USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Біля Луцька планують звести два багатоквартирні будинки для працівників СБУ

3 Жовтня 2021 18:55
Управління Служби безпеки України у Волинській області до кінця 2024 року має намір звести багатоквартирні будинки в селі Струмівка Луцького району.

Тендер на роботи з нового будівництва багатоквартирних житлових будинків за адресою вулиця Подільська, 30 у Струмівці Управління Служби безпеки України у Волинській області вже оголосило. Пропозиції від учасників прийматимуть до 18 жовтня, а аукціон розпочнеться 19 жовтня.

Вартість будівництва оцінили у 110 828 380 гривень.

Проект розробила Студія архітектури і дизайну «Domum Group». Проект передбачає будівництво двох 4-поверхових будинків, у яких нараховуватиметься по 48 квартир, влаштування під’їздів та пішохідних тротуарів, автостоянок, майданчика для дітей, майданчика для сміттєзбірників, майданчика для вигулу собак тощо.
Ділянка, на якій заплановане будівництво, міститься поза межами зони охорони пам’яток культурної спадщини та санітарно-охоронних обмежень.

Роботи хочуть завершити до 10 грудня 2024 року.

Нагадаємо, Луцька міська рада зняла низку питань про надання громадянам земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у селах Клепачів, Кульчин, Одеради, Княгининок та селищі Рокині.

Ольга ШЕРШЕНЬ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
вояк Показати IP 3 Жовтня 2021 19:09
96 СБУшників немає квартир??????????? А,що зроблено в плані забезпечення квартирами авіабригади,яка дислокується в Луцьку???????? З авіаторів користі більше в рази!!!!! Вони захисники неба України.А СБУ???? Моніторать митниці!!! Оце напевно і є головне завдання.
зоо до вояк Показати IP 3 Жовтня 2021 19:37
Авіатори мають диких качок та наркотики
васька до вояк Показати IP 3 Жовтня 2021 19:58
твої воякі на джипах по луцьку розсікають айдарівці на ренжроверах, а їх "бойовий" командір Лапін на свого фольцвагена амарока наклеїв наклейку інваліда щей )))))
вояк до васька Показати IP 4 Жовтня 2021 07:38
васька,ти д.біл повний,чи частково???? Чи тільки в школу ходив? Бо грамотність написання твойого коментара повністю відсутня.В..сер і більше нічого.Іще 20таких,як ти "грамотіїв" поставили твоєму висеру "+". Яке відношення має Лапін до авіаторів??????????????? І причому тут айдарівці??????????? Баняк ти васька і баняки,які тобі плюсують!!!
дідо Показати IP 3 Жовтня 2021 19:16
Гуртожиток?
007 Показати IP 3 Жовтня 2021 19:45
Коли вже для сиріт побудують ? Бо сбушники то хабарники і решали , в яких давним-давно вже є не на одну хату , автівку , і на без бідну старість ...
Він до 007 Показати IP 3 Жовтня 2021 20:43
В тих у кого вже є живуть в Боратині і а ж ніяк не претендуть на ті квартири які подібні на гуртожиток.
Варя до 007 Показати IP 3 Жовтня 2021 22:34
Сироти почекають. От якби у вас був вибір пожити на орендованій хаті ще декілька років почекавши безплатне житло і натомість можна новий джип купити цього річний а то як лошок їздить на минулорічному чи купляти за власний кошт квартиру?) Я думаю ви вибрали б так як і ці співробітники)
008 до 007 Показати IP 4 Жовтня 2021 11:44
Не погоджуюсь. Частина сбушників не є хабарниками, а дійсно добросовісно виконують свою роботу, чекаючи, що колись перед пенсією їм можливо дадуть житло.
Лучани Показати IP 3 Жовтня 2021 20:28
А чого така подвійна мораль! Міськрада ж оголосила про мораторій на нове будівництво ! Рішення суперечить своєму ж попередньому рішенню ! На виборах виборці пригадають !
Читач Показати IP 3 Жовтня 2021 20:48
Краще б атошникам побудували
Мешканка Показати IP 3 Жовтня 2021 21:06
Струмівка то Луцька громада. Будуйте в себе. СБУ їм шкода кожен має машину в вартістю квартирою. Дійсно треба було б подумати про дітей сиріт.
Петро Показати IP 3 Жовтня 2021 21:19
Це ті нещасні що не мають де машину притулити на пр-ті Перемоги і використовуючи тротуар? КГБняву контору переназвали в "СБУ". А в Брище біля сміттєзвалище не хочуть квартир? Бо саме там і місце файне.. (ліс, водойми)
Закон Показати IP 3 Жовтня 2021 21:27
Так мораторій же на нове будівництво !
Свідомий Показати IP 3 Жовтня 2021 21:45
Таки правда, СБУшники не бідують і добре живуть й без того, а тут ще їм будинки будують. Коли будуть такі проекти для вчителів та лікарів?
Нарик Зеля Показати IP 3 Жовтня 2021 22:12
Хлопці, шо за кіпіш? Всім все буде. Не зразу ж і не всім.
Заздрісник Показати IP 3 Жовтня 2021 22:21
Для того аби в подальшому, вони здавали ці квартири більш заможніших молодим вчителям і лікаря... Важливу ж будуть робити справу для країни! Ги-Ги. .. правду кажучи, серед чекістів є порядні козаки, але ореолу "безхатченства" в тій структурі поки не помічав. Можливо не туди дивився)))
I Показати IP 3 Жовтня 2021 22:32
Це цілковита ганьба...
ABC Показати IP 3 Жовтня 2021 22:32
СБУшники - це найменш забезпечена верства населення України?
пенсіонер без халявн Показати IP 3 Жовтня 2021 22:35
да пішли ви всі на х...ер, ні одного метра території не віджали, за який хрен щось взагалі давати....
5 Показати IP 3 Жовтня 2021 23:07
Вчителям житло будують? Лікарям? Прибиральникам? Продавцям? Щось про таке не чула. Люди самі копійка до копійки збирають,лізуть у кредити і позики, роками батрачать по заробітках. То чому ж за гроші платників податків одній окремій привілейованій касті мають роздавати квартири?
Ю Показати IP 4 Жовтня 2021 08:49
Так їм і треба по заслугам!!!А то працюють працюють,а в Струмівці ще квартири не мають ,тіко в Луцьку Ковелі Липинах,так не чесно!!!?
К Показати IP 4 Жовтня 2021 11:02
Знову про житло і знову негатив і знову про сбу. Замість того, щоб заздрити, краще б самі щось в цьому житті зробли. А то таке враження, якщо є якась хороша ініціатива, то її зразу треба зганити
До диванних патріоті Показати IP 4 Жовтня 2021 11:32
Перед тим як патякати про «кришування» на митницях і таке подібне, згадайте, де більшість з вас були, починаючи із 2014!? Багато у нас таких гав…метів, які лише і вміють, що обсирати інших громадян! До речі, більшість моіх знайомих-сбушників, відряджалися на кілька місяців в АТО, і не один раз!!!
Доброволець до До диванних патріоті Показати IP 4 Жовтня 2021 12:33
Більшість таких твоїх знайомих СБУ шинків - це тилові п..юки, які в більшості війну на картинках бачили, а як тільки можна отримати убд і зп побільшу, то погоджуються їхати на 3 лінію оборони. А я доброволець що з 16 року без копійки та убд воюю на передовій і клав на твоїх знайомих СБУ шинків, вони нічого не заслуговують!
Олександр до Доброволець Показати IP 7 Жовтня 2021 16:09
Те шо ли без УБД це питання до керівництва твого і безпосередньо то твоєї імпотентноі позиції а про тилові «п..юки» я б по говорив , зазвичай такі як ти і сидять на 3ій лінії оборони
Місцевий лучанин Показати IP 4 Жовтня 2021 11:43
Надіємося, що квиртири отримають ті сім"ї які цього потребують
Афанасій Показати IP 4 Жовтня 2021 11:48
Читаючи коменти просто в шоці. Люди, вам немає чим зайнятись? Нехай собі будують.
Анжела Показати IP 4 Жовтня 2021 12:00
Не одні солдати захищають Україну! Робота спецслужби має бути незамітною для загалу. На часі реформа сбу, яка позбавить невластивих для них функцій та прибере корупційні ризики. Якраз через 3 роки залишаться справжні віддані батьківщині офіцери та отримають житло.
Добровольцю з 16 рок Показати IP 4 Жовтня 2021 12:57
Цікаво, а де ж саме ти, героє, «воював»!? Мо, у сусідній з Донеччиною, Запорізькій області - на блок-посту!?)))
Доброволець до Добровольцю з 16 рок Показати IP 5 Жовтня 2021 23:17
Якщо тобі так цікаво, ласкаво просимо до нас, постоїш під Горлівкою, обісрешся пару разів від болванок, побачиш як гинуть люди, непоспиш кілька тижнів в землі мерзлій, митимеш руки від сажі, землі та своїх сцикунів після обстрілів. Гарненько проведеш час і перестанеш писати різне дєрьмо, засранець ти! Але ж ні, ти як і в 14 році сховаєшся під спідницю жінки і будеш чути лише плаче кача з театрального майдану і говорити як же важко це війна. Ти навіть не покажеш своє справжнє лице, тому що кишка тонка, а як тільки буде мобілізація, то перший в лавах стоятимеш цілувати хери кадировцям, що різатимуть твоїх друзів як гриби!
Олександр до Доброволець Показати IP 7 Жовтня 2021 16:11
В 16ому під Горлівкою ? :/ дивно
Доброволець до Добровольцю з 16 рок Показати IP 5 Жовтня 2021 23:22
Можеш під Піски поїхати, або під Зайцеве, от там ти точно голову не висунеш бо швидко дурна куля прилетить, це ж просто писати тобі сидячи в теплій квартирі з чистими руками і ніяких вибухів поруч не чутно, це просто як 2+2. Але ти ніколи не зрозумієш і не почнеш цінувати ті вчинки людей, що десятками тисяч віддали своє життя, щоб ти був у теплі, а я скажу останнє - як прийде час ти згадаєш гірко свої слова.
Бомж з версалю Показати IP 4 Жовтня 2021 19:54
Спілка Безхатченків України
фівапрол Показати IP 4 Жовтня 2021 22:02
Вул. Подільська в с. Струмівка - це Підгаєцька ОТГ. Із заголовка статті чомусь подумав, що мова йде саме про будівництво в цій громаді. І тут Семенюк засвітився своїми понтами і корумпованими зв'язками...
Феміда Показати IP 5 Жовтня 2021 19:58
Ой блін, навіть читати не хочеться тупі коментарі тих, хто пише, що всі сбушники нереально багаті і не потребують ніякого забезпечення. Невелика категорія сбуушників зробила негативну репутацію всім іншим, які працюють як всі люди і живуть на одну зарплату, а ви як тупі овечки ведетеся на інформацію з телевізора і не фільтруєте її. Розвивайте критичне мислення!