USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Чому 33-й та 40-й райони залишилися без опалення і гарячої води?

13 Жовтня 2015 10:57
У Луцьку деякі будинки 33-го та 40-го кварталу не опалюються через аварійну ситуацію. Зокрема, попередні спроби відремонтувати тепломережу не увінчались успіхом - сьогодні вночі її знову прорвало. Окрім того, у вищезгаданих районах існує й проблема з подачею гарячої води.

Про це стало відомо під час оперативної наради у Луцького міського голови Миколи Романюка сьогодні, 13 жовтня.

«У нас є серйозна проблема – 33-й і 40-й квартал залишився без гарячої води і без опалення. Вчора теплотрасу відремонтували, але вночі її знову прорвало», - зазначив градоначальник.

Він звернувся до свого першого заступника Тараса Яковлева з проханням віднайти фінансові можливості допомогти вирішити проблему.

«На жаль, тепломережа перебуває у такому стані, що й немає до чого «приклеїтись». Я просив би, щоб протягом сьогоднішнього дня все зробили таким чином, щоб було до чого «приваритись». Бо люди нарікають, і справедливо нарікають», - додав міський керманич.

Микола Романюк наголосив, що у Луцьку - близько 160 кілометрів мереж. Він зауважив, що, зазвичай, перед початком опалювального сезону труби попередньо заповнюють водою, але трапляються й аварійні ситуації, як, наприклад, на 33-му й 40-му кварталах.

«Потрібно переглянути фінансування мереж і знайти кошти на їхній ремонт з резервного фонду. А кошти ці немалі - 1 метр тепломереж коштує від 3000 гривень. Це дуже дорого», - звернувся мер до свого заступника.

А тим часом, попри обіцянки влади, до сьогоднішнього дня будинки, що обслуговуються бойлерними за адресами Конякіна, 37; Кравчука, 26; Федорова, 4 залишаються без гарячого водопостачання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
Igor Показати IP 13 Жовтня 2015 11:13
Як вони вже задрали.. А що літом робили ? Пів року води не було, не можна було перевірити і відремонтувати ?
123 Показати IP 13 Жовтня 2015 11:41
В залізничному районі також не опалюються і гаряча вода відсутня. Чим дальше тим гірше. Як їх всіх земля терпить...
Луцьктепло гавно Показати IP 13 Жовтня 2015 11:42
Якщо там дорого все це ремонтувати то простіше позакривати ті котельні нафіг і порізати їх на металобрухт а людям дозволити ставити автономне опалення.
ЛУЦИК Показати IP 13 Жовтня 2015 12:28
ДЕБ...И ПОВЕРНIТЬ НАЗАД КАЗАЧЕК I НЕ БУДЕ ТОГО ЩО МАЕМО,ЯКА ВОНА НЕ БУЛА А ВОДА I ТЕПЛО БУЛО .
Лучанка Показати IP 13 Жовтня 2015 13:12
Ремонтні роботи ведуться на 40-му, але опалення нема майже по всьому місту. Для чого людей дурити. Скільки можна, панове!? Коли ви вже почнете думати про людей, а не тільки про власний добробут??? Скільки ж можна знущатися??? Бога побійтеся! Бо все награбоване з собою туди не заберете, а от грішки залишуться при вас!!!!!!
Вчитель Показати IP 13 Жовтня 2015 13:12
Шановний мере! Потрібно би було свої служби перевіряти ще влітку, а не тоді коли приморозки взяли. Казав Яценюк, що люди мають платити тількки за якісну роботу, а оказується, що вже побачили , що це є. Коли ви вже і ваша свита почне якісно працювати.?
Лучанка Показати IP 13 Жовтня 2015 13:27
По Соборності вкладають бруківку, роблять тротуари, а на Федорова й Кравчука досі теплотраса в аварійному стані!!! Треба ж зробити щоб перед виборами було видно, а трубу зариють - і нічого буде людям показати.
303 Показати IP 13 Жовтня 2015 13:30
Слава хероям!
Осінь Показати IP 13 Жовтня 2015 14:11
З гарячого крану біжить холодна вода, щоб вона перетворилась на гарячу потрібно спустити півкуба води. І це при кожному включенні.
1888 Показати IP 13 Жовтня 2015 14:12
По Соборності бруківку то кладуть,а ні гарячоі води ні тепла ще немає.Люди в квартирах домерзають з малими дітьми.
Мама Показати IP 13 Жовтня 2015 14:16
Продалаб та свита по одній машині і квартирі, знайшли б гроші на ремонти. Чого мають прості люди страждати, а вони жирують. ПРИД*РКИ
добра Показати IP 13 Жовтня 2015 14:18
А по вул. Стрілецькій в будинку 27 наведуть лад????
Анонім Показати IP 13 Жовтня 2015 14:32
а в центрі опалення коли включать .. ці мужі державні ???
Анонім Показати IP 13 Жовтня 2015 14:33
диб*ли
Анна Показати IP 13 Жовтня 2015 16:17
На Соборності біля ринку вже тепло.
1234 Показати IP 13 Жовтня 2015 16:19
холодні батареї на Молоді 17б
Лучанка Показати IP 13 Жовтня 2015 17:11
На Відродження гарячої води ще з четверга нема
Василь Показати IP 13 Жовтня 2015 18:34
на Соборності біля Тигреса батареї холодні
Іван Федоров Показати IP 13 Жовтня 2015 18:44
на Федорова 2 теж нема ані гарячої води, ані тепла...
Реаліст Показати IP 13 Жовтня 2015 19:20
Меру-*поганому танцору .... мішають*,не дуріть і не мучте людей.Зробіть нормальний вчинок-відмовтесь від участі у виборах.Будемо вдячні.
Наталка Показати IP 13 Жовтня 2015 20:22
соборності 6 - батареї холодні, гаряча вода з перебоями.
Лучанка Показати IP 13 Жовтня 2015 20:56
На вулиці Федорова не має ні води гарячої , ні опалення, в квартирах льодовня , треба вдівати в хаті рукавиці і сапоги, а як же маленьким діткам , як їх помити покупати, в такому холоді , 6 чи 7 місяців, не було гарячої води ,невжеш не можна було за цей час підготувати ці труби , а як включають гарячу воду , то вона біжить не гаряча а літня , приходять з жеку і спускають воду в великий кількості щоб появилась гаряча вода . а хто за ту воду має платити , от вам економія води, а що не можна болєра поремонтувати , чи нехай лишні куби води вітікають , от так в нас хазяюють в Луцьку, такі ціни поставили за гарячу воду , а ми маємо платити 42 гривні за літню воду, товаришу мер вирішіть проблеми !!!!!
роміо до Лучанка Показати IP 14 Жовтня 2015 11:18
не 42 грн, а 46 ....ще стоки 4 грн!!!!!
Мама двох маленьких Показати IP 14 Жовтня 2015 01:17
Їх (пузанів) наші проблеми не цікавлять, у них ВИБОРИ. Вони та їхні діти живуть у ""бідненьких хатинках", де теплі батереї і з крана тече гаряча вода. А наші діти сплять одягнені і хворіють.
лучанин Показати IP 14 Жовтня 2015 12:27
не пам'ятаю ще жодного року, щоб романюк і ко не зірвали опалювальний сезон в Луцьку
Руслана Показати IP 14 Жовтня 2015 13:14
В квартирі +9. Коли буде тепло невідомо. А гроші то почнуть рахувати з дня офіційного включення тепломережі.
Анонім до Руслана Показати IP 14 Жовтня 2015 20:32
Не пробували хоч якимись способами утеплювати квартиру? Я розумію, що у всіх не вистачає грошей ,але пора вже самим подбати про себе, бо на владу надіятись марно!!!
Анонім Показати IP 14 Жовтня 2015 15:42
Знаете, в приватних будинках також не з медом! Газові лічильники літають, а тепла нема /видно поганющий з домішками газ/, а за газ треба платити, бо обріжуть!!!!
люся Показати IP 14 Жовтня 2015 19:59
А що прорвало на Волі 14? Тепло навідь і не думали включати