USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Чоловік, який постраждав у ДТП, помер дорогою до лікарні

10 Травня 2016 12:01
Постраждалий в ДТП, що трапилася по проспекту Перемоги у Луцьку сьогодні, 10 травня, помер в кареті швидкої допомоги. Причина смерті - відкрита черепно-мозкова травма голови.

56-річний чоловік - мешканець села Підгайці.

Виклик надійшов о 08:56, швидка прибула на місце о 09:00, медики, які були в складі бригади, кажуть, що шансів у потерпілого практично не було.

Нагадаємо, чоловік вийшов з маршрутки та перебігав дорогу поза пішохідним переходом, і потрапив під колеса Тойоти.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 40
Голос Показати IP 10 Травня 2016 12:28
Для чого подавати фото з кровю, де, фактично, мізки по дорозі? Для чого публікувати світлини, де видно тіло людини? Хочете слави - напишіть в загальних рисах і без таких фото! Можна просто побиту автівку сфотографувати і не робити умовивід про стан людини та не припускати ким є чоловік, що розмовляє по телефону!
Анонім до Голос Показати IP 10 Травня 2016 12:34
щоб ви побачили, і дітям показали де будуть мізки, якщо ними не користуватися.
Люмпен до Голос Показати IP 10 Травня 2016 12:48
Хай люди бачать,які бувають наслідки порушення ПДР
ігор до Голос Показати IP 10 Травня 2016 12:50
ви коментуєте попередню новину, коли не було відомо, що чоловік помер, і взагалі невідомі були ніякі деталі. Тому ваш коментар недоречний
АС до Голос Показати IP 10 Травня 2016 13:34
Відкрий своі новини і показуй що хочеш ,а тут закрий рота і мовчи це життя і мертві вчать живих дивись і вчись дорогу переходити
Неля Показати IP 10 Травня 2016 12:31
О Боже! Ужас шкода. співчуваю усім рідним
Водій Показати IP 10 Травня 2016 12:43
Збитого чоловіка звичайно, що шкода... Але він сам винуватий, почекав би 2 хв. і був вже у дома зі сім'єю, а водій Тойоти жив би далі спокійно... Але ж ні, мозгів не має, перебігає дорогу як заманеться і тепер невинуватий водій має відповідати за смерть пішохода???!!! А хто має відшкодувати гроші за вм'ятини на авто?
User до Водій Показати IP 10 Травня 2016 14:36
Ну як хто, сім'я потерпілого і відшкодує. Власник Тойоти прийде до родичів, і скаже: Я тут вашого чувака по асфальту розмазав, а він мені машину зіпсував. За ремонт джипака самі заплатите, чи будемо шото рішати?
віто до Водій Показати IP 10 Травня 2016 15:12
"Невинуватий" водій хотів об*їхати всіх з правого боку, ідіоте. Твою "вм*ятину" вже ніяк не виправити.
Лучанин до віто Показати IP 10 Травня 2016 23:31
А що по правій стороні рух забороненний? Ти точно ідіот!
лучанин до Водій Показати IP 10 Травня 2016 16:09
Вм'ятину у твоїй голові вже ніхто не виправить
???? до Водій Показати IP 10 Травня 2016 16:44
З автом все нормально і сам водій винуватий тому що він міг зразу затормозити Пішохід бачив що сам водій далеко і пішов через дорогу а той набрав швидкість і бах
Правда Показати IP 10 Травня 2016 12:48
Яка різниця ким є чоловк, який розмовляє по телефону. Загиблого шкода. Але мені просто серце розривається від болю за водія і його дружину, та родину, хороші люди, за що їм таке горе? Тримаєтесь. Божої вам підтримки
Лучанин Показати IP 10 Травня 2016 12:55
Хтось знає ім'я загиблого?
Дарина до Лучанин Показати IP 10 Травня 2016 16:47
я Знаю
Очевидець Показати IP 10 Травня 2016 13:02
Коли їхала на роботу, все це бачила.... Картина жахлива...
максим Показати IP 10 Травня 2016 13:04
Співчуваю водію і його родині. Загиблому земля пухом, але необдуманий вчинок може коштувати життя.
Софія Показати IP 10 Травня 2016 13:11
Є така приказка: краще бути в 12 годин дома, аніж в 10 годин, але в морзі. Шкода людину, але, як би не було, наробив біди і собі і водієві. Йому з цим жити, ще й тепер доказувати, що він не міг нічого зробити.
123 Показати IP 10 Травня 2016 14:23
Я у таких випадках на боці водія.....
ну блін Показати IP 10 Травня 2016 14:43
20 метрів.... і перехід........ ну і що виграв по часу ? (
до лучанина Показати IP 10 Травня 2016 14:44
гриша козван
Лучанин до до лучанина Показати IP 10 Травня 2016 16:00
Хороший був чоловік=(
Дарина до Лучанин Показати IP 10 Травня 2016 16:49
Правду кажу він мій сусід
Водій Показати IP 10 Травня 2016 14:50
І ось зараз знов ДТП на Перемоги
Знайомий Показати IP 10 Травня 2016 16:45
Знаю цього чоловіка, він був дуже хорошим сантехником, працював дуже швидко і якісно, і взагалі був простою і доброю людиною...співчуваю;(((
Дарина Показати IP 10 Травня 2016 16:54
Чоловік був реально добрим і вина водія який їхав і розмовляв по телефону я все це сама бачила на своїх очах Постраждали правіший тому що коли водій їхав то пішоходу не було його видно бо водій був недалечко то пішохід і пішов а той і набрав швидкість і бух.....
Тетяна до Дарина Показати IP 10 Травня 2016 17:54
Дарина, шкода дуже померлого чоловіка, тому що це горе, втрата близької людини, але те що він не бачив машини його не виправдовує. Для переходу дороги є спеціально відведені місця. А там їх аж два. З одного і іншого боку. Причому регульовані. Тому для чого робити проблеми водіям. Яким це тягар на все життя. Тим більше в такому місці. Покажіть мені статтю Правил дорожнього руху де можна не збільшувати швидкість до 60 км/год в місті. Чи дивитись, перепрошую на всіх телепнів які бігають по дорозі туди сюди. Правила і для водіїв і для пішоходів. Якщо будуть дотримуватись їх і ті, і ті, в такому випадку не будуть траплятись такі жахливі події.
Андрій до Дарина Показати IP 10 Травня 2016 18:01
Ти буха чи безграмотна? ніц не ясно з твоїх слів
я до Андрій Показати IP 10 Травня 2016 19:03
ви просто не вмієте розуміти грамотну писанину) у селі такого НІЦ не навчат), повчіться у неї та не ображайте людей, або йдіть в зоопарк ,сядьте поруч з мавпами,ваша деградація їм рівна.
Свідок до Дарина Показати IP 10 Травня 2016 23:36
А Ви і сусідка, і свідок? Цікаво, цікаво.
я Показати IP 10 Травня 2016 18:58
дорога-для водіїв, пішохід-для пішоходів, і не треба цих правил порушувати ,водій не має тратити свою увагу на оглядини по бруківках-,заманеться комусь перебігти чи вискочити на дорогу,а контролює свій рух між рухаючими машинами, тому розумники,які думають що у них є привілегії насправді отримують травми чи втрату життя. хай водій і набрав швидкість, та вибачте! він не перевищив обмжену шидкість! і не повірю що всі хто винить водія їздять по місту суто 30 км/год, а його право було їхати як він їхав.
Анонім Показати IP 10 Травня 2016 22:13
Люди добрі!!!Обом що шоферу що сім'ї співчуваю !!!Часом людина буває заклопотана і необдумано робить якісь вчинки що зробиш....Але Грішу шкода ... Трудяга був може і поспішав...І шофера шкода...Всі ми люди ...Всі помиляємося. ..Не можна різко судити...
анонім Показати IP 10 Травня 2016 22:20
Люди, це не перше дтп яке стається по вині пішохода, наші люди не вміють переходити дорогу, до пішохода 10-20 метрів, і вони перебігають, куди ви спішите??? Потерпілого шкода, але всежтаки будьте будь-ласка обережні коли переходите дорогу
Плачу.... Показати IP 10 Травня 2016 23:06
Співчуття сім'ї загиблого!Водію-терпіння і сили!Така доля-на все воля Божа!!!Бачила ДТП-мурашки по тілу.....плачу
Смл Показати IP 11 Травня 2016 11:24
Треба ходити на перехид а не просто дорога іди менше проблем без пішиходи проблеми багато
а1 Показати IP 11 Травня 2016 12:16
Я сама переходила не раз на тому пішоході і хочу сказати що завжди водії бачать що ти йдеш і не спиняються. Або один стане а інший вилітає з за нього.
Я до а1 Показати IP 11 Травня 2016 13:08
Це не привід перебігати дорогу поза пішоходними переходами. Та й на переходах, люди, дивіться уважно на всі сторони, не думайте що якщо ви вже на зебрі, то нічого не загрожує. Часом йде путо в навушниках і капюшоні і думає що безсмертний.
Зайчик до а1 Показати IP 11 Травня 2016 13:41
Якщо ти бачиш там перехід,де сталася аварія,то пора окуляри носити а то доходишся