Чіпляються і просять гроші: на луцькій автостанції наведуть лад з жебраками
Поліцію та муніципалів закликали навести лад на автостанції №1 у Луцьку, оскільки до пасажирів постійно чіпляються невідомі люди, випрошуючи гроші.
Про це йшлося під час оперативної наради у міського голови.
Луцький міський голова Ігор Поліщук повідомив, що є дуже багато скарг, які стосуються безладу на автостанції.
«Люди не можуть дійти до банкомату. До них, коли знімають кошти, чіпляються, випрошують гроші. Ми позиціонуємо себе як туристичне місто: «Луцьк – приємне відкриття». А люди приїжджають на автостанцію і їх оточує безлад», – сказав міський голова.
Він закликав представників поліції і муніципальної варти організувати там чергування і навести порядок, аби люди почували себе в безпеці.
Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося під час оперативної наради у міського голови.
Луцький міський голова Ігор Поліщук повідомив, що є дуже багато скарг, які стосуються безладу на автостанції.
«Люди не можуть дійти до банкомату. До них, коли знімають кошти, чіпляються, випрошують гроші. Ми позиціонуємо себе як туристичне місто: «Луцьк – приємне відкриття». А люди приїжджають на автостанцію і їх оточує безлад», – сказав міський голова.
Він закликав представників поліції і муніципальної варти організувати там чергування і навести порядок, аби люди почували себе в безпеці.
Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 9
Хрен собачий
Показати IP
1 Лютого 2022 11:26
Циганів відвадити від хлібних місць (вокзали, автостанції, ринки) не так вже й просто. :)
ОДІН.
Показати IP
1 Лютого 2022 11:42
НІМЦЯ З НАГАЙКОЮ.І ВСІ ЦИГАНИ ВТЕЧУТЬ.
макс
Показати IP
1 Лютого 2022 12:21
не вистачає мігрантів-нелегалів для повного щастя.
Дідо до макс
Показати IP
1 Лютого 2022 14:39
Вони вже давно тут, торгують на ринках. Азіяти і кауказці. Не порода собак.
Лучанин
Показати IP
1 Лютого 2022 13:03
Реально якась жесть...
Був 1 раз за 30 років того тижнія на автостанції...шок...
Дай гроши...дай баби...дай дай...де мєнти?
Де муніципали? Тільки й можете бабушок з продуктами біля базару ганяти.
Олег
Показати IP
1 Лютого 2022 13:13
Автовокзал у Луцьку - розсадник бомжів і циган. Іх там зараз стільки, що пройти неможливо. Муніципали їх ніби не помічають. Очевидно, що отримують "на лапу", щоб їх не помічати
5
Показати IP
1 Лютого 2022 15:36
У неділю довелося зайти на автостанцію. Поки дійшла до каси, то 4 людини вчепилося "дай,ну дай,ну дай". У приміщенні п"яний бомж чіплявся до людей,які сиділи на лавочках. Ще один алкаш горланив пісні... То не автостанція,а дурдом на виїзді.
Катя
Показати IP
1 Лютого 2022 16:39
Муніципали мають дивитися за порядком, згідна. Але циганів там - не пройти. То де їх організація "Терне рома"? Вони завжди переживають, що ображають ромів, і "циган" вже ледь не лайка. Не хочуть прийти, пояснити?
Просто
Показати IP
2 Лютого 2022 08:01
Причому тут муніципали?? Власнику дозвіл не надайте на послуги, до поки не наведе лад з циганвою.
25 червня: свята, події, факти. Всесвітній день панування кішок та День митника в Україні
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Сонячне затемнення через 50 днів: де і коли його можна побачити
24 Червня 2026 23:46
24 Червня 2026 23:46
У Франції підтвердили перший випадок зараження вірусом Еболи
24 Червня 2026 23:28
24 Червня 2026 23:28
Скільки на Волині людей отримують пенсію за особливі заслуги перед Україною
24 Червня 2026 23:09
24 Червня 2026 23:09
На тлі українських ударів у Кремлі заговорили про перенесення виборів у Думу, – ЗМІ
24 Червня 2026 22:51
24 Червня 2026 22:51
Як війна переформатувала світову україністику: делегація з Волині взяла участь у міжнародній конференції
24 Червня 2026 22:32
24 Червня 2026 22:32
Жителі луцької багатоповерхівки, що була зруйнована внаслідок удару РФ, отримають додаткову підтримку від громади
24 Червня 2026 22:13
24 Червня 2026 22:13
Підвищення зарплат освітянам і соцрацівникам: уряд розподілив ₴6,6 мільярда між регіонами
24 Червня 2026 21:54
24 Червня 2026 21:54
Небезпечна спека: скільки лучан потрапили в лікарню через проблеми з серцем
24 Червня 2026 21:36
24 Червня 2026 21:36

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.