USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Чіпляються і просять гроші: на луцькій автостанції наведуть лад з жебраками

1 Лютого 2022 10:56
Поліцію та муніципалів закликали навести лад на автостанції №1 у Луцьку, оскільки до пасажирів постійно чіпляються невідомі люди, випрошуючи гроші.

Про це йшлося під час оперативної наради у міського голови.

Луцький міський голова Ігор Поліщук повідомив, що є дуже багато скарг, які стосуються безладу на автостанції.

«Люди не можуть дійти до банкомату. До них, коли знімають кошти, чіпляються, випрошують гроші. Ми позиціонуємо себе як туристичне місто: «Луцьк – приємне відкриття». А люди приїжджають на автостанцію і їх оточує безлад», – сказав міський голова.

Він закликав представників поліції і муніципальної варти організувати там чергування і навести порядок, аби люди почували себе в безпеці.

Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Хрен собачий Показати IP 1 Лютого 2022 11:26
Циганів відвадити від хлібних місць (вокзали, автостанції, ринки) не так вже й просто. :)
ОДІН. Показати IP 1 Лютого 2022 11:42
НІМЦЯ З НАГАЙКОЮ.І ВСІ ЦИГАНИ ВТЕЧУТЬ.
макс Показати IP 1 Лютого 2022 12:21
не вистачає мігрантів-нелегалів для повного щастя.
Дідо до макс Показати IP 1 Лютого 2022 14:39
Вони вже давно тут, торгують на ринках. Азіяти і кауказці. Не порода собак.
Лучанин Показати IP 1 Лютого 2022 13:03
Реально якась жесть... Був 1 раз за 30 років того тижнія на автостанції...шок... Дай гроши...дай баби...дай дай...де мєнти? Де муніципали? Тільки й можете бабушок з продуктами біля базару ганяти.
Олег Показати IP 1 Лютого 2022 13:13
Автовокзал у Луцьку - розсадник бомжів і циган. Іх там зараз стільки, що пройти неможливо. Муніципали їх ніби не помічають. Очевидно, що отримують "на лапу", щоб їх не помічати
5 Показати IP 1 Лютого 2022 15:36
У неділю довелося зайти на автостанцію. Поки дійшла до каси, то 4 людини вчепилося "дай,ну дай,ну дай". У приміщенні п"яний бомж чіплявся до людей,які сиділи на лавочках. Ще один алкаш горланив пісні... То не автостанція,а дурдом на виїзді.
Катя Показати IP 1 Лютого 2022 16:39
Муніципали мають дивитися за порядком, згідна. Але циганів там - не пройти. То де їх організація "Терне рома"? Вони завжди переживають, що ображають ромів, і "циган" вже ледь не лайка. Не хочуть прийти, пояснити?
Просто Показати IP 2 Лютого 2022 08:01
Причому тут муніципали?? Власнику дозвіл не надайте на послуги, до поки не наведе лад з циганвою.