USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Чому лучани можуть лишитися без гарячої води

24 Березня 2015 09:45
Серйозні проблеми із забезпеченням водою влітку можуть виникнути в лучан через заборгованість у сплаті за комунальні послуги.

Про це під час оперативної наради у Луцького міського голови 24 березня повідомив перший заступник міського голови Святослав Кравчук. З його слів, наразі немає проблем з боку «Луцькводоканалу», проте чимало мешканців міста не платять за воду. Наразі заборгованість лучан за сплату комунпослуг становить 54 мільйони гривень. Відтак, у мешканців міста можуть виникнути дуже серйозні проблеми в забезпеченні гарячою водою влітку.

Він зауважив, що рішення, які пропонувало підприємство, - жорсткі, але так чинити не можна, адже люди, які платять, не повинні страждати через тих, хто не сплачує за комунальні послуги. Святослав Кравчук наголосив, що за холодну воду платити потрібно, водночас, вже впродовж трьох місяців у місті катастрофічно збільшується заборгованість за комунальні послуги за всіма параметрами. Нині навіть ті ЖКП, які працюють нормально, недоотримують кошти, тому що люди не платять принципово, вимагаючи, щоб комунальники виконували роботи із прибирання, озеленення тощо. У разі несплати за комунальні послуги, коштів на ці роботи не буде.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Луцьк Новий Показати IP 24 Березня 2015 09:59
Ще б більші тарифи на комуналку поставили... То люди б в чергу ставали щоб заплатити
Анонім до Луцьк Новий Показати IP 24 Березня 2015 10:33
Пойди еще раз поскачи на майдане. Цены еще подскочат.
my_gift Показати IP 24 Березня 2015 10:12
І принципово, і просто не мають коштів, щоб заплатити :-(
тактак Показати IP 24 Березня 2015 10:19
І скажу вам по секрету, в Луцьких котельнях вже є рішення про відключення гарячої води на все літо у луцьку....
до тактак Показати IP 24 Березня 2015 10:44
сплачувати такі кошти за гарячу воду і відключати просто несенітниця не вигідно ...........
123 Показати IP 24 Березня 2015 10:56
Люди не платять тому що не мають грошей, невже нашим керовнікам це не доходить, борги з травня будуть ще більші, бо ціни на комуналку зростуть - люди просто не мають за що платити!!! Ціни підскочини на все, а зарплати і пенсії - ні, от і вся арифметика.
користувач Показати IP 24 Березня 2015 10:59
я вчора, купаючи дитину змушена була підігрівати воду в каструлі. бо з крана текла ледь тепла. В мене боргів не має, хоча на інвалідності. За що я повина платити гроші????
орися до користувач Показати IP 25 Березня 2015 09:48
Підтримую, в мене теж ледь тепла вода з крана біжить. Дитину помити не можна. Ганьба нашій владі!!! Через підвищення тарифів ще більша кількість мешканців перестане платити. Це ж закономірно! І в чому вони (влада) виграють?
У-ух! Показати IP 24 Березня 2015 11:30
Вода в кранах ледь тепла,грошi деруть як за гарячу.Тому люди не платять.Не треба людей дурити.Ви виконуйте своi обовьязки - люди будуть платити.
Отто Штірліц Показати IP 24 Березня 2015 11:35
Буде літо - всі будуть полоскатись в Стиру! Слава Індії!..... тьфу..
Ніколь Показати IP 24 Березня 2015 11:57
Ой да да ! Гроші не мають щоб заплатити. А в Адреналн на день народження маете? А в Порт Сіті маете ? А в ресторани маете ? то і за комунальні послуги будьте добрі знаходьте. А то зараз літо і в же усі на озера а платити то дорого то ще щось
Степан Бандера Показати IP 24 Березня 2015 12:06
Романюк обіцяв, що вода буде, тому все буде ОК. Він же господар свого слова, та й вибори не за горами
Я Показати IP 24 Березня 2015 14:57
Відключить опалення, а воду нехай подають гарячу! А так, яки послуги, така і платня! Може досить вулицю опалювати таким дорогим газом? Принципово платити не буду за опалення!
Колян Показати IP 24 Березня 2015 15:45
От і да в Адреналін відмічати д.н всі мають а тут вже скиглять. Щось ресторани бари в Луцьку і далі працюють і подорожчало все ого-го і на бензин усі мають тільки на комунальні послуги не вистачае. Чому ?
злий Показати IP 24 Березня 2015 15:54
Більшість тих, хто на цирлах по адреналінах і портсітах швеньдяє мають автономне опалення і платять по факту, а не як жеки нарахують.
свг Показати IP 24 Березня 2015 16:22
в магазині коли ми платимо за товар то маємо можливість оцінити якістьцього товару. 22березня о7год30хв на гпз гарячою водою ще і не пахло. а гаряча вода це такий самий товар. так за що ми маємо платити пане Кравчук. і не потрібно нас лякати. просто виконуйте свої обовязки добросовісно і все буде ОК.