USD 39.75 40.09
  • USD 39.75 40.09
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.92

У мікрорайон Луцька «не долітають птахи», не заїжджає поліція

3 Січня 2016 21:00
Болото по коліна, бездоріжжя, 20 хвилин ходьби до «цивілізації», суцільна темрява – жодного, навіть, напівпогаслого ліхтаря – це не сюжет фільму жахів, а реалії вулиць Луцька.

Нещодавно місцеві мешканці мікрорайону Дубнівський організували збори, на них прийшов і депутат Луцької міської ради від фракції «УКРОП» Олександр Кравченко.

Зі слів обранця громади, жахлива ситуація охоплює вулиці мікрорайону Дубнівський, а саме Ставки, Паторжинського, Нікішева, Ізмайлова, Грекова та провулків, які знаходяться в цьому районі.

У коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини Олександр Кравченко розповідає, що місцеві мешканці обезсилені боротьбою з міською владою, яка не те, що не чує, а всіляко уникає цієї проблеми, вважаючи, що там все гаразд. Проте, люди втомилися чекати та почали діяти.

«Найбільше людей обурює стан тамтешніх доріг, які в такому плачевному стані фактично з моменту видачі земельних ділянок у цьому мікрорайоні, а будинки там вже стоять понад тридцять років. Подейкують, що пташки розвертаються на кінцевій тролейбуса №5, а місцева влада туди не приїжджає та й новостворена поліція боїться заїхати в той мікрорайон, щоб не втопити свого автомобіля.

Про цю проблему мешканці мікрорайону говорять давно. Але для теперішньої влади важливіше перекласти асфальт в центральній частині міста і освоїти понад 37 мільйонів гривень по проспекту Волі, ніж дістатися до Богом забутих мікрорайонів», – наголошує Кравченко.

Депутат розповідає, що люди бідкаються, що, незважаючи на багаточисленні звернення до міської влади, руху непомітно, тому вони вирішили об’єднатися.

«Зараз Фонд Ігоря Палиці «Новий Луцьк» ініціював створення квартального комітету, по суті, саме на цих вулицях, бо ж як кажуть: гуртом і батька легше бити.

Місцеві мешканці роками не можуть нічого добитися. Для підтвердження цього факту представляємо фотографії, як кажуть: на вулиці Ставки залили воду, давайте визначатися, чи кладемо асфальт, чи запускаємо рибу.

На збори мешканців запросили й Луцького міського голову Миколу Романюка та начальника МЖК пана Кубіцького. До слова, запрошення він отримав на сесії від мене в усній формі, проте проігнорував. Ніхто з представників влади не спромігся прийти», – обурюється пан Олександр.

Та додає, що роботу над створенням квартального комітету розпочали. Фонд «Новий Луцьк» якраз займається цим, готують документи для створення квартального комітету і проблеми лучан нарешті почнуть вирішувати.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
Ас Показати IP 3 Січня 2016 21:24
Яка вулиця такі і люди жадні і ліниві самим можна було по метру бруківки і немає проблеми...
са до Ас Показати IP 4 Січня 2016 11:07
Чого це люди мають самі мостити ями і клати броківку.Влада для чого?Щоб сидіти і штани протирати?В такому випадку,кожен може поклати біля себе бруківку по метру і для чого нам взагалі та влада
АС до са Показати IP 4 Січня 2016 11:45
А труси прати теж влада має? Чи люди всією вулицею пішли на протест? В церкву свічку купити є гроші? Може бог винуватий не допомагає? Якби люди по бруківочьці вимостилиі шлагбаум поставили що хітруни не іздили все...
Лучанка Л до АС Показати IP 5 Січня 2016 10:34
До чого тут труси? Дуже дурне та не розумне порівняння... Коли влада має можливість без громади вирішувати питання про дороги на елітних участках Луцька, то чому в заханих кутках Луцька не ступає навіть нога наших можновладців? А коли Микола Ярославович почув малесеньке зауваження в сторону своїх невиконаних обіцянок, то обурившись сказав( цитую) Та краще б я в гомно вступив , а не в ваш район... Тож давайте далі робити своїми руками все за них, а вони будуть вихвалятися своїми досягненнями
Лучанин до са Показати IP 4 Січня 2016 13:30
А чому влада має за наші кошти прокладати дорогу комусь під хату????! - у вас приватний сектор - от і вирішуйте приватно. Може мені з квартири вийти і покричати хай мені ремонт зроблять - бо он в сусіда бачу зробили, а у мене ше нема!?
Лучанка Л до са до Лучанин Показати IP 5 Січня 2016 10:41
Приватний сектор це територія за огородженним парканом, а не дорога де такі розумахи, як ви їздять мерсами, ходять і вигулюють собак. І ще- то не вимагайте порядку біля і в підїздах, а вийдіть з свого дупла і приберіть самі( може хоч своїх сусідів побачить)
123 до Лучанин Показати IP 7 Січня 2016 15:14
у нас приватний сектор! ми самі побудували собі житло,а наша влада заставила нас його приватизувати !це теж правильно?дорогу собі зробимо і її приватизуємо !!! а ви в квартирах топитесь у власному смітті, якими підїздами ви ходите? але це все зробити повинна влада, а тим що в приватному секторі - зась. а платимо в приватному секторі ми за все так як і на поверхах.
Анонім до са Показати IP 4 Січня 2016 20:02
люди ви самi вибрали капiталiзм тепер i робiть за свiй рахунок дороги, працювати не хочете, налоги платити не хочете, при Союзi було жити погано, халява закiнчилась
Шурик Показати IP 3 Січня 2016 21:43
Шот я непонял..в статье пишут что полтутя недоезджает а 5а фото видем другую картину...
Анонім Показати IP 3 Січня 2016 22:07
а хіба вона одна така вулиця? на вищенавденій вулиці живе ну 100 мешканців і у них є проблеми... а є наприклад 50 квартал де живе вже кілька тисяч мешканців і кожного дня їх діти в мороз, дощ, грязюку шкандибають до садіків та шкіл... бо міська рада ЗАБУЛА, що і їм потрібна маршрутка... вже й дорогу наче по Чорновола зробили а маршрутки зась...
Підтримую до Анонім Показати IP 4 Січня 2016 08:11
Потрібно робити благоустрій і розвиток інфраструктури мікраройнів в уоли в них все буде готове переходити на приватні сектори...А хто них змушує там жити нехай продають будинки живуть в квартирах.....та буде цивілізація....виїдьте за місто подивіться які дороги навіть біля таких новобудов як в боратині заборолі гіркій полонці....такіж самі дороги...
Ірина Таран Показати IP 3 Січня 2016 22:18
Романюка туди поселити
Анонім до Ірина Таран Показати IP 6 Січня 2016 15:19
Ахах можна
Тарас Чурило Показати IP 3 Січня 2016 22:20
Так Романюк тільки й окраїни розбудовує. Скаже, що все це "чорний піар"
Луцьк Показати IP 3 Січня 2016 22:28
А які будинки в два- три поверхи, забори трьох метрові. На це гроші є, а на дорогу немає?
123 Показати IP 3 Січня 2016 23:55
а фонд ігоря палиці проклав в луцьку дороги, чи тільки фітнеси строїть для заробляння грошей. чи в соціальний проект важко вкласти гроші без заробків в майбутньому? хоча, що тут писати - всі давно знають чиї ВН, мій пост всеодно видалять
Тарас Чурило до 123 Показати IP 4 Січня 2016 12:51
Фонд Ігоря Палиці достатньо робить для розвитку міста. А дороги повинна міська влада робити, а не "Буратіни " зводити...
АСАВ Показати IP 4 Січня 2016 00:19
Яке має значення який будинок чи який забор це забудова ще колишня - там давно мав бути асфальт... А якщо немає то це проблема жителів - їх там не 5 і не 10 - якщо не хочуть все життя в болоті жити щось придумають - обов`язкові платежі мабуть там більшість сплачує державі вчасно можна і пред'явити!!! Це дрібниці!!! А хто в нас займається будівництвом в центрі міста або в основних жилих мікрорайонах??? Хто дає на це дозвіл? По нормальному за таке вішати треба!!! Безліч новобудов ще незаселених а місто і так стоїть - затори в Луцьку -БРЄД!!! Дороги будуйте, мости, розбудовуйте місто а вони ліплять шо попало... комунікації не витримують навантаження... якщо розчистили чагарники 20 ти літні то це не тому що зрозуміли що не так має бути а тому що будівництво починають. І взагалі якщо в Луцьку так вигідно будувати і продавати то можливо треба створити відповідне КП - хай місто заробляє а не якісь 2 чи 3 урода... З однієї сторони ніби все гарно щось нове але для цього і працюють цілі відділи керівники яких повинні мислитти глобально на перспективу... Але там сидить обична БАРИГА і зверху ще одна а ще одну всі постійно вибирають мером депутатом і тд ТУПО ПОНАстворювали КУЧУ ФІРМ ПРОКЛАДОК І МИЮТЬ ГРОШІ БЮДЖЕТНІ - БО ДЕ ЩЕ ВКРАДЕШ ТАК ЩОБ Я*ЦЯ НЕВІДРІЗАЛИ ЯК НЕ В НАРОДА І КАТАЮТЬСЯ НА ЛЄКСУСАХ І ЗАВІСАЮТЬ НА МАЛЬДІВАХ А ВИ ПРОСІТЬ АСФАЛЬТ бетон... СКОРО ХЛІБА КУСОК БУДЕТЕ ПРОСИТИ... СКІЛЬКИ ВЖЕ ДІТЕЙ ПОЛОЖИЛИ ПОЧИНАЮЧИ З МАЙДАНА І ДАЛЬШЕ ПРОСИТЕ ДАЙ БАТЯ ХОТЬ ШОСь... СЛАБО САМИМ ВЗЯТИ...
Лучанин до АСАВ Показати IP 4 Січня 2016 13:34
Маєте на увазі, що покласти асфальт вам під хату - це розвиток інфраструктури? ;)))) А от із тим, що чорнушники і інші народні забудовники ліплять курятники на кожному кроці з дозволу колі буратіна - тут важко не погодитися...
Читач Показати IP 4 Січня 2016 00:55
Подивіться де лінія заборів проходить, там повинні бути тротуари, якщо землю захопили то можуть і дороги поробити
Лучанка Показати IP 4 Січня 2016 06:59
А ще нехай звернуть увагу на вулицю Павлова. Там 18 нещасних будинків і майже всі пенсіонери..... але всім наплювати. Від часів існування вулиці там ніхто асфальту не бачив. На початку і в кінці мешканці самотужки намостили вапняка і хто шо міг, а посередині просто жах. Ті бідні пенсіонери ноги викручують, йдучи з кульбочками, але кого це цікавить?....
бандеровець Показати IP 4 Січня 2016 07:18
по перше -не настільки там все пічально! Бувають і гірші вулиці! Скинутися по пару гривень та наняти грейдера щоб гарно за два рази порівняв-це конечно проблема)) а по друге -понабудовували забори і куди водичка має діватися з майбутнього асфальту? Висновок не роздувайте з мухи слона а для себе самі щось зробіть!!!
ста мс Показати IP 4 Січня 2016 09:01
люди не будьте злі, давайте чути і допомагат, а не шукати крайніх.
роман Показати IP 4 Січня 2016 09:09
самі мера вибирали от тепер і пожинайте.все було в ваших руках
Нікішевець Показати IP 4 Січня 2016 09:47
Я прожив в тому районі 19 років ніхто з людей там палець об палець не вдарив зараз живу в іншому районі за 8 років за свій кошт зробили асваль світло газ воду цен.каналізацію і не накого не надіємось а вани за 40років могли б хоть кожен біля свеі хати машину щебня висипати
Анонім Показати IP 4 Січня 2016 09:49
Ооо..То ще файна улиця, У нас в окраїні ще гірші є.
Рома Показати IP 4 Січня 2016 09:53
Будинки змогли збудувати, то й на щебінь нашкребем.
Вова Показати IP 4 Січня 2016 10:05
Лінивці.Моглиб і самі щось зробити за 20-40 років
Анонім Показати IP 4 Січня 2016 11:11
... новостворена поліція боїться заїЖДЖати в той мікрорайон ...
ой Показати IP 4 Січня 2016 11:27
типу якби "товстенка" вибрали, то зразу за 2 місяці всі дороги були б відремонтовані))
Ірина Таран до ой Показати IP 4 Січня 2016 12:52
Ну не всі, але такі точно
Людмила Показати IP 4 Січня 2016 11:37
Нормальна вулиця, ви ще не бачили вул.А.Марценюка після дощику!!! І засипай-не засипай щебнем, і звертайся - не звертайся в мерію - толку ніякого!
паторжинець Показати IP 4 Січня 2016 13:03
ті, хто пише що дороги можна і самим покласти не мають уявлення,що це зараз за гроші,або для них це копійки.Багато на вулицях живе пенсіонерів,яким вже точно не до доріг,і з ким тут зробиш?Це по перше, а по друге в нас немає центральної каналізації,якийсь кам'яний вік,не забувайте ,що вулиці з 60-х років.Проїдешся по селах,так дороги в них кращі ніж в самому Луцьку.
Ностра Показати IP 4 Січня 2016 13:50
Ну от дійсно - проспект Волі переасфальтовують (проїжджу частину) мало не щороку, Театральний майдан бруківкою вимощують щоп'ять років,- а чому за 15 хвилин ходьби від "Буратіно" - ями в дворах? Чому околиці без нормальних доріг? Чому проспект Волі від філармонії до Київського майдану - без тротуарів? Не любимо ми трудомістких виробничих процесів, нам масштаб і простір давай?
Катерина Показати IP 12 Січня 2016 16:39
Я читаю коментарі і дивуюсь. Які люди злі та недружелюбні!
Петро Показати IP 4 Лютого 2016 21:48
Ви д*біли!!! щебіня щебіня підкунути! А Влада Нах*я Бл***.