися такій кількості людей. І магазинів зі спиртним немає поряд.
Viking Показати IP 8 Серпня 2016 16:27
Чумусь Лучани мовчать про те, скільки коштів місто, та підприємці заробили за кілька днів фестивалю. Тільки й чути скарги "Брєжнєвського" покоління ... Кості в них болять від музики. ... Перенесіть Бандерштат у інше місто будь-ласка, у Вінницю, Чернівці, Львів. Нехай Лучани сплять спокійно.
Лучанка до Viking Показати IP 9 Серпня 2016 15:17
Доживете і ви колись до такого віку, коли вже хочеться спокою, це закон природи