USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Бійцю 14-ої бригади терміново потрібна допомога

7 Січня 2017 10:27
Бійцю 14 бригади, жителю села Галичани Горохівського району Сергію Судніку потрібна допомага. Хлопець переніс уже 7 операцій, але стан його не покращується.

Сергій пройшов мобілізацію у складі 51 бригади, нині - військовослужбовець 14 бригади, проходив лікування у Львівському військовому госпіталі, а нині його переводять у київський госпіталь. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав волонтер Віталій Гладун.

«Нашого солдата, Судніка Сергія, сьогодні вкотре прооперували - це вже сьомий раз.

Діагноз: аноробна інфекція, гангрена ліктя та поперекової ділянки руки, це все, що зрозумів зі слів лікаря(діагноз сильно довгий.)

Стан не покращується, хоча Сергій бореться із хворобою. Зараз його переводять в Київський головний військовий клінічний госпіталь», - написав волонтер.

Хто має можливість допомогти - картка Приватбанку мами: Суднік Валентина Володимирівна 5168 7420 2419 5012


5 січня Віталій Гладун повідомляв, що хлопцю потрібна кров І+ група крові.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Допоможімо хлопцю Показати IP 7 Січня 2017 10:38
Коли вночі у дім, квартиру, хату Прийде Різдво, ялинка і вогні - Згадай хоч на хвилину про солдата, Який в окопі мерзне на війні. Який своє Різдво зустріне в полі Під кулі свист і вітру коляду… Хай спогад твій йому тамує болі, Хай щира згадка піднімає дух, Бо в цьогорічнім році щастя й туга Змішались в датах, цифрах, іменах… Яке ж Різдво без батька, сина, друга… Які ж свята, коли іде війна. І в час, коли годинник цокне в тиші Й по вінця буде келих. Щастя… сміх… Не говори тостів хвалебно-пишних, А помолись за мертвих і живих. Коли ти сядеш за різдвяний стіл, Щоби спожити ці дари Господні, Згадай за тих, хто в люту заметіль Орду московську стримує на Сході Молись за них і їхніх матерів, Чия кутя окроплена сльозами, За діточок, що звуть своїх батьків, Припавши до заплаканої мами. Прохай у Бога ворога спинить, Щоби він «Гради» замовчати змусив, І воїни відчули б хоч на мить Великий день Народження Ісуса.
Військовий ЗСУ Показати IP 7 Січня 2017 10:44
Гроші для чого , що в шпиталях МО України відмовляються безкоштовно воїну надавати допомогу ...???
? Показати IP 7 Січня 2017 10:58
А де його побратими...з їхніми зарплатами?
Небайдужий Показати IP 7 Січня 2017 11:26
"...написав волонтер Віталій Гладун " !!! А чому мовчать лікарі, командири ??? Це що лохотрон ???
Я Показати IP 7 Січня 2017 11:33
Мовчу вся країна працює \на оборонку ,а грошима і не пахне.А то шо він був у 51 це не показник (51 була розформована за позор хто забув)
Волонтерство Показати IP 7 Січня 2017 11:55
Це образ жизні чи спосіб заробітку і чи їм дають посвідченя ато
11 Показати IP 7 Січня 2017 13:03
Волонтерство це мабуть спосіб заробітку . Досить дієвий і не поганий.
Перехожий Показати IP 7 Січня 2017 13:05
Я ніколи не міг би подумати, що будуть такі коментарі. Якщо вам шкода пару гривень, не давайте. Вас ніхто не змушує. А писати таке... не по- людськи. А після 51 бригади він пішов контрактником в 14, щоб ти "Я" спав спокійно і пив горілку в свято. Коли такі хлопці як він стоять за нас на сході. Надіюсь тебе "Я" така біда не спіткає і ти не відчуєш всього по повній. ЛЮДИ, БУДЬТЕ ЛЮДЬМИ!!!
Дятел М.В до Перехожий Показати IP 7 Січня 2017 15:20
Вас шановний запитують ,надають цьому воїну безкоштовну допомогу в шпиталі чи ні ??? Якщо ні то ми читачі звернемося до міністра оборони , в СБУ і прокуратуру...!!!
Гана Показати IP 7 Січня 2017 13:08
Люди не довіряють нікому і волонтерам
Олег Показати IP 7 Січня 2017 13:31
На війні люди не маленькі гроші заробляють . Не тільки депутати навіть і прості смертні як волонтери .
До перехожого Показати IP 7 Січня 2017 13:47
І багато з рвб чи гмз стоять на передку (сході),Стоять війська не за нас а за тих хто при ВЛАДІ чесній справедливій і т.д.Біда була у 2014 році(аватарія) може трохи в Дебальцево ,як би було зараз так як 51 в 2014 ,то небулоб в 14 бригаді 906 військовослужбовців- жінок по списку з посвідченями ато пільгами і т.д.Зроблять зараз йому операцію ,виплатять страховку мінімум 303 тисячі гр,дадуть 1 групу як інваліду війни і призначать пенсію приблизно 5 тисяч гр як інваліду війни .ЯКІ ЩЕ ГРОШІ ТРЕБА.
? до До перехожого Показати IP 7 Січня 2017 15:14
З тих грошей волонтеру нічого не перепаде...от він і піклується.
Істина до ? Показати IP 7 Січня 2017 15:55
Во про що волонтери теж піклуються . Що їм в карман теж нічого не перепаде.
Анастасія Показати IP 10 Січня 2017 12:31
Шановні, прошу не розводити срачу на цю тему. Ми нікого не просили коштів. Те що люди приходять, і несуть хто гривеньку, хто десять,виключно свідомий прояв людяності, та жертвеності. Бо Сергійка знають по всій області, не лише як воїна, бійця зсу. А насамперед як хорошу людину, яка ніколи, повторюсь ніколи, не відказувала у допомозі. Наразі Нас перевели у Київ,військовий шпиталь, у реанімацію стан тяжкий, але нарешті стабільний. І на зло усім невзгодам, ми одужаємо!! І без ніяких груп, разом, вернемось надалі виконувати свій обов'язок, перед державою!! P.S. Сослуживиця 14 ОМбр, наречена Анастасія!
Леонід Показати IP 13 Січня 2017 10:46
А де можна кров для нього здати??
Анастасія до Леонід Показати IP 13 Січня 2017 17:31
Велике Вам дякую. Але кров уже не потрібна!! Зараз ми у Києві. Стан стабільно тяжкий, але ми продовжуємо вірити, та молитися, за його одужання, та здоров'я!!!