Безпосередній зв’язок із Луцькою радою забезпечать інфомати
![](/files/news/2008/07-30/499-1u.jpg)
Найближчим часом лучани зможуть подавати звернення до місцевої влади та слідкувати за ходом їх виконання, навіть не зайшовши особисто до відповідних органів. Про це розповів заступник Луцького міського голови Микола Іванюк під час обговорення проекту «Налагодження стійкої комунікації між місцевою владою та територіальною громадою шляхом встановлення інформаційних мультимедійних кіосків у виконавчих органах Луцької міськради», – повідомляє 30 липня репортер «Волинських Новин».
Такий комфорт зв’язку з місцевою владою забезпечать інфомати. Це будуть сенсорні монітори з додатковою клавіатурою. Як розповіла виконувач обов’язків начальника Управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Луцької міської ради Тетяна Ленартович, у них буде закладена вся інформація про муніципалітет: структуру, послуги, телефони та інше.
Директор інформаційно-аналітичного центру «Луцьк» Мирослава Радавська запропонувала прямий доступ через інфомати до сайту Луцької міської ради. А також можливість подавати звернення і в подальшому шляхом введення відповідного штрих-коду спостерігати за історією їхнього розгляду та виконання.
Кожен такий інфомат коштуватиме тридцять тисяч гривень (це не враховуючи ще програмного забезпечення та необхідних комплектуючих). У Луцьку їх встановлять чотири: в адміністративному приміщенні та департаментах житлово-комунального господарства, підприємництва та соцполітики. Як зазначив директор департаменту інформаційної політики Луцької міської ради Олександр Пирожик, інфомати «заберуть» половину бюджету проекту, який становить приблизно 240 тисяч гривень.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Такий комфорт зв’язку з місцевою владою забезпечать інфомати. Це будуть сенсорні монітори з додатковою клавіатурою. Як розповіла виконувач обов’язків начальника Управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Луцької міської ради Тетяна Ленартович, у них буде закладена вся інформація про муніципалітет: структуру, послуги, телефони та інше.
Директор інформаційно-аналітичного центру «Луцьк» Мирослава Радавська запропонувала прямий доступ через інфомати до сайту Луцької міської ради. А також можливість подавати звернення і в подальшому шляхом введення відповідного штрих-коду спостерігати за історією їхнього розгляду та виконання.
Кожен такий інфомат коштуватиме тридцять тисяч гривень (це не враховуючи ще програмного забезпечення та необхідних комплектуючих). У Луцьку їх встановлять чотири: в адміністративному приміщенні та департаментах житлово-комунального господарства, підприємництва та соцполітики. Як зазначив директор департаменту інформаційної політики Луцької міської ради Олександр Пирожик, інфомати «заберуть» половину бюджету проекту, який становить приблизно 240 тисяч гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.