USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Чому луцькі жінки «запускають» рак

30 Вересня 2015 13:08
З 6 місяців 2015 року луцькі медики виявили 7 випадків запущених онкозахворювань жіночих статевих органів та молочної залози.

Про це стало відомо під час засідання постійної комісії з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства і дитинства.

Так, серед основних причини занедбаності медики називають: відсутність профілактичних оглядів пацієнток протягом останніх 5-10 років; прихований перебіг захворювань та пізнє звернення за медичною допомогою; відсутність настороженості лікарів суміжних спеціальностей щодо онкопатології геніталій при диспансерному спостереження соматичних хворих.

За 6 місяців 2015 року в кабінеті патології шийки матки Луцької жіночої консультації лікарі проконсультували 1850 пацієнток. Цитологічно оглянули – 1850 пацієнток. Колькоскопічно оглянуто – 2809 (біопсії – 422, діатермокоагуляції - 65, кріодеструкцї – 8).

Загалом же у першому півріччі 2014 року зареєстровано 123 випадки онкології статевих органів серед луцьких жінок. Для порівняння, у 2015 цей показник знизився до 46 випадків захворювання.

Так, за 6 місяців 2014 року рак геніталій виявили у 50 жінок (занедбаних випадків 7-14%), тоді як у 2015 – у 26-ти пацієнток (занедбаних 5-19,2%).

За 6 місяців 2014 року рак молочної залози діагностували у 73-х оглянутих лучанок (занедбаних випадків - 9-12,3%). У той же час за півріччя 2015-го року такого роду хворобу знайшли у 20-ох представниць прекрасної половини людства, із них запущеними є 1-5%.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Лучани Показати IP 30 Вересня 2015 13:40
Причини -нестача грошей неправильне харчування стреси
Катя Показати IP 30 Вересня 2015 13:50
Може просто дорого коштує обстеження в лікарів гінекологів
??? до Катя Показати IP 30 Вересня 2015 15:31
Це не "може" дорого коштує, це так і є!
Ківерчанка Показати IP 30 Вересня 2015 15:00
Ще б лікарів толкових. Люди деякі і ходять, і аперевіряються, а лікарі не бачать. А потім вже пізно.Дипломи ж куплені.
Джулія Показати IP 30 Вересня 2015 15:11
А за що лікуватись, якщо виявлять??
До ківерчанки Показати IP 30 Вересня 2015 18:12
а ти купи диплом і працюй. Кожен день . Або поступи в медунівер, повчись 6 років, пройди інтернатуру, попрацюй за 2000. А потім вмикай розумницю
Лучанка до До ківерчанки Показати IP 1 Жовтня 2015 22:20
а я згідна на всі 100% з Ківерчанкою.дипломи покупляли,а в голові солома. а ця мова - "а ти купи диплом і працюй. Кожен день . Або поступи в медунівер, повчись 6 років, пройди інтернатуру, попрацюй за 2000. А потім вмикай розумницю " .можна подумати тільки лікарі в універах вчаться.і більше ніхто??? чи тільки лікарі за 2000 працюють? наші лікарі взагалі знахабніли! вони ж лікарі !!! вони ЛЮДИ!! хоча б дотримувались клятви,яку давали!!!!!! хоч би людям не шкодили!!! я вже не говорю про лікування!!! навіть якщо гроші покладеш в кишеню,розуму від того в них не прибавляється!!!!!!!!!!!!!!
Лучанка Показати IP 11 Жовтня 2015 18:48
пішла сама в онкодиспансер на перевірку.. колись у мене там була картка я стояла на обліку в хірурга.. в реєстратурі картки не виявилось, мовляв здали в архів.. (востаннє я там була 2 роки тому).. запропонували піти до головної медсестри за дозволом.. пішла... вона мене направляє до дільничого лікаря за направленням..))) сміх і гріх... 50 грн. в кишеньку і картка з"явилася новозаведена .. хотілося розмазати цю пику по стіні