USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Вже відзавтра: новий потяг Ковель-Тернопіль через Луцьк

5 Березня 2015 17:32
Львівська залізниця запускає новий поїзд Ковель-Тернопіль.

Так, з 6 березня на Львівській залізниці розпочинає курсувати новий регіональний поїзд №792/793 сполученням Ковель-Тернопіль-Ковель, який їздитиме через Ківерці, Луцьк, Рівне, Здолбунів, Красне.

Про це повідомляє galinfo із посиланням на прес-службу ДТГО «Львівська залізниця».

Потяг відправлятиметься щодня, починаючи із п’ятниці, 6 березня, о 5:05 з Ковеля та прибуватиме в Тернопіль о 12:42. Зворотньо він також курсуватиме щоденно від 6 березня о 16:13 з Тернополя та прибуватиме в Ковель о 23:50.

Згідно інформацією пасажирської служби Львівської залізниці, у поїзді будуть лише місця для сидіння.

Квитки на потяг доступні на сайті он-лайн резервування та купівлі квитків http://booking.uz.gov.ua/. Додаткову інформацію щодо розкладу руху поїздів на Львівській залізниці можна отримати за телефонами довідкових служб на вокзалах та станціях (довідка головного вокзалу станції Львів (032)226-20-68, 226-15-95).

ЧИТАТИ ЩЕ: СКІЛЬКИ КОШТУЄ ЗАЛІЗНИЧНИЙ КВИТОК З ЛУЦЬКА ДО КИЄВА З 1 БЕРЕЗНЯ

Нагадаємо, з 1 березня 2015 року проїзд у пасажирських поїздах «Укрзалізниці» подорожчав одразу на 21 відсоток.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
Студент Показати IP 3 Березня 2015 15:47
Ура! Дякую, це важливо ... для багатьох
Лучанка Показати IP 3 Березня 2015 15:48
Ура! Давно пора!
Файна Показати IP 3 Березня 2015 15:53
це дійсно добре... Але ж.. тільки сидячі місця... :-( сім з половиною годин висидіти....((
Саша Показати IP 3 Березня 2015 15:59
А чого тільки сидячі? можеб плацкарт
Поїзд Показати IP 3 Березня 2015 16:20
Якщо ще й так "зручні" місця як в рейковому до Львова, то це просто капєц
Керол Показати IP 3 Березня 2015 16:25
Поїзд це добре, але дуже довго він їде...
пасажир Показати IP 3 Березня 2015 16:38
Цього потягу ще нема на сайті Укрзалізниці. Нема і бронювання Перевірте самі:-)
007 Показати IP 3 Березня 2015 17:53
поїзд добре, але час відправки і прибуття не зручний!!!!!!добре якщо мешкаїш у ковелі ,а якщо ні то на 5,05 чим хоч добирись і з ковеля в 24 години також!!!!
ковельчанин до 007 Показати IP 8 Березня 2015 11:36
то вийдіть десь на півтори - 2 години раніше у Луцьку і добирайтесь з Луцька. а взагалі ,дійсно так довго їде ( бісить у всіх поїздах торможение Ківерці_Луцьк_Ківерці - до ківерців луччанам діставатись нема проблем)_ краще б електричку пустили . хоча б ціна квитка компенсовувала півдня їзди!
ковельчанин до ковельчанин Показати IP 8 Березня 2015 11:38
видно пустили поїзд Ковель Сімферополь по маршруту Ковель Тернополь
Машиніст Показати IP 3 Березня 2015 19:36
За допомогою Гугля порахував Загальну Протяжність Маршруту - 407 км. Ковель - Ківерці(70км) - Луцьк(82км) - Ківерці(94км) - Рівне(159км) - Здолбунів(173км) - Дубно(216км) - Броди(275км) - Красне(317км) - Тернопіль(407км) Посміхнуло, з Луцька до Дубно вийшло 134км. Якщо врахувати що зупинки знаходяться в межах 5 - 10км, то на весь маршрут виходить за 50 зупинок. Нехай на кожній потяг стоїть 1хв то на весь маршрут "стояння" становитеме близько 1години!
Anonymous Показати IP 3 Березня 2015 20:19
это хорошо, ооочень долго в дороге ... из Луцка в Тернополь на автобусе примерно 4 с хвостиком часа ...
Дьодік до Anonymous Показати IP 5 Березня 2015 17:43
Цим потягом 5 годин і 15 хв: відправлення з Луцька о 07:27, прибуття в Тернопіль 12:42. Трохи швидше, ніж гужовим транспортом.
Сергій Показати IP 4 Березня 2015 09:22
Як відомо потяги з Ковеля раніше мали назву (Світязь, Голубі озера, Волинь, Лісова пісня) давайте і цьому потягу запропонуємо дати назву, можливо є якась назва яка поєднує ці два міста.
Хвілолог до Сергій Показати IP 5 Березня 2015 17:47
З огляду на швидкість руху цього потяга і часу в дорозі йому підійде назва "Мажара".
Сергій Показати IP 4 Березня 2015 09:39
В назві потяга пропоную використати ім'я з легенди "Легенда про Поля та Терну або сказання про як виникло Тернове містo" наприклад Терна.
Студентка з Файного Показати IP 4 Березня 2015 18:48
Щиро Вам вдячна,я на цей потяг 5 років чекала!))
лінкс до Студентка з Файного Показати IP 6 Березня 2015 07:13
відстань від Луцька до Тернополя, по прямій, 133 км - за сім годин. Відстань від Марселя до Парижа понад 700 км, на поїзді можна подолати за 3 зодини. Ось такі справи.
Iwan Показати IP 5 Березня 2015 13:11
Дякую й Вам, як автор ідеї, за підтримку проекту Z-маршруту: http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=115835.0 . Добре, що чиновники хоч іноді читають профільні форуми. Там також є варіант до Хмельницького з покращеним графіком: http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=115835.msg396800#msg396800 Допоможіть нам (форумчанам) зрозуміти потреби реальних пасажирів: кому, куди і в яких вагонах. Дискусія - на форумі.
Щаслива Показати IP 5 Березня 2015 17:14
Величезне спасибі! Чекала на це стільки років! Погано, що лише сидячі, але ж він є. Просто дуже люблю потяги, набагато більше ніж маршрутки
Ковельчанин Показати IP 5 Березня 2015 22:01
Там нормальні сидячі місця мають бути. Аналог крайніх вагонів потяга Ковель-Київ. Хіба що щось переграли і звичайний плацкарт сидячий пустять
Ков Показати IP 6 Березня 2015 11:02
І знову запускають поїзд через той апендицит-Луцьк. Тільки дві години часу втрачається.
ковельчанин до Ков Показати IP 8 Березня 2015 11:42
ненавиджу теж ! 2години стояння і заїзджання в Луцьк і з нього. одні нерви і втрата часу
Ігор Показати IP 6 Березня 2015 14:49
Та потяг, то добре і безпечніше ніж наші маршрутки, а що саме головне для нас студентів дешевше і по часу не така вже й велика різниця. Луцьк 06:58:00 07:27:00 84 Ківерці 07:44:00 07:47:00 97 Рівне 08:40:00 08:44:00 162 Здолбунів 09:00:00 09:15:00 174 Дубно 09:52:00 09:54:00 220 Радивилів 10:25:00 10:27:00 269 Броди 10:35:00 10:37:00 279 Красне 11:05:00 11:26:00 321 Злочів 11:48:00 11:50:00 347 Тернопіль 12:42:00 12:42:00 411
Алла Показати IP 9 Березня 2015 09:37
Урааа!!! Але добре булоб щоб сидячі місця були не такі як в рейковому, де сидиш лице в лице, і не знаєш куди погляд відвернути, а як в колишніх електричках 2 класу з відкідними спинками.
Ігор Показати IP 18 Березня 2015 21:36
Це добре, але на мою думку краще, щоб із Тернополя вранці поїзд відправлявся на Рівне, Луцьк... Думаю більш ефективно було б...
Данило до Ігор Показати IP 18 Березня 2015 22:55
Обовязково потрібний такий поізд. А то в консульство запізнився через ті маршрутки, які не по графіку ... на 20 хвилин...
Марьяна Показати IP 15 Червня 2015 00:01
Як зручніше добратись на Шацькі озера поіздом підкажіть, скільки приблизно коштує квиток? Дякую.