USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Четверо голів РДА на Волині позбудуться посад

13 Листопада 2014 09:49
Днями Всеукраїнське об’єднання «Свобода» заявило про складання повноважень в органах влади усіх її представників. Написали заяви на звільнення з посади і голови районних державних адміністрацій, які є членами ВО «Свобода» на Волині, - повідомили у прес-службі партії.

Зокрема, у тексті заяви йдеться:

«12 листопада 2014 року ВО «Свобода» заявила про складання націоналістами – членами Кабінету Міністрів України, головами обласних і районних державних адміністрацій повноважень у зв’язку з оголошенням результатів позачергових парламентських виборів та формуванням нової коаліції. На виконання цього рішення заяви про складання повноважень написали і голови районних державних адміністрацій, які є членами ВО «Свобода», на Волині.

Після перемоги Революції гідності ми як учасники коаліції проти режиму Януковича взяли на себе спільну відповідальність за долю країни, увійшовши до складу уряду та до виконавчих органів влади на місцях. Вважаємо, що це був рішучий державницький крок, оскільки Україна опинилася на межі існування. Ми виконали свій громадянський обов’язок, зберегли Україну, і умовах російсько-української війни втримали під контролем ситуацію в державі.

Вважаємо, що після завершення позачергових парламентських виборів уся відповідальність за політичну та соціально-економічну ситуацію в державі лягає на учасників майбутньої парламентської коаліції».

Так, своїх посад позбудуться: голова Іваничівської РДА – Андрій Бадзюнь, Локачинської – Ольга Лінник, Старовижівської – Анатолій Лавренюк, Ковельської – Юрій Поліщук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Ернест Показати IP 13 Листопада 2014 09:51
Це добре.
Наталка Показати IP 13 Листопада 2014 09:57
Дуже шкода ...
Kexfyby до Наталка Показати IP 13 Листопада 2014 10:01
кого тих націоналюг шкода ?
Анатоль до Наталка Показати IP 13 Листопада 2014 10:36
наталко, те що тобі шкода- то людям добре!
111 до Наталка Показати IP 13 Листопада 2014 11:17
а н.комишниковій собак не шкода ?
Ковельчанин Показати IP 13 Листопада 2014 10:07
Шкода Поліщука ....Толковий врівноважений та перспективний чоловік!
Ковельчанка до Ковельчанин Показати IP 13 Листопада 2014 11:19
В чому його (Ю.П.)толк і перспектива?! Які його досягнення на посаді голови РДА, чи на інших керівних посадах, які він займав в райраді, відділі освіти? Ще такого бездарного( в значенні менеджменту) голови Ковельської РДА не було...
123 Показати IP 13 Листопада 2014 10:15
Вибачте за грубість, але який в біса б..ть контроль.????!!!!!Долар по 17 і соляра по 18.На голяку майдунів брехливих.Поставили людей на коліна, а зараз по норах, далі робити своі чорні справи-то не ми .Під.......ри!!!!!!!! Ще прийде час і люди розбируться хто є хто.
544 Показати IP 13 Листопада 2014 10:20
Зате свободiвець. їх як регiони та комуняк треба заборонити! Не дарма казали, що свобода - проект яника.
Хлоп Показати IP 13 Листопада 2014 10:23
Ну да, Україну саме ви і зберегли(((
Андрій Показати IP 13 Листопада 2014 10:31
Дешеві понти. Їх всіх, від міністрів до голів РДА за два тижні поміняють за результатами виборів у ВР, де своЛоТа не пролізла. А так красиво пішли, грюкнувши дверима. Скоти прос..ли і промайданили Україну
місцевий Показати IP 13 Листопада 2014 10:51
Цікаво , а хто пройшов по квоті Свободи на державні посади ВОДА напишуть заяви на звільнення
Андрій до місцевий Показати IP 13 Листопада 2014 11:09
Питання на 5 з +. Оце для них буде перевірка на вшивість (педикульоз). А заодно і керівництво облради та райрад. Хай вертаються на простих депутатів і працюють на безоплатній основі, тільки за ідею соборної та незалежної України.
ВОДА до місцевий Показати IP 13 Листопада 2014 15:05
Якщо всі то всі. Чи в партії ВО "Свобода" є обрані які позалишаються на посадах і далі будуть крутити схеми?!!!
громада Показати IP 13 Листопада 2014 11:13
Ой тепер плачу буде... так влаштувались, а тут "бос" Тягнибок таке вчверив!:) Вони тепер масово із Свободи виходити будуть, як свого часу регіонали!:) А Пирожик і вся та гоп-компашка свободівська з облради не хоче мандати здати?! Це теж влада, а вони не хочуть нести відповідальності, то речі у руки і геть!!! Слабо?!:)
Юра Показати IP 13 Листопада 2014 11:37
Тягнибики своіми закликами розпалили украіно-російську війну, не зберегли а довели краіну до краху, а тепер тікають як щурі і передають відповідальність коаліціі, якоі немає і невідомо чи буде. СлаваТягнибикам, Мельнику і іншим "козакам" грекокатоликам які "захищають" Украіну від правславних.
виборець Показати IP 13 Листопада 2014 12:01
Не дочекаєтесь, щоб Свобода розбіглась. Це люди з ідеологічним тержнем і їх не зламати.
Андрій до виборець Показати IP 13 Листопада 2014 14:07
Перепрошую, а де того стержня ідеологічного можна побачити?
Волинянин Показати IP 13 Листопада 2014 12:05
Все більше розчаровуюсь в людях. Свободу, яка найбільше втратла на Майдані, членства якої зараз найбільше воює на Сході найвпертіше обливають брудом. НЕСПРАВЕДЛИВО. СХАМЕНІТЬСЯ.
ВолинянинУ до Волинянин Показати IP 13 Листопада 2014 12:29
Що що??? Де воює?!:) Ну хто розпалив це - той нехай і воює!!!
Андрій до ВолинянинУ Показати IP 13 Листопада 2014 14:11
Як не бачили? А я вчора бачив, як вітів з мельником в Донецькому аеропорту стріляли з скорострілів, а пирожик їм набої подавав. Справжні кіборги. А потім проснувся...
Лось Показати IP 13 Листопада 2014 14:08
Єдине, в чому сильна Свобода, партійна дисципліна. Сказала партія- на"уй і всі пішли. Молодці. А те, що пришлють чужих, некомпетентних- пос"ати. Чим тоді відрізняються від тих, проти кого борються- КПРС? Ті теж по першому слову партії....І час вибрали йти в опозицію і СР"ТИ владу-демократично вибрану. Образа- через край, бо вони вже "не обрані, вони - послані".
Наталя Показати IP 13 Листопада 2014 16:18
Накінець - "Свободі" прийшов кінець! Які з них "державотворці" було ясно з першого дня, але треба було втратити мир на Українській землі щоб оцінити цю сволоту! Тепер би хто ще побачив роль у всьому цьому головного "миротворця" Турчинова і Ко завдяки яким втрачено Крим і розпочато війну на Донбасі (а все могло би бути вирішено в мирних переговорах !)! Щирий патріот України Вячеслав Чорновіл (який не став олігархом і не накопичив мільярди для свої нащадків!!) в свій час активно пропагував федералізацію України і надання більшої самостійності регіонам, бо бачив на скільки ми всі ментально різні, що б дало можливість кожному жити так як ти вкладаєш у суспільне життя. Не слухали! Тепер маємо велику біду, яку лише витісненням з владних структур "Свободи" не виправиш!
лучанка Показати IP 13 Листопада 2014 19:02
шкода ,що "Свобода" пішла (хоча думає що ненадовго) ,єдина партія,яка вболіває за народ, але народ не оцінив цього,очевидно ми того варті,що маємо сьогодні -війну і злидні