USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Бережіть себе, бо ховати вас у таку погоду приємного мало», – скандальний священник підірвав соцмережі постом про погоду

29 Грудня 2021 16:27
По всій Україні панує негода. Снігом замело вулиці й дороги, а через заметіль важко не лише пересуватися вулицями, а й влаштовувати похорон.

На це натякнув скандальний священник з Полтави Олександр Дедюхін, пише ТСН.

«Ви там бережіть себе, бо ховати вас в таку погоду, приємного мало», – написав він.
Публікація священнослужителя викликала активне обговорення у соцмережі.

Читайте ще: Священник, який виступив проти Зеленського, виявився підручним «Наріка»

«Найбільш ідеальний пост про снігопад. А то всі стандартно пишуть про красу, про настрої... Ідіть спочатку на цвинтар, кадилом помахайте неслухняною від холоду рукою, тоді ставитимете дурні фото на тему снігопаду.

Одна людина казала, що помирати зимою недобре, бо люди клясти будуть, як копатимуть мерзлу землю. А літом добре, лежиш собі, посміхаєшся.

Оптимістично.

А ще кажуть, що у медиків гумор специфічний. Он як святі отці мочать.

Переконливо», – пишуть коментатори.

Нагадаємо, що священника Православної церкви України з Полтави і за сумісництвом місцевого депутата звинуватили у сексизмі. Сталося це після того, як він висловив свою позицію щодо абортів. Коли його читачі почали обурюватись, він написав другий допис – ще скандальніший.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Анонім Показати IP 29 Грудня 2021 16:32
це священник пцу на упц !!!!
Анонім до Анонім Показати IP 29 Грудня 2021 17:00
А рпц і упц одобрюють агесію ботоксного карлона проти України...
турист Показати IP 29 Грудня 2021 17:22
Священник - злий демон. Кутки рота опущені донизу і, взагалі, морда просить цеглину.
Попадя Непопадя до турист Показати IP 29 Грудня 2021 17:39
Шо, переглянув усі 52 сезона NCSI Mayami?
Анонім до турист Показати IP 29 Грудня 2021 17:44
ти часом не гітлер чи може гебельс?
А Показати IP 29 Грудня 2021 17:34
Якщо я крякну мене закопувати без попів!!!!!
Анонім до А Показати IP 29 Грудня 2021 17:44
бульдозером зарити?
Глуха тетеря до Анонім Показати IP 29 Грудня 2021 17:50
Пан мав на увазі закопати ногами до найближчої канави. Але це не точно.
Анонім до Глуха тетеря Показати IP 29 Грудня 2021 18:12
А шо ж так ... ногами...як скота. З кулака в рило вже й получити не хоче?!
Сцупцункиня Показати IP 29 Грудня 2021 18:51
Наша Галя бальована.
Олесь Показати IP 29 Грудня 2021 21:32
Та правельно він і сказав .... от тільки не в тему .
Василь Показати IP 29 Грудня 2021 21:53
Певно добре врізав кагору.
Лучанка Т Показати IP 29 Грудня 2021 23:31
Та все правильно сказав! Вам аби поглузувати.
Анонім Показати IP 30 Грудня 2021 07:18
Лицо украинского патриархата. Вернее его аморальная матюкливая харя.
Анонім до Анонім Показати IP 30 Грудня 2021 14:06
Ясное дело-вот гундеев с лаврскими попами -просто Ален Делон
1 до Анонім Показати IP 30 Грудня 2021 16:39
Оппа! фсбшники в рясах відписались... Ну ну, нам дуже цінна думка агентури, продовжуйте!