USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Будівлю луцького РАЦСу пропонують «одягнути» у вишиванку

18 Січня 2016 11:16
Прикрасити будинок урочистих подій українським орнаментом пропонують у Луцьку. Про це йдеться у петиції на сайті Єдиної системи місцевих петицій, яку розмістила Тетяна Кирилюк 18 січня 2016 року.

«Шановні лучани! Так хочеться бачити яскравим і радісним палац урочистих подій, якби одягнути його у вишиванку. Підтримайте – така гарна площа, а така сумна і похмура – може, й розлучень буде менше», - пише автор петиції.

До кінця збору підписів залишилось 14 днів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Павло Показати IP 18 Січня 2016 11:19
А чому не розмістили в цій статті посилання на петицію?
Ігор Показати IP 18 Січня 2016 11:37
Нафіга гам ця шароварщина. Має бути нормальна архатектурна думка, а не село.
ВВВ до Ігор Показати IP 18 Січня 2016 11:46
ага, обшити новим кольоровим металопрофілем як Промінь....
ще не зовсім свідоми Показати IP 18 Січня 2016 11:53
Щоб то зробити, щоб нічого не робити.
Зайцев Показати IP 18 Січня 2016 12:00
Треба хоч якось "освіжити" фасад, зробити благоустрій прилеглої території. Необовязково орнаментом. Але мерія, зробіть хоч шось. Ато бункер, а не РАЦС. Глянути печально.не те шо йти розписуватись.
123 до Зайцев Показати IP 19 Січня 2016 06:27
проголосуйте-а раптом щось і рушиться з місця-ніяк не можу забути ті кани-закопали і оложили плити-ну крематорій-ще тільки дим не йде!!!!!!!
Google Показати IP 18 Січня 2016 12:02
http://www.lutskrada.gov.ua/elektronni-petyciyi-1
Георгій Показати IP 18 Січня 2016 12:11
Дана споруда має статус пам"ятки архітектури. Відповідно на неї розповсюджується дія ЗАКОНУ УКРАЇНИ " Про охорону культурної спадщини". Зміна автентичного вигляду пам"ятки - ЗАБОРОНЕНА! Маєте гроші - зробіть реставрацію. А причину розлучень треба, доцю, шукати в собі .
Ірина до Георгій Показати IP 18 Січня 2016 21:41
Що??? Справді пам"ятка?
До Павло Показати IP 18 Січня 2016 12:11
Про це йдеться у петиції на сайті Єдиної системи місцевих петицій, яку розмістила Тетяна Кирилюк 18 січня 2016 року. Натискаєте на слово "петиції" і автоматично переходите на сторінку для голосування
НЕЧАЙ Показати IP 18 Січня 2016 12:27
ПРОШУ НЕ ОБРАЖАТИ УКРАІНСЬКУ ВИШИВАНКУ. БО ШАБЛЯ У МЕНЕ ГОСТРА.. СПАСИБІ ВЛАДІ ЩО НАРЕШТІ ОНОВИЛИ СХОДИ І парапети...ГАРНО ДИВЛЯТЬСЯ ТЕПЕР . ЩОДО ФАСАДУ--ПРОПОЗИЦІЯ ДУЖЕ СЛУШНА . КОНЧЕ ТРЕБА ОНОВЛЮВАТИ.. І це мала в першу чергу пропонувати завідувачка ЗАГСУ... Але це пофік ій. ВОНА багато років ходила пощербленими сходами і ні ГУ-ГУ... Над оформленням все-таки хай помізкують художники-дизайнери і винесуть на обговорення толкового люду .А ДЛЯ ПОЧАТКУ--поки шукатимуть гроші-- то ХОЧ КРУГОМ ПОБІЛІТЬ. Особливо від парку де залили смолою і пішли... ТРЕБА було тих горе- майстрів самих заставити почистити стіну.. І НЕ ПРИЙМАТИ РОБОТУ ЗАВІДУВАЧЦІ .. За ссвоі гроші хай тепер чистить.. ЗГІДНІ зі мною 7
читач до НЕЧАЙ Показати IP 18 Січня 2016 14:15
оновити звичайно потрібно......але точно не вишиванкою............ні в якій цивілізованій державі не перетворюють патріотизм у ідіотизм.........а у нас чомусь так і кортить декому.....
РОМАН Показати IP 18 Січня 2016 13:15
ДИВИНА--НАШ рогатий ЗАГС МАЕ статус ПАМЯТКИ АРХІТЕКТУРИ... Невже це правда 7 ХТО дасть уточнення... ПРО задню стіну загсу.7 Підтримую думку--хай іі чистить за своі трудові грошики сама завідувачка. Бо вона тоді прийняла таку халтуру після ремонту даху.Де були іі очі--на потилиці 1
? Показати IP 19 Січня 2016 01:42
Архітектор ЗАГСу той самий, що зклепав будиночок біля історичного...
123 Показати IP 19 Січня 2016 06:20
http://ok.ru/lutskhistorycity/album/57199894396969/814467683113-подивіться яка краса була може бути!!!!!!!!
мурал Показати IP 20 Січня 2016 16:41
запросіть хлопців нехай забабахають шикарні мурали з квутами чи нареченими на стінах ЗАГСУ.
ПОЛІЦАЙ Показати IP 28 Січня 2016 10:42
За документами знайти фірму яка робила ремонт даху і іі штрафонути за чорні патьоки на стінах. Щоб іншим не було повадно так робити.
ЗОЯ Показати IP 28 Січня 2016 10:52
А не простіше буде якщо зробити своєрідне панно==намалювати зліва усміхнених молодожонів а справа== радісну сімю. Тобто батьків з дітьми. ЩО скажите на це 7