USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Чому «Бандерштат» кращий, ніж бронежилети

2 Серпня 2014 21:50
Чи потрібно організовувати фестиваль у той час, коли в країні триває неоголошена війна, пояснив у Луцьку радник президента Юрій Луценко.

Про це йшлося під час його гутірки у рамках фестивалю українського опору «Бандерштат-2014: перезавантаження» 2 серпня.

Юрій Луценко визнав, що чимало людей сумніваються в доцільності проведення фестивалю. З його слів, зараз багато хто підраховує, скільки бронежилетів можна було б придбати за кошти бюджету фестивалю. Проте бронежилет, мовляв, не може замінити дух, а якщо на мумію надягнути каску, вона не виграє війну.

«Я думаю, правильно, що велика кількість молоді поїде звідси, побачивши, що вона не сама, отримавши ідею», - наголосив радник президента.

Наприкінці гутірки, він «з власних невеликих заробітків» передав певну суму коштів, за яку можна видати альманах поезії «Бандерштату» для того, щоб на папері увічнити вірші учасників літературної сцени.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
ігум Показати IP 2 Серпня 2014 22:01
Як кажуть, Бандерштат на тіло не натягнеш і солдату каші не звариш
Олександр Показати IP 2 Серпня 2014 22:06
Молодець, Юра! Не бронежилетiв, а духу замало у бiйцiв на сходi! А ми, дурнi, гроши на бронежилети та каски збирали((( то треба духу добавити на схiд! Щоб цей патрiотичний дух з патрiотичним тiлом знайшли один одного! То ставай першим в шеренгу та збирай духманiв на схiд, ти та вони вже не мумii, ви вже "одухотворьоннi", вже готовi виграти вiйну! Кроком руш!
333 Показати IP 2 Серпня 2014 22:09
коментар було видалено
Всезнайко Показати IP 2 Серпня 2014 23:07
О, Юрик приїхав... Хоч вальнеш тут оковитої...
Віка Показати IP 2 Серпня 2014 23:11
А ви Луценкову гутірку слухали? Якщо не слухали, то закрийте рота на замок. Вам би все гроші та гроші..Духовне піднесення також має дуже велике значення.
))) до Віка Показати IP 3 Серпня 2014 00:26
ото піднесися та гепнісь, головою о підлогу. кілька разів для вєрності.
Тверезомислячий до Віка Показати IP 3 Серпня 2014 13:21
Духовне піднесення має дуже велике значення для військових на Сході, а не тих, хто після фестивалю буде вдома штани протирати. І не треба казати, що всі виручені кошти перерахують на потреби армії - витрати ЗНАЧНО більші
Нормальний Показати IP 2 Серпня 2014 23:23
Луценко приїхав... УРА!!!
Анонім до Нормальний Показати IP 2 Серпня 2014 23:50
Луценко поїхав... УРА!!!
Всезнайко до Анонім Показати IP 3 Серпня 2014 00:56
В мене модератор одне слово видалив перед Луценко... Що там було? здогадайтесь самі...
василь Показати IP 2 Серпня 2014 23:28
який може бути фестиваль коли в країні війна і щодня гинуть хлопці! це знущання! Псевдо патріотів Гузя і Ко негайно на фронт!!!!!!!!!!!Сукі..............
ненька Показати IP 3 Серпня 2014 09:55
То без проблем Югик! Духом пропитався і давай на Схід голяком, ти ж не посадова особа, а лише радник і Гузя з Пирожиком і Шибою з Пустовітом і... прихопи з собою!!! Слабо?:)))
Джулія Показати IP 4 Серпня 2014 13:27
Інформаційна війна-складова традиційної. ДУЖЕ ВАЖЛИВА складова. І те, що на традиційно волинському, українському сайті активну "діяльність" проводять московські тролі, доводить, що Пу Ху і Ко чудово це розуміють.