USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.90

«Байдуже на якому місці буду»: Вакарчук про участь у президентських виборах

25 Вересня 2018 22:38
Популярний український музикант і лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук, коментуючи можливість своєї участі в майбутніх президентських виборах, заявив, що його не хвилює, на якому місці він буде, адже головне — це бажання «змінити країну».

Про це виконавець сказав під час зустрічі в Дніпрі. Відео розмови з артистом оприлюднене на YouTube-каналі «Відкритий», повідомляє Обозреватель.

«Я довго пояснював кожному: найголовніше не те, хто які посади займатиме, а те, хто і яким чином буде міняти країну. Мені зовсім все одно, на якому місці я буду. Маю бажання змінити країну», — заявив Вакарчук.

Співак, будучи народним депутатом VI скликання у 2007-2008 роках, стверджує, що «влада як така його ніколи не цікавила», однак він «готовий зробити все, що потрібно, щоб міняти нашу країну».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
хохо Показати IP 25 Вересня 2018 22:51
на кого розраховано? ти бахнеш купу бабла на вибори і тобі всерівно де ти будеш? віддай сиротам і йди співай!!! підстілка олігархська
хіхі до хохо Показати IP 26 Вересня 2018 13:18
Агент ЦРУ США, цілий рік вчився. Коли до нас дійде, артисту - концерти, баризі законний бізнес, злодію - тюрма, політику - політика, а ми як завжди ведемося на халяву - концерти, гречку, кури, водку, цукерки, смачно їмо, п'ємо і співаємо перед виборами, а потім гірко скиглимо - то хто винен!!!
ЦЯВІКУ Показати IP 25 Вересня 2018 23:07
не хочеш с"ати - не мучай с"аку. не лізь туди, у чому ти абсолютний б"ран !!!!! немає професії "класний пацан". і , нарешті, благими намірами вистелена дорога в пекло.
Анатоль_ Показати IP 25 Вересня 2018 23:46
Той спiваки то хороша людина. Не буде красти
Вододя до Анатоль_ Показати IP 25 Вересня 2018 23:58
Шановний Анатоль, я пам'ятаю, як ти нещодавно говорив, що Шляшко-твій президент, тепер ти лягаєш під іншого . Оприділися нарешті , кому ти будеш в якості матраца.
Анатоль_ до Вододя Показати IP 26 Вересня 2018 00:09
За спiвака буду бо вiн чесний хлопець
Andrij до Анатоль_ Показати IP 27 Вересня 2018 08:49
этот картавий только долар лизьнёт и сразу большего захочет, зачем глотку за гривняки рвать....
Георгій Показати IP 26 Вересня 2018 07:31
Концентроване вираження негативу, притаманне типовому представнику української інтелігенції
неВиборець Показати IP 26 Вересня 2018 08:41
"Мені зовсім все одно, на якому місці я буду. Маю бажання змінити країну" - це можна трактувати як маю бажання, но не хочу його здійснити, ну хоча б тому що для здійснення треба мати місце №1. Скільки зараз, не так давно нормальних, відомих людей перетворилося на ла**о. Побільше таких заміток, може хоч в когось очі відкриються.
Волинянин Показати IP 26 Вересня 2018 09:12
Бери участь обовязково і люди тебе підтримають
ан Показати IP 26 Вересня 2018 10:40
а хто вже тільки не хоче керувати країною. і співаки і клоуни. тільки професіоналів нема. Кого вибираєм так і живем.Щоб керувати певно треба щось розуміти в цьому? а не просто гроші мати!!!