USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

«Бандерштат-2016». Трансляція другого дня

7 Серпня 2016 00:47
Фестиваль українського опору «Бандерштат-2016» триває у Луцьку.

Інформаційне агентство Волинські Новини продовжує транслювати для вас найцікавіше з фестивалю у в режимі онлайн.

Нагадаємо, дійство ропочалося 5 серпня. Трансляцію першого дня можна передивитися ТУТ.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Лучанин Показати IP 6 Серпня 2016 11:50
Бандерштат головного мозгу.В Україні тарифи жкг все ростуть,ціни в магазинах ростуть,пенсіонери інфарти хапають в аптеки коли чують ціни на ліки...до нас, майже через півтора століття повернулась стара добра панщина , а ці долбо**би все пляшуть, коли кожному спасатись треба від жидярського іга
Тетяна до Лучанин Показати IP 6 Серпня 2016 12:48
А чому б молоді не розважитись??? Ну що тут такого, до чого цей негатив?? Що помирати, якщо таке робиться??
007 Показати IP 6 Серпня 2016 12:31
Це заробіток не більше, чому вхід не вільний?
Наталя до 007 Показати IP 7 Серпня 2016 09:47
Вхід не вільний, тому що гуртам потрібно платити за виступи. Музикантам теж треба з чогось жити.
ант Показати IP 6 Серпня 2016 12:45
коментар було видалено
Щупак Показати IP 6 Серпня 2016 15:37
Це ж селюки зїхались.Ліпше б у Польщу яблука рвати поїхали.Хоч би на комуналку або на нові джинси заробили.Ледарі
дура Показати IP 6 Серпня 2016 16:58
Я така рада і щаслива що аж усцялася....
ВОВК Показати IP 6 Серпня 2016 18:00
бовдури поперелякують всіх звірів у зоопарку. В Європу конюхи хочуть. вас в Зімбабве не можна пущать плебеї.
Словяни Показати IP 6 Серпня 2016 20:20
Дааааааа . . . . Яке там розпіз. . . твориться. . .
Mikelli Показати IP 7 Серпня 2016 02:43
Мда... Дивлюся на молодь, майже мої ровесники, на 3-4 роки молодші. Навіть коментувати не варто... Прикро, що в Україні позиціонування музичного смаку відбувається ч-з нав'язування суто немелодійного етно-року та прикривання національними мотивами, псевдо-патріотизмом, символікою і т.п. Розумію, що в кожної людини свій смак, але ситуація, м'яко кажучи - плачевна, якщо такий "смак" у переважаючої більшості молодих людей. В 2016 році з'явилося багато нових, цікавих прогресивних напрямків в музиці, різних стилів і жанрів вистачає для того, щоб розвивати власне музичне сприйняття, а не зациклюватися на абсолютно скучних, схоластичних мотивах. Можливо з часом, ситуація зміниться і ця молодь проникнеться мотивами сучасних музичних корифеїв як: BANKS, Grimes, XYLO, Rihanna, Saara, Ferras. Будем вірити у краще музичне майбутнє!
Шум Показати IP 7 Серпня 2016 10:31
Молоді спеціально викривляють мозги.
бандерштат Показати IP 7 Серпня 2016 11:12
Собаки гавкають а БАНДЕРШТАТ йде і так буде завжди, а собаки будуть завжди за бортом історії й життя, якщо хочете встигнути застрибуйте на ходу, або вже нездоженете ніколи. Пока,пока...
Viking Показати IP 8 Серпня 2016 16:21
БАНДЕРШТАТ це круто! Я досі у захваті, і чекаю наступного.
Віра Показати IP 9 Серпня 2016 11:47
Молодці, молоді патріоти УКРАЇНИ! За вами майбутнє! Лише так можна обєднати Схід і Захід України! Слава Україні!