USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

«Бандерштат 2017»: трансляція другого дня

5 Серпня 2017 21:30
Фестиваль українського опору «Бандерштат» цьогоріч відбувається вже водинадцяте і вперше проходить не на іподромі, а на протилежному від центрального парку імені Лесі Українки боці Стиру.

У другий день фестивалю хедлайнером музичної сцени буде гурт «Бумбокс», виступ якого завершуватиме другий фестивальний день. Також виступатимуть сьогодні такі гурти як Vivienne Mort, All Faces Down з Австрії, Жадан і Собаки та багато інших.

На гостей фестивалю також чекають цікаві гутірки, зокрема із Андрієм Бродецьким, Уляною Супрун, Максом Кідруком та Іваном Малковичем.

Інформаційне агентство Волинські Новини, своєю чергою, транслюватиме для вас найцікавіше з усіх трьох днів фестивалю в режимі онлайн.

Трансляцію першого дня можна знайти ТУТ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Лучанин Показати IP 5 Серпня 2017 11:07
Можна придбати квитки на 1 день, і яка ціна?
квиток до Лучанин Показати IP 5 Серпня 2017 21:34
так, вартість квитка на один день - 250 грн
cвідок Показати IP 5 Серпня 2017 18:49
А дехто, замість того, щоб очікувати у черзі справляє природні потреби не в малочисельних біотуалетах, а в кущі або ж у той самий Стир
Кірик Показати IP 5 Серпня 2017 23:55
Наробили на все місто шуму, спати не дають, а може в кого біда, чи діти малі, а їм по цимбалах, де ж можна такий гармидер робити, б'ють барабани по голові, ужас! Чи є ще десь таке чудо, чи тільки у нас, бо гузь же у нас.
Бандер до Кірик Показати IP 6 Серпня 2017 20:42
Бандерштат проводиться 1 раз в рік, ви звісно вибачте, але дайте хоч зараз відірватися на повну, потерпіть раз в рік, і до того ж вони б'ють тільки до 00:00, максимум до 00:30
Я Показати IP 7 Серпня 2017 14:45
до 02:00 точно ще кричали Терпіла я вас 3 ночі. Дитина спати не могла в шумі, виплакала мені Зато вам весело було!!!
еге Показати IP 7 Серпня 2017 23:06
2-й день довго лунав))) було круто