USD 39.62 39.95
  • USD 39.62 39.95
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

«Чарівне перетворення» луцького слоника

11 Травня 2014 20:58
Слоник, що вже багато років «живе» поблизу Палацу учнівської молоді в Луцьку, змінив колір. «Чарівне перетворення» мало місце сьогодні, 11 травня.

Слоник наразі рожевий. Хоча історія каже, що такий колір фігура вже мала.

Організатори дійства кажуть, що кошти для кольорової роботи збирали понад два тижні.

Варто зауважити, перед тим, як перефарбувти слона, територію біля нього поприбирали.

Нагадаємо, свого часу слоник був от такий:
Сьогодні слон виглядає так:
Фото ВолиньPost
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
вася Показати IP 11 Травня 2014 21:13
Покрасили в честь перемоЖНИКА ЄВРОБАЧЕННЯ 2014..Просто супер ....ТА НУ ЇХ...
Крук Показати IP 11 Травня 2014 21:20
Бідний слоник, скільки його вже малювати будуть...
МОСЬКА Показати IP 11 Травня 2014 21:24
Да зберіть,нарешті гроші на мене. А то милуються спотвореним архитектурним сюжетом.Це ж ансамбль:"Моська і слон". Навіщо його(слона) спотворювати. В бетоні його колір натуральний.
Іра Показати IP 11 Травня 2014 21:30
Золотий був найгарніший. Може його всеж в нормальний сірий колір пофарбувати. Може в якомусь будівельному маркеті знайдуть банку фарби і здарують слонику? Слабо?
луцьк Показати IP 11 Травня 2014 22:18
В мене є фото, де моя мама поряд зі слоником 55 років тому. І я рада, що він стоїть в нашому парку. Шкода, песика моськи немає. Куда вона поділась цікаво? Я люблю цього слоника.
МОСЬКА до луцьк Показати IP 12 Травня 2014 00:16
Дивись яка я була http://www.volynnews.com/messages/1397/
Наталка Показати IP 11 Травня 2014 22:19
Там поблизу все сіре і одноманітне, тому слоник привертає увагу незвичним кольором. Аби це була наша єдина і найбільша проблема.....
МОСЬКА Показати IP 12 Травня 2014 00:21
Це не слон хороший, а якісний бетон, з якого зроблено слона. Це радянський період 50-60 років.
лучанка Показати IP 12 Травня 2014 00:48
ото новина мені, важливішої теми для статті наразі не знайшлося...
до лучанка до лучанка Показати IP 12 Травня 2014 09:02
а чим тобі погана новина? стаття про події нашого міста
Руслана Показати IP 12 Травня 2014 10:25
Я погоджуюся, що ідея зі щорічним оновленням слоника хороша, але найкращим він був у в’язаному кольоровому одязі, який якісь ПРИДУРКИ спалили – руки б їм відрубати!!!!!!!!!!!!!