USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.87

Черги на «Ягодині» спровокували власники «євроблях»

4 Січня 2018 23:49
Від учора у пункті пропуску Ягодин на українсько-польському кордоні утворилися черги на виїзді з України. Їх спровокували власники автомобілів з іноземною реєстрацією.

На ранок ситуацію врегулювали, телефоном повідомила прес- секретар Волинської митниці Валентина Черниш, – інформує Волинська регіональна дирекція НСТУ.

З її слів, на самому митному переході черг не було Вони утворилися у сервісній зоні через те, що власникам авто на іноземній реєстрації треба було виїхати за кордон.

“На митному переході Ягодин, ні вчора, ні сьогодні не спостерігалося черг на перетин кордону. Черги спостерігалися у сервісній зоні, яку контролює та регулює порядок в ній Нацполіція. Накопичення автомобілів було пов’язане з необхідністю власників єврономерів перетнути кордон. Безлад, про який пишуть у соцмережах, був спровокований самими ж водіями”, – резюмувала вона.

Нагадаємо, що станом на 9:37, на ПП «Ягодин» утворилися величезні черги з автівок та автобусів. Як наслідок, затори на пункті пропуску - страшенні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Тверезий українець Показати IP 5 Січня 2018 00:16
Провокують поляки щоб показати світу які черги біженців з України стоять до їх, тому вони не можуть сірійців приймати
Винні Показати IP 5 Січня 2018 00:29
Глобальне потепління спичинили власники євроблях
... Показати IP 5 Січня 2018 00:31
Хто ж тоді провокує черги для вантажних авто?там євроблях немає..а люди добами стоять
лучанин Показати IP 5 Січня 2018 01:50
і мене кликали на провокацію.. але мені ще 3 дні до виїзду ))
Рома Показати IP 5 Січня 2018 09:43
Пора вже заборонити їздити на євробляхах, конфіскувати і тоді порядок буде !!!
Сумрак до Рома Показати IP 6 Січня 2018 19:04
Долб.йоб ти,тупорилий!
1213 Показати IP 5 Січня 2018 09:54
Джона Кеннеді вбив власник євробляхи, інфа 100%
я не розумію Показати IP 5 Січня 2018 10:34
а скільки з цих так званих євроблях їде без контрабандних папірос чи бурштину?
... Показати IP 5 Січня 2018 10:47
Які вони власники? Їздуни вони на чужих машинах. Власниками є іноземні фірми і громадяни
Європеєць Показати IP 5 Січня 2018 12:35
Але жаба давить, що не мають євроблях
Сумрак Показати IP 6 Січня 2018 19:10
Убогі жаби.Якщо так скавучать за бляхи,тоді ж що,не хватає купити за зарплату авто на нашій реєстрації? Добре живем? Я наприклад маю авто і на бляхах і на Українській реєєстрації,але ж не тявкаю на бляхи.