USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Боротьба зі смородом: завдяки втручанню Ігоря Палиці заборонили злив відходів на поля фільтрації

15 Липня 2019 13:32
Результатом перевірки, яку призначили завдяки зверненню голови Волиньради Ігоря Палиці до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, стала заборона використання полів фільтрації та скид стічних вод. Це дозволить ліквідувати основну причину виникнення смороду в Луцьку, що спричинили діяльність Гнідавського цукрового заводу та підприємства «Біо Пек».

Про це керуючий справами виконавчого апарату Волинської обласної ради Дмитро Дубняк повідомив у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини.

З його слів, голова Волиньради Ігор Палиця звернувся до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та міністра екології та природних ресурсів Остапа Семерака щодо проведення комплексної екологічної перевірки об’єкта.

Відповідно до доручення Остапа Семерака, Державна екологічна інспекція надіслала представників для проведення перевірки, також залучили місцевих спеціалістів.

«З 9 липня працювали спеціалісти Державної екологічної інспекції та Держпродспоживслужби і працівники прокуратури. За попередніми результатами проведеної перевірки виявлено перевищення гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин в повітрі.

Як наслідок, головним управлінням Держпродспоживслужби у Волинській області видано негайний до виконання припис про припинення експлуатації полів фільтрації. В подальшому це зупиняє господарську діяльність Гнідавського цукрового заводу та підприємства «Біо Пек», – зазначив Дмитро Дубняк.
З його слів, результатом виявлених порушень може стати повне відкликання усіх дозвільних документів на господарську діяльність підприємства.

Зі слів Дмитра Дубняка, відповідно до висновків фахівців саме діяльність заводу є основною причиною поширення смороду в місті, тому припинення експлуатації полів фільтрації з часом дозволить вирішити цю проблему.

«Вирішення проблеми смороду в місті – на постійному контролі голови Волиньради Ігоря Палиці. Рада у межах своєї компетенції контролюватиме виконання приписів та реагуватиме на порушення», – наголосив він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Невже Показати IP 15 Липня 2019 13:50
Фініш?!
Найн! до Невже Показати IP 15 Липня 2019 13:58
толі єщьо будєт...
лучани Показати IP 15 Липня 2019 14:15
біля Сапалаївки смердить ще з К.Карого.
Анонім Показати IP 15 Липня 2019 14:22
ті поля фільтрації це екологічна катастрофа для Луцька! Скільки років травлять людей!Вже давно мають бути закриті.
Комісар Жибер Показати IP 15 Липня 2019 14:32
Та спаліть вже той завод врешті решт!!!!
Анонім Показати IP 15 Липня 2019 14:48
Все одно будуть зливати відходи.(((
факт Показати IP 15 Липня 2019 15:12
Поживем-побачим. А якщо проблема пов"язана не з заводом?Що тоді?
Ініціативна група "З Показати IP 15 Липня 2019 15:25
Чи буде розроблений механізм, який унеможливить повторну появу екологічної катастрофи в наступних роках? Коли саме, зникне сморід?
скептик до Ініціативна група "З Показати IP 15 Липня 2019 16:01
як казав професор Преображенский, якщо пісяти в туалеті мимо унітаза і не прибирати, то там наступить катастрофа. так само і з відстійниками. якщо туди продовжувати зливати фекалії і не прибрати те, що зливалось роками, то там завжди буде катастрофа
нострадамус Показати IP 15 Липня 2019 16:09
дай бог, щоб припинилося, бо на минулі вихідні увечері запах був неможливий...
Еко Іван Показати IP 15 Липня 2019 16:44
Я рекомендую по закривати всі заводи,ферми, цехи і інше виробництво і не їсти , а дихати чистим повітрям і ним харчуватися, щоб з організму також не смерділо.
Анонім до Еко Іван Показати IP 15 Липня 2019 22:12
точно еко баран
Кіт Показати IP 15 Липня 2019 21:12
Цієї ночі, 14-го, смерділо вночі ужасно, довелось закрити вікна, так що невідомо, коли та вонь скінчиться, це в районі Чернишевського.
Лучанин Показати IP 16 Липня 2019 09:16
Сьогодні о 7-й ранку, в районі Львівської нестерпний сморід аміаку.
ннн Показати IP 16 Липня 2019 11:21
16.07.2019 в районі 2 автостанціі неприємний запах стоїть зранку. вночі був різкий нестерпний-довелося закрити вікна!...
Гнідава Показати IP 16 Липня 2019 21:05
Нічого не змінилося!!! З 15 на 16.07 смерділо так, що аж очі на лоба лізли!!) Тому немає чому радіти і на що сподіватися. Все передвиборча ляпанина язиками!!!
Дьодік Показати IP 17 Липня 2019 10:37
Сьогодні вранці йшов пішки по вул. Гнідавській на роботу. Смерділо від 14 школи до мосту через Стир. Вітер був північний, тобто смерділо не від цукрового?