USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Бойко, Медведчук, Шуфрич: «Опозиційна платформа – За життя» назвала топ-10 кандидатів у ВР

6 Червня 2019 20:15
Партія «Опозиційна платформа – За життя» представила першу десятку виборчого списку кандидатів у народні депутати на позачергові парламентські вибори 21 липня.

Прізвища кандидатів оголосили під час всеукраїнського об’єднавчого з’їзду «Опозиційної платформи – За життя», трансляція якого ведеться на сторінці партії в Facebook.

На початку заходу було оголошено, що участь у з’їзді беруть Юрій Бойко, Вадим Рабинович, Віктор Медведчук, Наталія Королевська, Сергій Льовочкін, Василь Німченко, Нестор Шуфрич, Сергій Ларін, Сергій Дунаєв та Тарас Козак.

Ведучий оголосив, що це перша десятка кандидатів у депутати від «Опозиційної платформи – За життя».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Сераховичі Показати IP 6 Червня 2019 20:28
Ото рулять -за своє життя! Бо краіна ім не потрібна як і народ! Для свого життя цій платформі потрібен реванш ,жаль!
лучанка Показати IP 6 Червня 2019 20:40
"Корпорація монстрів"- був такий мультфільм...
Ще не зовсім свідоми Показати IP 6 Червня 2019 20:41
Всі достойні кандидати. Бажаю удачі на виборах. Хоча за них голосувати не буду.
! до Ще не зовсім свідоми Показати IP 7 Червня 2019 16:45
Горіти їм в пеклі.
Glover Показати IP 6 Червня 2019 21:30
А канал "Inter", постійно Бойка пропихає!
Ау Показати IP 6 Червня 2019 22:28
А чьо там не видно Івахіва і Мартиняка? Мабуть у другому десятку... Шютка Але дуже вони всі схожі між собою... Бабки рулять
Коля Показати IP 6 Червня 2019 23:46
О, вже і волиняки підтримують русскій мір, :( точно пора валити звідси
123 Показати IP 7 Червня 2019 00:14
У нас рулять лише власні інтереси, нічого більше! Депутат Гаврилюк, якого називають козаком, що зробив!? Чи інші, які отожнювали себе з народом!? Де вони!? Ми всі такі, ситуативно дбаєм лише про власні інтереси, тому так і майже 30 років живемо
Колі Показати IP 7 Червня 2019 08:24
З вашими поглядами - давно пора.