USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

На «Бандерштат» у Луцьк приїде Юрій Луценко

24 Липня 2014 12:47
VIІI Фестиваль українського опору «Бандерштат-2014: перезавантаження» у якості гостей відвідає чимало відомих людей, серед яких політики, журналісти та громадські діячі.

Про це стало відомо під час прес-конференції організаторів фестивалю сьогодні, 24 липня.

Як розповів голова оргкомітету «Бандерштату» Ігор Гузь, на фестиваль завітають відомі політики - Леся Оробець, Юрій Михальчишин та Юрій Луценко. Оскільки основною тезою фестивалю є «перезавантаження», то діячі будуть говорити про можливість змін в Україні з огляду на нинішній непростий час.

Окрім того, «Бандерштат» відвідає чимало відомих журналістів. Зокрема, до Луцька приїде команда «Громадського TV», генеральний директор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія, а також очільник Західноукраїнської інформаційної корпорації Дмитро Добродомов.

Гості дійства матимуть змогу поспілкуватися з росіянином, членом Національно-демократичного альянсу, автором спільноти #Orange Андрієм Кузнєцовим.

Також на «Бандерштат» приїде авторка вірша «Нам ніколи не бути братами», який згодом поклали на музику (на відео) Анастасія Дмитрук.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Герой Показати IP 24 Липня 2014 13:04
А можна буде побачити фільм та почути із перших уст про геройські подвиги "Правого сектору" на сході під час АТО? Де ж воюють зараз славні нащадки Бандери зараз і чи воюють взагалі за незалежність держави?
Анонім до Герой Показати IP 24 Липня 2014 16:00
Ну про геройські подвиги предків Правого сектору може розказати старше покоління на Поліссі(ті, яким за 80). Кажуть, поляків різали так, що треба було возами їз возити. Коротше прапор відповідний: чорне, то земля, а червоне - то кров ворогів. Тільки от як це, мабуть, героїчно простого поляка прирізати. Це не те, що з фашистами на передовій...
Анонім до Герой Показати IP 24 Липня 2014 18:37
вони воюють як і Бандера за межами України
яринка Показати IP 24 Липня 2014 13:10
а на схід слабо???? на передову ? ?
Анонім Показати IP 24 Липня 2014 13:50
Картавый Югик Луценко
Ха Показати IP 24 Липня 2014 13:55
На «Бандерштат» у Луцьк приїде Юрій Луценко щоб забрати Гузя на Схід.
Саньок до Ха Показати IP 25 Липня 2014 11:42
Не факт, що приїде - там бухла не буде!
Самооборона Показати IP 24 Липня 2014 14:01
михальчишин. за його нациків побилися у Львові на 9 травня 2011 року і дискваліфікували арену Львів
шо Показати IP 24 Липня 2014 14:26
більш нема кого запросити? один зброд...який фестиваль, такі й гості.
вільний птах Показати IP 24 Липня 2014 15:17
Люди гинуть, а тут свято влаштовують. Зупинити війну треба, провести цю музикальну х.йню (збір наріків та безпритульних). А потім їх зразу по машинам і для ротації на схід. . Організатор в голові колони. Ото вже точно очистимо Украіну від нечести..... Слава, Слава, Слава УКРАІНІ! Збираємось на майдані и підем пікетувати відкриття!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Просто мама Показати IP 24 Липня 2014 16:12
Я теж проти будь-яких гулянок в такий час. Кожну вільну копійку потрібно віддавати на лікування молодим хлопцям, які втратили здоров'я . Дуже шкода тих, що втратили ноги . Вони ж такі гарні, молоді, їх треба поставити на ноги, щоб вони обов'язково влаштували своє життя. А тоді будемо гуляти, веселитися разом.
Лучанин Показати IP 24 Липня 2014 20:56
Фестиваль в час кривавої війни - вершина аморальності теперішньої волинської влади
параска Показати IP 28 Липня 2014 14:57
Луценко-оце так:-) волинянам є чим гордитися-такий взірець моральномті та культури!))а як вчасно!)