USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Поблизу Світязя - самовільне захоплення цінних земель

4 Квітня 2015 09:37
Виявлено самовільне захоплення землі біля Світязя. Про це інформують у прес-службі прокуратури області.

Любомльською міжрайонною прокуратурою в ході вивчення стану законності у сфері земельних відносин на території Шацького району встановлено факт самовільного зайняття земельної ділянки поряд з озером Світязь.

З'ясувалося, що ділянку площею 0,0135 гектара з особливо цінних земель, які знаходяться в зоні санітарної охорони озера, без проектних та дозвільних документів зайняли посадові особи Національного університету водного господарства та природокористування.

Відомості про це внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Триває досудове розслідування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Анонім Показати IP 4 Квітня 2015 10:06
Путін винний !!! Янукович винний !!! Слава Україні !!!
Дончанин до Анонім Показати IP 4 Квітня 2015 10:11
коментар було видалено
Анонім Показати IP 4 Квітня 2015 10:15
Дончанин ти ,що нічого не робиш. Тільки сидиш в неті?!
Дончанин до Анонім Показати IP 4 Квітня 2015 10:31
Та ні. Просто під цим ніком тепер пишуть всі, кому не лінь - усякі маргінали (в т.ч. комуняки і риги) та інші обіжені на життя. Навіть я цим не гребую якщо хочеться написати якусь гадость)
Дончанин до Дончанин Показати IP 4 Квітня 2015 11:24