USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Браконьєри з Ківерцівського району застрелили козу з козеням

2 Жовтня 2016 14:32
Працівники мобільної рейдової бригади державного підприємства «Ківерцівське лісове господарство», перебуваючи на чергуванні, сьогодні вранці, близько 10 години отримали повідомлення про браконьєрство поблизу села Криничне Маневицького району.

На допомогу покликали колег із цуманської оперативної групи. Бригади лісової охорони оточили місце з обох боків, спільно і виявили браконьєрів.

Троє чоловіків полювали в угіддях УТМР. На жаль, уже встигли підстрелити козулю з козеням. Поблизу канави, від якої йшли чоловіки, лісоохоронці побачили дорослу тварину з перерізаним горлом. Поруч лежало козеня.

Особи браконьєрів уже встановлено: це жителі села Омельне Ківерцівського району.

На місце події лісоохоронці викликали поліцію. За такий злочин браконьєри понесуть кримінальну відповідальність.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Geo Показати IP 2 Жовтня 2016 14:56
Дикунство! Неандертальці!Вбивство заради вбивства! А в Польщі тварини приходять навіть у міста...і ніхто їх не вбиває......
Остап Показати IP 2 Жовтня 2016 15:05
Сволочі одним словом. Як земля таких носить.
123 Показати IP 2 Жовтня 2016 16:47
Відстр*** голову - вона їм не потрібна, для інших наука буде.
777 Показати IP 2 Жовтня 2016 17:21
молодці що зловили.Але як простого селянина то сфотографують,а коли зловлять оту "сфору" начальства,яка за декілька років все перестріляла.Якщо полювання організовуе дир.лісгоспу,то ця іхня охорона стоіть "на атасі" і не пускае нікого в ліс зі сторони Олександріі.
стоп Показати IP 2 Жовтня 2016 19:56
головні браконери егеря та іх начальство
САША до стоп Показати IP 3 Жовтня 2016 21:35
НЕДОКАЗАНО
Волинянин Показати IP 2 Жовтня 2016 20:00
Дикие Люди ДЕТИ ГОР!
Лісник Показати IP 3 Жовтня 2016 18:56
Назвали б ще прізвища тих під*расів що дитя козулі вбили.. Хай би знили макаревицькі якими вир*дками своїми гордитись.. с*ки а не люди..