USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

Боровся з закладчиками: відоме ім’я майора поліції, який торгував наркотиками у Луцьку

7 Жовтня 2021 10:50
Правоохоронцем, якого спіймали на збуті наркотиків, виявився начальник сектору превенції відділення №3 Луцького районного управління поліції Тарас Пастерук.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «Аверс».

Нещодавно правоохоронець був гостем в одній з програм телеканалу та розповідав, як у Луцькому районі борються з торговцями наркотиками.

«Закладки перестали розповсюджувати. В інтернеті було багато повідомлень, що в Княгининку працює поліція та місцеві активісти», – розповідав майор поліції.
Натомість учора Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо, що поліцейський розповсюджував наркотичні засоби на території Волинської області. Слідчі встановили, що правоохоронець залучив до протиправної діяльності двох осіб, які разом із ним збували наркотичні та психотропні речовини наркозалежним на території області. Також викрили одного із співучасників, який вирощував канабіс, а поліцейський допомагав реалізовувати товар.

Правоохоронця підозрюють у незаконному виробництві та збуті наркотичних засобів за частиною 2 Статті 307 ККУ. Нині вирішується питання про обрання йому міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою і відсторонення від займаної посади.

Натомість сьогодні пресслужба СБУ Волині повідомила, що експертиза виявила в крові поліцейського наркотичну речовину. Поліцейський залучив до протиправної діяльності ще двох лучан, які разом з ним вживали та збували наркотичні засоби і психотропні речовини наркозалежним.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
123 Показати IP 7 Жовтня 2021 11:04
Цікаво скільки цьому перевертню в погонах дадуть ?
2011 до 123 Показати IP 7 Жовтня 2021 11:27
я думаю за 1гр десь гривень 300 ,дивлячись шо клав,може він зовсім не ті міни клав,а сусідам на коврик закладав
123 до 2011 Показати IP 7 Жовтня 2021 12:21
Бачу тебе вже клинить..абстиненція почалася ? Шефа загребли..
адвокат до 123 Показати IP 7 Жовтня 2021 12:31
я думаю,що не менше ніж майору Власюку,який торгував амфетаміном...Тобто,ніскільки...
7878 до адвокат Показати IP 7 Жовтня 2021 16:27
Тож дали сім років
пес дюк до 7878 Показати IP 7 Жовтня 2021 22:31
ага дали...Кожен день по ГПЗ гуляє...
777 до 123 Показати IP 7 Жовтня 2021 12:37
Смешно.никто его не посадит.уволят в лучшем случае.через пол года восстановится по суду и бабки все получит за незаконное увольнение.первый он такой что ли?
юрій миколайович Показати IP 7 Жовтня 2021 11:52
Молодець зразу ж і дегустував товар щоб бути впевненим в якості.
Хрен собачий Показати IP 7 Жовтня 2021 12:14
Про ментів-алкашів чув. Про ментів-сутенерів також чув. Про ментів-наркодилерів і наркош, чую в перший раз. :)
Поліщук до Хрен собачий Показати IP 7 Жовтня 2021 14:03
Відстав від життя. А мєнти ні
Євробидло Показати IP 7 Жовтня 2021 13:20
ВІн був впроваджений в банду до двох чоловік, і як то кажуть на живця ловив продавців. Чому ви пристали до нього? П.С., ПРоявив себе як хороший і кмітливий продавець заборонених товарів. Далеко піде.
5 Показати IP 7 Жовтня 2021 14:59
Я хренєю,дорога редакція. Невже працюючи із людьми,які пов"язані з наркотиками,цей наркобаран не бачив наслідків? Як нормальні,адекватні,здорові молоді хлопці і дівчата за рік перетворюються на "овочі"? Чим треба думати,щоб бачивши наслідки на власні очі,підсісти на цю гидоту? Реально якесь недолуге.
Мент на пенсії Хрену Показати IP 7 Жовтня 2021 15:19
Ми ментами були. І такого ніколи не робили. Наркота була *табу* - кожний пам'ятав, що і в нього діти є. А це *поети* безмозкі по оголошенню набрані з вулиць. Паскудство.