USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

«Батьківщина» вигнала, а луцький мер посадив Григоренка у службове авто

9 Лютого 2016 12:08
Заступник Луцького міського голови Сергій Григоренко отримав у користування службове авто – «Шевроле Авео» сірого кольору.

Про це йдеться у відповідному розпорядженні міського голови.

Так, у документі йдеться, що керуючись відповідними Законами України, заступник луцького мера Сергій Григоренко має право використовувати службове авто «Шевроле Авео», державний номер АС 25-50 АН, колір сірий, 2008 року випуску, кузов № KL1SF69YE8W017455.

Місце стоянки легковика - територія спортивного комплексу «Олімпія» (Луцьк, вулиця Кравчука, 13).

Нагадаємо, вчора, 8 лютого, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що Тимошенко виключила Григоренка з лав ВО «Батьківщина» за його висловлювання щодо появи у Луцьку «новітніх жидів».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 65
ЛЧ Показати IP 9 Лютого 2016 12:28
ну от ЧМО є ЧМО! автііівочку видайте службову... талончиків на бензин вже малувато. ну а що ж, все про лучан думає, справ то скільки добрих ще зробити потрібно...
микола до ЛЧ Показати IP 5 Квітня 2016 16:15
В Україні , як правило , жиди маючи під своїм контролем СМИ, театр, кіно, літературу, естраду, різні шоу продовжують займатись антиукраїнізмом. Називаючи українців хохлами, селюками, когутами і за це проти них жодної реакції від українців. А ось чуть що, навіть слово жид, так антисемітизм. Може хватить!!!???
Фотін Показати IP 9 Лютого 2016 12:30
Виявляється в період коли підприємство електротранспорту на межі банкрутства + піднімає тарифи на проїзд, міська влада вводить конкурс "Скажи ЖИД отримай авто"
Про Григоренка Показати IP 9 Лютого 2016 12:32
Просто потрібно вправно підлизувати керівництву голініще....
читач Показати IP 9 Лютого 2016 13:00
григоренко сказав правду, а жидівці не сподобалось.
Анонім до читач Показати IP 14 Лютого 2016 14:19
Не соромно ображать жінку політика,яка для свого народу робила багато КОРИСНИХ СПРАВ. Та,тільки ми забудькувати! При прем"єрстві Ю,Тимошенко,квартплату ,с вітло,газ платили копійочну суму. Підвищила пенсіі,зарплати, сдержувала валюту. одержували 1.ООО ГРН. Ви , що так швидко забуваєте.? Оце, ж нашою забудькуватістю і скористалися Ющенки,януковичи ,щоб заплямувати її. Приписали ,газ, екологію. нЕ ЇЇ ВИНА. А, згадайте,як кинули за грати Юлю Володимирівну, не чесно кинули,щоб не мішала творить злодіяння. Бувши в тюрмі, вона нашу владу просила перекрить повітряні ,морські,земні границі.Послухали. НІ! ТО І тут вона винувата. Не правильні,якісь ми......... і БАНДИТАМ НА РУКУ. ЖіНКА ,НЕ ДОПУСТИЛА БИ ЦЕЇ ЖАХЛИВОЇ ВІЙНИ. І НЕ ЗДАЛА Б СВОЮ УКРАЇНУ. ВОНА ЇЇ ЛЮБИТЬ І ЦІНУЄ.
татьяна до Анонім Показати IP 14 Лютого 2016 15:15
единственный человек которому я верю в украинской политике это юлия владимировна
Леся до татьяна Показати IP 17 Лютого 2016 14:11
Та зграя вовків боїться допустити Юлю Володимирівну до влади. Сьогоднішні "супер політики" її панічно бояться. Я завжди голосувала за цю жінку, думаю ще настане її час і ми будемо жити як люди, бо зараз інакше як жебраки нас не назвеш.
Алексей до татьяна Показати IP 28 Лютого 2016 09:57
Уважаемые у нас в Украине еще к сожалению много людей страдающих на скудоумие. Увы но это заболевание не лечится.Вот поэтому в Украине мы так и живем. А все потому,xчто как писал Шевченко :Украинец там где нужно думать головой, он там морщит только ж..пу.Извините но это факт!
Анонім до Алексей Показати IP 2 Березня 2016 09:32
Маскаль конечно не скудоумный . В своей путинско-журавлиной тупости равным вам нет .
Володимир Марківськи до Анонім Показати IP 14 Лютого 2016 21:16
"...газ платили копійочну суму", Щос в вас коротка пвм'ять. Ви забули по якій ціні за 100 куб. Тимошенко підрисала Договір з Московією, то я нагадаю - по 485 $. Це по вашому "копійки"? А грабанула 9 млрд. грн. при Лазаренку, теж "копійки"? Думайте, що пишете!
тоша до Володимир Марківськи Показати IP 15 Лютого 2016 11:12
мерзотник ти брехливий. де ты 9 млрд? Янек не найшов, а ти п...диш тут, мудило.
Віктор до тоша Показати IP 16 Березня 2016 18:04
А не знайшов тільки тому, що розсекречувати та оприлюднювати схеми дерибану бюджету, хитромудрі лабіринти з газовими махінаціями, не вигідно було і Януковичу. Вони ж не будуть підпилювати "сук" на який сіли, чим менше знає "громадянське суспільство", тим довше можна грабувати його. Тому "біла і пухнаста".
Валентин до тоша Показати IP 22 Березня 2016 12:52
Із-за цієї с--ки працюючі пенсіонери не дорахувались пенсій у 2007-2009 роках (Постанова кабм) та втрачають по цей день. Хай би вже вдавилась с--ка
до аноніма до Володимир Марківськи Показати IP 5 Березня 2016 11:51
Хр** ти д**ільний, підставляй дальше свій зад нехай дальше тебе має порох і яцик ! Ще трошки взагалі будеш ходити голий і нетреба тобі буде знімати штани, коли треба буде зад підставити.
Василий до Володимир до Володимир Марківськи Показати IP 31 Березня 2016 12:59
Ви забули по якій ціні за 100 куб. Тимошенко підрисала Договір з Московією, то я нагадаю - по 485 $. Во первых не за 100 кубов, а за 1000 (тысячу) кубов! Во вторых, та хоть 1000$ за 1000 кубов, ведь население при Тимошенко платило меньше 1 (одной) гривны за куб газа, А РАЗНИЦУ ОПЛАЧИВАЛО ГОСУДАРСТВО!!! Сейчас импортный газ стоит 200$ за 1000 кубов, а население платит 3600 грн/1000куб -зимой и 7188 грн/1000куб -летом. ЧУВСТВУЕТЕ РАЗНИЦУ!!!
ПАПА до Анонім Показати IP 5 Березня 2016 22:40
ТО СКОЛЬКО ЦЯ ЖИНОЧКА ВКРАЛА У УКРАИНЫ----ТО НИКТО В МИРЕ СТОЛЬКО НЕ УКРАЛ У СВОЕГО НАРОДА! А НАСЧЕТ ЗАРПЛАТ И ПЕНСИЙ -ТО МИН ПЕНСИЯ БУЛА-750ГРН А ДОЛЛАР -12.5-15 А ПО 1000ГР ДАЛА 3ТЫСЯЧАМ ЛЮДЕЙ А У 14МЛН УКРАЛА ОЦЕ ВОТ ТАКАЯ Ю Л Я Ш К А Н А Ш А ДАРК А ВЫ ДУРНИ ВИРЬТЕ
гость до Анонім Показати IP 23 Березня 2016 21:46
ох ти ж і к* зел!!!!!!!!! ми уже чули ВЕРНІТЬ ЮЛЮ БЕНЗИН БУДЕ ПО 2 ГРИВНА !!!!! І ШО?????? ЖИДОВОРОВКА ЮЛЯ, ЯК І ВСЯ НИНІШНЯ ЖИДВА КЕРУЮЧА....... ГАНЬБА!!!
Дід до Анонім Показати IP 25 Березня 2016 21:54
Краще почитай, скільки вона вкрала, як облапошила українців. Брехати вона вміє професійно, а ви розвішуєте вуха та піддакуєте їй. БЕЗ НАЦІОНАЛЬНОЇ ВЛАДИ ДІЛА НЕ БУДЕ!
анонім до Анонім Показати IP 31 Березня 2016 10:31
Іі місце у вязниці за працю премєром іза захист жидів лукава жінка
нінома до Анонім Показати IP 14 Квітня 2016 08:01
А ше згадайте про газові угоди, внаслідок чого ціна на газ злетіла до космічних висот. Згадайте кризу і злет долара з 5 до 12 грн./дол. А ще приватизація землі "безплатно" для всіх громадядн України. Багато чогоможна пригадати. Всі вони одним миром мазані.
справедливий до Анонім Показати IP 5 Травня 2016 12:21
Про добро вона більше говорила ніж робила, а от для себе вона була не промах, це і макхінації з Лазаренком, це і договір з путіним про ціну на газ, да і пенсії щоб сказати що вона проявляла турботу то ні, особливо вона любила військових пенсіонерів і робила все щоб не робити перерахунки пенсій згідно закону, навіть прийняла підзаконну 45 постанову, якою після неї користуються слідуючі борці за "добробут народу". От і в даний час щоб набрати на контрактну службу говорять про високе грошове забезпечення в армії, а на самім ділі щоб не робити перерахунки пенсіонерам то продовжуть те що заложила Тимошенко в своїй 45 постанові, не підвищують посадові оклади виплати за звання і вислугу, а виплачують по 500% премій, а що таке премія-це винагорода, сьогодні вона є а завтра її немає.
чому так сталося??? Показати IP 9 Лютого 2016 13:00
... бо Сірьожа - мАлАдЄц...
??? до чому так сталося??? Показати IP 9 Лютого 2016 13:27
мАлАнЕц?
taras.churilo Показати IP 9 Лютого 2016 13:40
Це він так винагородив його за антисемітизм
Анонім Показати IP 9 Лютого 2016 13:51
Місце стоянки Кравчука,13 бо живе грогоренко по Кравчука, 11в
леся до Анонім Показати IP 9 Лютого 2016 18:02
не помилюсь, якщо скажу що в тому будинку живуть переважно заможні люди. григоренко не буде жити в старому будинку.
Ірина Тарвн Показати IP 9 Лютого 2016 13:54
Нормальний мер, треба ж було втішити якось свого заступника:-)
Василь Наливайко Показати IP 9 Лютого 2016 14:01
Народ, а чого ніхто не згадує про те, що мова йшла про заборону продажу алкогольних напоїв після 22.00. Мені здається, що всі, хто тут пише - алкоголіки. І їх більше турбує не здоров'я дітей, здорова нація, а краще зациклимося на темі "Жиди" і "вип'ємо за це". Народ, ви збожеволіли чи що...Ключова фраза була "незаконний продаж алкоголю" і "як". А щодо автомобіля "Завідуйтє молчя, Сарочка"
Ага до Василь Наливайко Показати IP 9 Лютого 2016 15:18
Ага, Григоренко якраз голосував за продовження роботи Карабасу до 03:00. То це так він проти пиятики виступає?
Я до Василь Наливайко Показати IP 9 Лютого 2016 22:53
За Карабас голосував бо знає чій Карабас, а решта закладів "Жиди" які споюють лучан...
Василь Наливайко Показати IP 9 Лютого 2016 14:09
Мені здається, що кращий захист це напад. Щоб замилити очі про алкоголь, давайте подамо в суд на того, хто проти алкоголю.
небайдужий Показати IP 9 Лютого 2016 14:17
і вважаю шо партійність чи позапартійність до виконання посадових обовязків не повинна мати будь якого відношення. Тому якщо його Юлька виключила з партії - то не значить що мер має його вигнати за це з роботи . Я думаю що Він правильно сказав - і нас більшість так думають .
Василь Наливайко Показати IP 9 Лютого 2016 14:37
Цікаво, а як ви реагуєте на те, що ваші діти вертаються додому пізно і п'яні. Напевно діалог такий: "Привіт, доню, хто тебе так напоїв? Мамо, це були люди "іншої національності" - Ой, Слава Богу, доню, що саме вони тебе напоїли, я за тебе спокійна...." Все більше не буду нічого писати, мені огидно
Я до Василь Наливайко Показати IP 9 Лютого 2016 22:57
Ви забороніть людям пити в закладах, будуть пити на вулицях. По-друге ніхто людям горілку не заливає, можна відпочивати і без неї...
Юлія Парій Показати IP 9 Лютого 2016 15:05
Нормальне таке собі покарання за антисемітизм
Тю Показати IP 9 Лютого 2016 15:05
Жидівка вигнала жида, бо він назвав жидів жидами. Бугагірую
Розвідник до Тю Показати IP 22 Лютого 2016 11:31
А ти, "Тю", хіба "українець"? Ліпше зізнайся, за скільки зелених баксів ти, смердюче-ксенофобська паскудо й пропутінський троль-провокатор, купив оце своє "українство"!
батьківщина Показати IP 9 Лютого 2016 15:18
пустовіт за гроші організував травлю проти Григоренка. ось в чому суть
до юліі Показати IP 9 Лютого 2016 16:07
а парій якщо прізвище то украінське чи може наше???
Игорь Валериевич Показати IP 9 Лютого 2016 19:38
Очевидно,Юлие Владимировне позвонил главный шинкарь Игорь Валериевич :)
Справедливий Показати IP 9 Лютого 2016 20:36
Про жидів які споювали українців,це вислів Тараса Шевченка.Тащ що,в Україні зараз карають тих хто цитує Шевченка?
Я до Справедливий Показати IP 9 Лютого 2016 23:02
Не потрібно зрівнювати Григоренка і Шевченка... Він висловлював те що думав, а Шевченко тут недочого... Хай спочатку той Григоренко авторитет у лучан заробить, а потім рулить...
Хохол до Я Показати IP 15 Лютого 2016 11:15
Не суньте Т.Шевченка куди попало. Він жив давно, і то були абсолютно інші часи і реалії...
Ірина Показати IP 9 Лютого 2016 21:31
А я так і не зрозуміла з циати Григоренка: «Жиди у 18 та 19 столітті споювали українців, і підприємці, які торгують алкоголем – «новітні жиди», які, користуючись бідністю і складною ситуацією, споюють українців».- в чому антисемітизм: в тому, що він сказав жиди чи сказав правду про алкоголь? І від коли за слово жид вже звинувачуютьв анитсемітизмі? А чому тоді за слово хохли ніхто не переслідує мети дискримінації? Що взагалі коїться з підміною понять?
Все просто до Ірина Показати IP 10 Лютого 2016 15:43
"Хохли" в Україні власних партій не мають і ними не керують. Тому за подібне назвисько нікому приймати рішення про виключення з партії.
Для ага до василя на Показати IP 9 Лютого 2016 22:18
Скажіть, а чим конкретно вам григоренко перейшов дорогу. Може ви теж хотіли чимось торгувати незаконно, але от халепа, не проголосували. чи може ви той самий підприємець, на якого надійшла заява від мешканців і тепер вас душить жаба і ви боїтесь, що після цього візьмуться за вас... і як же ви будете розплачуватись з ігорем поліщуком, якщо виручки від алкоголя не буде. Доречі народ, а оцей адвокат, він чий жополиз?
Карпо Показати IP 3 Березня 2016 10:54
коментар було видалено
парася до Карпо Показати IP 9 Березня 2016 17:04
не прибіднюйтеся,ніде в світі нема такої лафи як у нас-писати закони які нікому не потрібні, жити в особняках і їздити на мерсах, комуналку не платити роками,а вечеряти в ресторанах і тусити в генделиках при любих цінах.Якщо так буде і надалі то вовчик вовович буде господарем іУкраїни через рік, а Ю.В. правою ручкою.
Дід до парася Показати IP 25 Березня 2016 22:03
Харківський раввин Едуард Ходос прямо сказав, що в Україні створили ТРЕТІЙ КАГАНАТ!
для умников Показати IP 16 Березня 2016 20:32
для тех , кто бубнит "юлька-вороФка" - а что юля конкретно украла? конкретно у вас? газ по 450 покупала - так сколько вы за него платили? и сколько сейчас ?
Дід до для умников Показати IP 25 Березня 2016 22:00
До підписання договору 2009 р. з росією за її участю люди платили по 40 коп за куб, після - зразу по 80. Зате проти неї в росії позакривали всі кримінальні справи. Доходить?
склєроз Показати IP 24 Березня 2016 08:24
згадаймо осінь 2008 , друге швирялово юща, укрів на бакс . перше було коли гривня була 1,8 стала 4,5 за длр . літом 2008 з 5,2 до 4,3 за длр а осінню вже була 12
НАТО Показати IP 29 Березня 2016 10:24
коментар було видалено
Володимир.Львів. Показати IP 3 Квітня 2016 20:27
Я за Юлю.Хто проти ...зроби аналіз в іх сім,є сильні проблеми.Усі краіни світу де були у керма жінка стали сильними.
Олег Народний. Показати IP 6 Квітня 2016 12:36
Останнім часом, з огляду на 25 років незалежності у мене з голови не виходить одна думка: українці повинні найти винних в своїх понивіряннях за роки незалежності, і на мою думку винними є: 1. Верховна зрада з 1 по останнє скликання; 2. Міські зради; 3. Районні зради; 4. Областні зради; 5. Сільські зради; 6. Президенти усіх строків; 7. Їхні честі - усім складом; 8. Прокурори. Можливо, що з зазначеного вище є де-які і невинні, але це легко встановити! Що міркуете з викладеного?
Микола Показати IP 11 Квітня 2016 17:31
Українцям пробудження і визволення, оздоровлення і прихід до тями - буде дано!!! За Віру і любов до Христа - розп'ятого цими людьми! Час розплати прийде, на все свій час!!!
Анонім до Микола Показати IP 14 Квітня 2016 08:14
На тому світі, згідно з Писанням. А Микола точно попаде в Рай.
Киевлянин Показати IP 15 Квітня 2016 09:25
Сведения о большом уме евреев сильно преувеличены. У евреев Порошенко, Гройсмана, Яценюка все убыточно, включая спирт и нефть!
ник Показати IP 15 Квітня 2016 23:57
волюнтаризм.. попрошу в моем доме не выражаться.. а что я такого сказал......а ведь сказал правду и не только в луцке а именно в киеве.
аноніму від аноніма Показати IP 25 Квітня 2016 15:48
МАЮЧИ ФІРМУ "ЄДИНІ ЕНЕРГОСИСТЕМИ" З МІЛЬЯРДНИМИ ОБОРОТАМИ ЗАРОБИЛА ЛИШЕ ОДНОКІМНАТНУ КВАРТИРУ
Лариса Показати IP 7 Травня 2016 20:41
Це жах ! ****** Зал у давно набридлім кумачі . Бездарна п’єса , нудна , нескінчена . Актори ті ж і та ж незмінна сцена , І , навіть , ті ж невдячні глядачі . Химерну драму хворий режисер , Сам відійшовши у довічну тишу , Соратникам зашореним залишив І ретро це ще грають дотепер .
Лариса Показати IP 7 Травня 2016 20:43
****** Дух рабства досі в безвісті не кане . У серці накопичується гнів . Вже бідолах ,- читаючи романи ,- Я не жалію й не ганю панів . Впродовж усіх минаючих віків . Не генеруємо чомусь самосвідомість . Невиправдано ж сутність кріпаків Регенеруємо у собі ми натомість .
Лариса Показати IP 7 Травня 2016 20:48
Країна втратила знов шанс Нарешті вибратись з недолі . Розчарування .Злість і транс . Безодня та ж . Проблеми . Болі .
Лариса Показати IP 7 Травня 2016 20:50
Настане час – не стерпим кпин . Тоді негайно , а не згодом , Себе признаємо народом І паразитів струсим з спин . Пліч-о-пліч стане вся країна - В цій дії , власне , вища суть : І право , й правда проростуть Лиш там , де нація єдина .