USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Через бійку у Раді БПП позбувся депутата

11 Грудня 2015 14:28
Народний депутат Олег Барна заявляє, що вийшов зі складу фракції "Блок Петра Порошенка" в українському парламенті.

"П'ять хвилин тому я вийшов з фракції "Блок Петра Порошенка", - заявив він під час засідання регламентного комітету, передає Інтерфакс-Україна.

Своєю чергою, у фракції "Блок Петра Порошенка" заявили, що це вони виключили нардепа Барну.

"Фракція на своєму засіданні виключила Олега Барну зі складу фракції", - сказав керівник прес-служби фракції "БПП" Тарас Пастушенко, - інформує ТСН.

Нагадаємо, у п'ятницю, 11 грудня, під час засідання Верховної Ради України депутати влаштували масову сутичку. Конфлікт між нардепами партії "Блок Петра Порошенка" та "Народний фронт" виникла унаслідок дій народного обранця з фракції президента – Олега Барни.

Політик, під час виступу з річним звітом прем'єр-міністра Арсенія Яценюка, підійшов, вручив очільнику Кабміна квіти та спробував стягнути того з трибуни. Нардепи негайно налетіли на Барну, відтіснили від Яценюка та ледь не розірвали у брутальній сутичці. Нагадаємо, що Олега Барну виключили із фракції "БПП" через напад на Яценюка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
)))) Показати IP 11 Грудня 2015 14:33
Схоже, рік Мавпи вже почався
Анонім до )))) Показати IP 11 Грудня 2015 18:11
Вже закінчується другий рік Свідомої Мавпи.
123 до )))) Показати IP 12 Грудня 2015 10:20
немає хліба - отримайте видовища.
Анатоль_ Показати IP 11 Грудня 2015 14:34
Я у шоці
Анонім Показати IP 11 Грудня 2015 14:35
Байден приказал Порошенко бороться с коррупцией, взяв ее за яйца Депутат от БПП, во время выступления Яценюка, взял его за яйца Совпадение?
ШЕФ Показати IP 11 Грудня 2015 14:36
Барна не має витримки як у американського політика.Але чи має Яценюк честь європейського чи американського премєра.? відзеркалля наше .
Анонім Показати IP 11 Грудня 2015 14:53
ну ,слава богу,хоть в Радi все стабiльно.
Тарас Чурило Показати IP 11 Грудня 2015 15:01
Це перший дзвіночок для Яцеюка:)
Анонім до Тарас Чурило Показати IP 11 Грудня 2015 15:35
Не волнуйся, Байден запретил его снимать.
Andrij до Тарас Чурило Показати IP 11 Грудня 2015 16:06
Prosto mavpu neadekvatni.... Vsix na Donbas, xaj tam pokazyt na sho zdatni....
123 Показати IP 11 Грудня 2015 15:40
Барна красава. 12 балів!!!!!!
Анонім до 123 Показати IP 11 Грудня 2015 22:04
Без преувеличения могу сказать, что поступок Барны был ожидаем. Подобные желания давно витали в воздухе, а количество людей, стремящихся подержать Арсения за «революцию достоинства», давно перевалило критическую отметку. Нацией крайне востребованы подобные телодвижения.
........... Показати IP 11 Грудня 2015 16:02
на цих дибілів навіт матюка витрачати не хочеця......
Ярик Показати IP 11 Грудня 2015 16:05
Це наші українці. Це позорище що у нас такі депутати. А що вже людям постим без освіти робити ? Теж так себе поводити як "бидло"? Якісь є Закони , порядок а не таке хамло. Що у нас ніякої відповідальності за таке немає? Завтра так будуть хватати голову сьльської ради і нести і показувати свою дурість . Позо депутатам. Мають бути прикладом, щось обити а не бути клоунами і дуниками
Анонім до Ярик Показати IP 12 Грудня 2015 09:54
А хто це їх понавибирав? Мало того ще й силою втюхав меншій частині українців (адекватних).
Юлія Показати IP 11 Грудня 2015 16:09
нема слів. Мабуть депутатів треба ще в психлікарні довідку а то нормальна адекватна людина так собі не позволяє. Не хочуть будувати а битись сваритись і так далі. Все це політика. А прийде фінший тупіший за Яценюка і багато наробить. Вже не один прем"єр робить і зробив!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ілля Показати IP 11 Грудня 2015 16:09
То може він голубий той депутат що так хватанув Сеню Яценюка?
Василь Показати IP 11 Грудня 2015 16:19
Це перший в історії України випадок, коли дії нардепа співпадають з бажаннями більшості українців! Молодець! З іншої ж сторони - який народ, такі і депутати...
народ Показати IP 11 Грудня 2015 16:47
треба було б ще ГУЗЯ винисти
Женя Показати IP 11 Грудня 2015 17:07
А того депутата не треба схопити? Він багато зробив для нашої країни як депутат? Не він голосує усі ті закони ?Посміховись а не слуги народу. Цирк, розміши коміка і макси шоу можна снімати в тому парламенті . Хай весь світ подивиться. Явно орієнтація вже щоб так бати за я-ця того Яценюка . А Порошенко кращий!?Він що тяжчий то не можуть підняти???
село Показати IP 11 Грудня 2015 17:33
Стидно перед світом за таких дикунів. Нічого не міняється ,будемо і далі в очах світовоі спільноти виглядати придурками!
ку Показати IP 11 Грудня 2015 17:47
Слава Україні, Героям Слава, Смерть ворогам, Україна понад усе, Viva la revolution, .......
П--н Показати IP 11 Грудня 2015 17:57
Гузь- видно хама по халявах.
Саша Показати IP 11 Грудня 2015 18:13
Клоуны!Всех в АТО загнать на месяц без понтов и обслуги!
(((((((((>: Показати IP 11 Грудня 2015 18:38
Бл....... Що за люди...А вони так про нас думають.
Степан Показати IP 11 Грудня 2015 22:32
Згадайте удар пляшкою по голові, чоботом по морді. Хто поніс покарання? Це наслідки, і я впевнений - випадок далеко не останній. Скоро беркутят на сесії будуть приводити як колись на футбол
Оля Показати IP 11 Грудня 2015 23:14
І коли це цирк закінчиться? Чому ми, прості громадяни, маємо платити цим клоунам зарплату, коли в країні люди нашкрябують копійки на хліб? На фіг@ там стільки цих політичних потвор?
Анонім до Оля Показати IP 12 Грудня 2015 09:57
Це не потвори, це в всі герої майдану і ато
СБУ Показати IP 12 Грудня 2015 11:19
Хапонув сеню за те що треба, хай подякує, що не відірвав.Забув сеня табличку ділення, ділитися треба, ділитися. Українці, мій народе, як можна голосувати за таких ди..лів, стид і позор на весь світ.
ку до СБУ Показати IP 12 Грудня 2015 12:12
А томущо ми Українці завжди голосуємо жо....ю а не головою, вибрали тепер ткрпіть, наступних таких же вибирем, жо....ю.
666 Показати IP 12 Грудня 2015 18:31
класссссссс!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Іван Показати IP 12 Грудня 2015 20:27
Акторські здібності Гузя просто вражають. Якби ролик висуваввся на оскар, то Гузь би усі нагороди позабирав
міщан Показати IP 13 Грудня 2015 12:59
Барні дати Героя України! і премію! А Гузь - позор Волині!