USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Членам виконкому Луцької міськради закуплять планшети

21 Січня 2015 10:09
Новий девайс у вигляді сучасних планшетів незабаром отримають члени виконавчого комітету Луцької міської ради.

Про це під час засідання виконкому сьогодні, 21 січня, повідомив секретар Луцької міськради Сергій Григоренко.

Так, з його слів, для членів виконкому закуплять планшети, аби зекономити на розхідному папері: «Це будуть бюджетні планшети, не останньої моделі, не Apple. Однак їх отримають не всі, бо більшість депутатів від них відмовляться – їм така техніка непотрібна. Близько 5 тисяч гривень в місяць ми витрачаємо на папір. Тому, запевняю, планшети за рік окупляться. Це буде бюджетне майно, яке передаватиметься до наступних працівників», - стверджує Григоренко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
ого Показати IP 21 Січня 2015 10:15
А прутнів тачку?
Анонім Показати IP 21 Січня 2015 10:17
а папірців для запису, слабо?? краще дороги полатайте, а тим дармоїдам... і без планшетів є що робити..
правда Показати IP 21 Січня 2015 10:25
григоренко - ****** - що писати не вмієш? Вже нема що вкрасти, то хоть планшета.
Степан Бандера Показати IP 21 Січня 2015 10:28
Восени вибори нових депутатів. Давайте осені почекаємо, щоб не передавати їм зламків-айпадів після григоренків і інших дармоїдів. Хочуть, то хай за свої гроші купляють, а то потім ще програмістів їм найняти доведеться, щоб налаштовували недолугі посилання грибів і шиб
PATRIOTKA Показати IP 21 Січня 2015 10:50
На планшети в них гроші в бюджеті є, а на військових, дітей сиріт, інвалідів, чомусь немає!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Нехай за свої грошенята купують, накрали достатньо..!!!!!!!!!!!!!!!
Аня Показати IP 21 Січня 2015 11:29
Це капец. Ми скоро з голоду подохнемо, коли пенсії не вистачає на комунальні послуги, а цим ворюгам планшети купути за що? Вони що мало накрали? Гриби,Пришиюи,Козюри,Ткачуки і їм подібні.Що роблять для нас, а нічого ? Господи,нема слів
балакун Показати IP 21 Січня 2015 11:40
Не дивно, якщо з такими керівниками ми до суда Лінча дойдемо скоро(
Ганьба Показати IP 21 Січня 2015 11:48
Чим би дитятка не тішилися аби не плакали... (нам без планшета, ну никак низзя!!!)
ІТ шник Показати IP 21 Січня 2015 12:03
Це буде бюджетне Лайно. Через трохи тріснуло, глюкнуло, батарея здулася...... і куплять заміну. І не смішіть громаду про передачу іншому. Ось така буде економія.
дієва Показати IP 21 Січня 2015 12:06
Це у цей скрутний час і за гроші платників податків їм планшети???!!! А ху-ху не хо-хо?! Де громадськість? Тут вже мітинг повинен стояти під стінами міськвиконкому!!!
Ох до дієва Показати IP 21 Січня 2015 13:02
Вся громадськість біля моніторів...
лучанин Показати IP 21 Січня 2015 14:14
Вони бідні не в змозі придбати планшет.... ну це вже міська криша зовсім з глузду зїхала
ок Показати IP 21 Січня 2015 14:25
А може краще їм по автотмату і в АТО!!!!!
Буратіно Показати IP 21 Січня 2015 14:36
Треба купити спочатку деревляні планшети, - нехай спочатку тренуються:-)
Лучанка Показати IP 21 Січня 2015 18:05
Одне бідоття, ще їм планшети.Нехай краще в приватних секторах дороги поремонтують.
Луцьк Показати IP 22 Січня 2015 01:34
Це капець повний. В бюджетних установах на канцтовари нічого роками не виділяють, а цим дармоїдам - планшети? Круто. Невже така мізерна зарплатня, що нема змоги "бюджетного планшета" купити? Скрізь лицемірство і брехня. Вибороли)))
луцьк Показати IP 6 Березня 2015 18:15
Романюка в А Т О разом з депутатами земельку захищати а то тільки деребанять її планшети нехай куплять за свої грошенята -чи бідні мало накрали?