USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Чому Майю Москвич висунули на посаду прокурора Волині

28 Лютого 2014 13:14
Чим насправді була викликана вчорашня заява євромайданівців із переліком кандидатів на посади керівників обласних органів влади, розповіли представники Самооборони.

Під час прес-конференції, що відбулася 28 лютого, начальник Штабу Самооборони Майдану на Волині Андрій Хведчак розповів, що мали на меті автори заяви.

Зі слів Андрія Хведчака, ця заява була подразником для політичних партій, сигналом для суспільства почати нарешті відкрите обговорення кандидатур. Це зробили для того, щоб не трапилося так, що «ми прокинулися в понеділок і нам сказали, хто в нас новий губернатор, хто – начальник міліції, керівник СБУ, прокурор і так далі». Така схема, з його слів, можлива.

«Ми запропонували на прокурора області Майю Москвич, яка дуже близько познайомилася з прокуратурою за останні три місяці. Але є закон, згідно з яким керівником прокуратури області може бути людина, яка пропрацювала на посаді прокурора не менше десяти років. Ми чудово розуміємо, що вона за існуючими нормами законодавства не може посісти цю посаду», – зазначив начальник Штабу Самооборони.

Заступник голови облради Ігор Гузь визнав, що вчорашня заява була дещо емоційною та спонтанною. Він вважає, що перш за все з кандидатурами повинні ознайомитися учасники процесу, потім з прізвищами повинен ознайомитися Майдан під час віча. Однак він категорично проти прийняття рішення щодо призначення керівників області у Києві, без врахування думки волинян.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 81
Файна Показати IP 28 Лютого 2014 13:19
Нарешті, хоч одна думка з глуздом) .. "Майя ознайомилась з прокуратурою за останні місяці"..Це, вибачте, вивчила якого кольору підлога і стіни в прокуратурі?
адекватна до Файна Показати IP 28 Лютого 2014 13:35
так. а Хведчак думає, що якщо рубав дрова в наметовому містечку, то вже здобув достатньо досвіду для того щоб стати головними лісівником області))
Олена до адекватна Показати IP 28 Лютого 2014 15:18
Він хоч дрова рубав,а ви в якому барі зволили відпочивати ?
Анонім до Олена Показати IP 28 Лютого 2014 15:41
не занаєш - мовчала б
екскурсовод Показати IP 28 Лютого 2014 13:22
Лохонувся правий сектор! Їм пояснили закони, от вони тепер і відмазуються, начебто сигнал вони дали, ****обкурені. Громадо, покажіть приклад Україні, женіть цих самозванців та нахлібників з Луцька! Вони тут нічого доброго не зроблять!
))) до екскурсовод Показати IP 28 Лютого 2014 15:05
нас послали, і ми пішли, спотикаючись.
Катя Показати IP 28 Лютого 2014 13:23
Думали,а вдруг прокатит, а не тут то было!
прихильник Показати IP 28 Лютого 2014 13:30
тільки не помиліться, а то буде важко потім пожинати плоди. оберіть прокурором незмарнованого хлопця навіть без політичного білета аби дотримувався верховенстсво закону, а не брав хабарі за закриття справ А ось прокуратуру усю треба люструвати справи переглядати, суддів усіх до звіту закликати особливо тих хто тереми повибудовував та довічною неприкосновенністю користується
яся Показати IP 28 Лютого 2014 13:32
Якщо у вас проблеми з емоціями-попийте пігулок з бромом або чаю з мятою. Досить вже людей баламутити!
прихильнику до яся Показати IP 1 Березня 2014 11:17
Ну той починайте з Масалова, він того ж прихильник регіонів, і брат-голова РДА регіонал, і маєтки відомі всім... Якщо він ще не проплатив данильчукам, щоб не чіпали.
відкрийте очі Показати IP 28 Лютого 2014 13:36
Позорники! Своє заявою ви покази своє обличчя - хто ви і за що боролися! Вказали вам на ваші безглузді викиди? Відкрили трохи оп"янені героїзмом очі і нагадали, що крім вашої "перемоги" є ще чинні закони і певний порядок заміщення посад?
відкрийте очі Показати IP 28 Лютого 2014 13:39
Додам - так, закони і порядок, які були і є, але ВИ ПРО НИХ НЕ ЗНАЛИ. Закони і порядок - демократичні, коректовані історією, визнані демократичними країнами.
українець Показати IP 28 Лютого 2014 13:42
Вибирати потрібно спеціалістів,простих рЯдових працівників прокуратцури. Вои справи вели, а що з ними робити,їх заставляло начальство.Хотіли працювати,змушеня були підчинятися.так, як ми на кожеій роботі,творятьт,що хотять, а ми мовчимо,бо виженуть, вони самі собі закон. Але потрібно зараз не боятися, а говорити прямо в очі і ловити за руки ворюг. Але до цього ще дуже далеко, і я слабо вірю,що ось зміниться. Кожного депутата порясіть і подивіться, які в нього статки.Особливо Столяра. Поїдьте у Гараджу подивіться на його маєток? І все стане зрозуміло
НЕЛУЧАНИН до українець Показати IP 28 Лютого 2014 15:07
З НАЯВНИХ СЬОГОДНІ ПРАЦІВНИКІВ ПРОКУРАТУР (ОБЛАСНОЇ, МІСЬКОЇ, РАЙОННОЇ, ПРИРОДООХОРОННОЇ) НЕМА КОГО ПРИЗНАЧАТИ НА ПОСАДУ ПРОКУРОРА ОБЛАСТІ АБО МІСТА, БО ВСІ ВОНИ БЛЮДОЛИЗИ І КОРУПЦІОНЕРИ. АЛЕ СУТЬ НЕ ЗОВСІМ У ОСОБИСТОСТІ. ТРЕБА СТВОРИТИ УМОВИ, ЗА ЯКИХ НЕ БУДЕ КОРУПЦІЇ У ОРГАНАХ ВЛАДИ
ось так Показати IP 28 Лютого 2014 13:45
Хто хто, а Павлюченкі точно вивчили із середини судову систему і прокуратуру!
нормальні Показати IP 28 Лютого 2014 13:45
Треба гнати неадекватного Гузя під три чорти!!!!! У Київ скаржитися, що не для того, на Майдані стояли!!!! На віче проти місцевих голодранців з комплексом неповновартості!!!! Дістали!!!
НЕЛУЧАНИН до нормальні Показати IP 28 Лютого 2014 15:08
А ТИ НЕ ГОЛОДРАНЕЦЬ ?
Анонім до НЕЛУЧАНИН Показати IP 28 Лютого 2014 22:04
Вибачте, шановний, там стояли "інтелектуали"з ПТУ, трохи наркомани і деякі під шафе!!! А ще був контужений Гузь і Павлик!!!! Контузило їх не в Києві, а в пологовому і вже давно!!!
Олександр Показати IP 28 Лютого 2014 13:46
Якось їдуть люди до дому в авто, маршрутних таксі, 17,30 час пік, а посеред дороги іде натовп "малолеток" в МАСКАХ, всі їм сигналять "ЗІЙДІТЬ НА ТРОТУАР ТАМ ВІЛЬНО!!!!" - пробка ви би бачили, а веде цих ДІТЕЙ, як ви думаєте ........??? Пробачте Майо, власне я проти щоб Ви повертались НАВІДЬ на свою попередню посаду.
влада Показати IP 28 Лютого 2014 13:46
"сигналом для суспільства почати нарешті відкрите обговорення кандидатур" Ви телепні!!! Яке обговорення якщо все призначається з Києва!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Волинь Показати IP 28 Лютого 2014 13:49
Рекомендую подивитися маєтки всіх кандидатів ілюстраторів особливо. Показати в Інтернет - а люди хай обирають ознайомившись із ілюстрованим матеріалом
вітя Показати IP 28 Лютого 2014 13:50
майя в прокуратурі хіба що прибиральниця . а з освітою облік і аудит і без стажу роботи -то це точно україни не стане після таких кваліфікованих працівників. треба в шию таких гнати. що мало в місті роботи? в депо піди піднімай
машка Показати IP 28 Лютого 2014 13:51
а Гузь в якому будинку живе??
Ось це питання? до машка Показати IP 28 Лютого 2014 14:07
І це при тому,що він ніде не працював. Як він заробляє гроші ?
Волинь Показати IP 28 Лютого 2014 13:52
І за авто не забудьте ще
волиняка Показати IP 28 Лютого 2014 13:54
"Однак він категорично проти прийняття рішення щодо призначення керівників області у Києві" Да ти хто такий взагалі а Гузь?! Хто тебе буде слухати? Люди - в неділю Віче, ну відправте його вже підлікуватися!!!
Олена до волиняка Показати IP 28 Лютого 2014 15:13
А ви за те щоб наших очільників нам призначили в Києві ?
Українець Показати IP 28 Лютого 2014 13:56
А чи не простіше і розумніше цих рвачів владного одіяла втопити в калюжі компромату на їх попередню діяльність ой не святі.І з пр співпрацювали і гроші заробили і життя вдалось щось тут брехнею віддає, якщо чесні то нехай а як, що ні то то їм прийдеться за зроблене перед приниженими злодіями вибачатись бо таці самі чи вони свої гріхи кровю змили? Наштовхує на роздуми а ви як думаєте?
11111 Показати IP 28 Лютого 2014 13:59
Посмотрел на фото Майи...........Всё правильно, в прокуроры её.....Преступник знаючи, кого он увидит там, закончит жизнь самоубийством! Такая ночью присниться ...трусами не отмашешься!!! И вообще смотрю на лица новых лидеров.....и вижу только один интеллект!!! С Уважением к жителям Луцка..
наталка до 11111 Показати IP 28 Лютого 2014 14:15
давай твоэ фото заціним, недостойний коментар, до цього діла немає ніякого діла, Майя молодець на придурків не звиртай уваги, це пишуть ті кого турнули від корита, або синкі прокурорчиків!!!!! ганьба
Лучанка до наталка Показати IP 28 Лютого 2014 14:23
Ну да "спеціаліст" супер, покричала трохи і вже посаду подавай???, тоді в області страшно жити буде. Всі злочинці від сміху попадають
укріїнка до наталка Показати IP 28 Лютого 2014 15:36
я не держслужбовець ,я мама двох дітей, і бабуся ! але хочу сказати тобі дивлячись на їх ПС ЛЮДИ З ХВОРОЮ ПСИХІКОЮ! син стикався з данильчуком, людина не адекватна "манія велічія" присутня. подумайте кого захищаєте ?
Анонім до наталка Показати IP 28 Лютого 2014 22:10
Мая не "звиртай" (пишеться через "е"). Звертай увагу на думку людей, які є освідченими, бо наталка, точно в ПТУ вчилась!!!!
хаха до наталка Показати IP 1 Березня 2014 00:06
Майя, це ти сама собі пишеш?? бо зустріти когось, хто б тебе захищав - це " из мира фєнтези"
Горохівець Показати IP 28 Лютого 2014 14:00
Є старий і чесний прокурор в доброму розумінні цього слова. Його виперли на пенсію за "НАДМІРНУ" принциповість та чесноти. Цей дядько, колишній заступник обласного прокурора випханий на пенсію, не любить МАЙДАН, але любить ЗАКОН. Скромний, без мільйона за пазухою, навіть власної автівки не має, а пропонували хабарники. Не брав.! Висуваю його кандидатом.
Хай знають до Горохівець Показати IP 28 Лютого 2014 14:09
Прізвище?
Горохівець Показати IP 28 Лютого 2014 14:02
Отже висуваю кандидатом на пост прокурора Волинської області ЛОТОЦЬКОГО Володимира Миколайовича.
НЕЛУЧАНИН до Горохівець Показати IP 28 Лютого 2014 15:20
ПРОКУРОРА ОБЛАСТІ ПРИЗНАЧАЄ ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПРОКУРОР УКРАЇНИ
Ольга Показати IP 28 Лютого 2014 14:09
До речі, а я там поживає Наталка Фірко? Сосновський?
Увага!!! Показати IP 28 Лютого 2014 14:13
Всі, хто мене чує!!!Якщо правоохоронці не можуть припинити цей безлад,давайте своїми силами зупинемо цих Гузів і йому подібних. Народ вставай на захист самих себе!!!!
свідомість Показати IP 28 Лютого 2014 14:16
бла-бла-бла... вчора наламали дров, а сьогодні викручуються як можуть. на кого це розраховано? а потім в*ють когось і скажуть,що це для того,аби громада прокинулась. дурдом.
Слава Україні!!!!!!! Показати IP 28 Лютого 2014 14:18
давай своїми силами попробуй припини, до чого ти закликаєш чудо!!!!!
наталка Показати IP 28 Лютого 2014 14:22
Майя ти молодець, в тебе велике майбутнє, головне що все що ти робиш це щиро, ми всі тебе підтримуємо, а недоречні коментарі то тільки від заздрості!!!!!!! о тебе говорят значит ты звезда))))))))
ухти до наталка Показати IP 28 Лютого 2014 14:27
У Вєрки Сердючки "звезду" позичте і нагородіть Майую!:)
Ірина до наталка Показати IP 28 Лютого 2014 14:28
Соромно бути такою"звездою", щоб все місто сміялось!!! Корона просто напевно трохи тиснути почала. Якби була б керівником в житті б на роботу не взяла.
Лучанин до наталка Показати IP 28 Лютого 2014 15:17
Ну чого так скромно "звезда", сама настояща ЗВІЗДІЩА!
Лучанка до наталка Показати IP 28 Лютого 2014 15:23
Ви дійсно вірите в те що пишите?
Анонім до Лучанка Показати IP 28 Лютого 2014 22:13
просто наталка щось курнула не те!!!!
бля до наталка Показати IP 1 Березня 2014 00:09
Майя не пались!
Психолог Показати IP 28 Лютого 2014 14:23
Власть портит людей,поставьте туда хоть Васю из деревни,который цивилизации не видел,через год он будет таким же как все чиновники.Такая человеческая сущность: сложно устоять перед искушениями.
наталка до Психолог Показати IP 28 Лютого 2014 14:39
ірина а ви ким працюєте?
Анонім Показати IP 28 Лютого 2014 14:34
жителі східної і південної України вже налякані бєспрідєлом правого сектору і наших активістів,все що могли для розвалу України вони вже зробили,особливо лідер західного округу правого сектору Сашко Білий.Можливо це і є мета правого сектору,щоб безкарно тут "керувати",бо якщо збережеться цілісність держави бандоту,яка привласнила собі всі заслуги майдану, довго терпіти не будуть, а покарають згідно закону.
я ЗА Показати IP 28 Лютого 2014 14:36
Пропоную на посаду прокурора області тих прокурорів, кого турнула з прокуратури "минула" влада. Досить багато професіоналів втрартили( Нажаль..
українка Показати IP 28 Лютого 2014 14:40
У кожного настане його судний день!!!!!
Андрій Показати IP 28 Лютого 2014 14:43
Коли критериї підбору кадрів такі,тоді потрбно на посаду прокурора підбирати кримінальників-рецидивістів.Вони ж бо побували і в стінах прокуратури і за гратами в тюремних камерах.Одним словом,систему знають всестороннє.Коли я почитав ці опуси,в мене склалося враження,що люди які іх писали думали не головою а тим місцем де спина міняє свою благородну назву.
хм Показати IP 28 Лютого 2014 14:44
дурдом продовжується,якщо дійсно такі пройдисвіти візьмуть владу,то скоро всі знов станемо мільонерами як в 90.
erh Показати IP 28 Лютого 2014 14:46
Неадекватну в прокурори.? Все правильно.Всі пацієнтів палати №6 в керівники.А чому дивуватись.Хватило ж розуму призначити психічно хвору людину( Т. Чорновіл) на посаду керівника Департаменту по боротьбі з корупцією.Ото вони вже зіллються з Москвич в екстазі. Це . взагалі виходить за рамки свідомості. Але більше всього розсмішив прем.єр- міністр. коли сказав радісну новину.- тарифи на газ . комунальні послуги для населення будуть підвищенні. Соціальна допомога. пільги-урізані. Пропоную винести це питання на чергове віче і на радостях всім пострибати.За що боролись. на те і хнапоролись.УРЯ!!!А то клята Панда збиралась в березні підвищувати пенсіі і зарплати . І так чотири рази за рік. Може вже мудрі волиняни забули.. що це було прописано в бюджетіна 2014рік? Захотілось побачити Сеню Кролика в Прем.єрах?
Олена до всіх Показати IP 28 Лютого 2014 14:51
Цей подразник подіяв на всіх нас !!!Як емоційно тепер волиняни подумали про справжнє фахове керівництво областю.Шановні,давайте рекомендувати на посади очільників нашої області достойних,ФАХОВИХ !!! людей.Пропозиції правого сектору і самооборони про розподіл посад насправді підняли нас всіх,і я думаю що ще будуть пропозиції від народу на достойних оюдей,так яким є Лотоцький В.М.Замість обзивати і судити,давайте займемось ділом,щоб потім ні на кого не нарікати.Те що хтось висунув на обговорення свою кандидатуру,не означає що ту людину хтось призначив.В нас має бути свій Майдан по призначенню очільників,а для того треба висунути достойних людей і ні на кого потім не нарікати.Слава Україні!Героям Слава!
ТИРС Показати IP 28 Лютого 2014 14:57
Достоянием прессы стала информация о встрече лидеров Всеукраинского объединения «Свобода» Олега Тягнибока и украинского националистического движения «Правый сектор» Дмитрия Яроша. Встреча состоялась 25 февраля в небольшом фешенебельном киевском ресторанчике «Тургенеф» на Большой Житомирской. Тот факт, что они встретились в столь приватной обстановке, подтверждает важный характер и конфиденциальность состоявшейся беседы.Не раскрывая подробностей того, как именно нашим достоянием стала запись состоявшегося разговора, отметим лишь, что представители служб охраны оппозиционных лидеров, работали достаточно профессионально. Только случайность помешала им предотвратить «утечку информации», а украинской общественности заглянуть за занавес политической сцены Украины. Представляем сокращенную версию стенограммы разговора .………………… Д.Ярош: Олег, ты уже понял, что нас с тобой скоро «кинут». Ну, меня то вряд ли, за мной «Майдан», а тебя точно. О.Тягнибок: Сложно это будет, «Свобода» сейчас в лидерах. Д.Ярош: Вот именно «сейчас». Не пустят «Свободу» к власти. Жид с отбитыми мозгами (В.Кличко – прим. ред.) и Яценюк тебя отодвинут. Они уже Юлю давить начали. Видел, что «1+1» про Женьку (речь идет о дочери Юлии Тимошенко Евгении – прим. ред.) показал? Как бы ты реагировал, если бы про твою Даринку такое показали? Грязнуха сплошная. То ли еще будет. О.Тягнибок: Про Евгению точно знаешь? Д.Ярош: Да. Задачу лично Мартыненко ставил, а за ним Яценюк стоит. О.Тягнибок: А Юлия Владимировна об этом знает? Д.Ярош: Думаю, знает. О.Тягнибок: Что предлагаешь? Д.Ярош: Все очень просто. Наши цели совпадают. Мы оба стоим за Украину без жидов и кацапов. Ты поможешь мне, я тебе. Турчинов, Яценюк, «боксер», да и Юля тоже, думают, прежде всего, как денег нахапать. А Юля еще и за тюрьму «доброжелателям» отомстить. Так что от них больше вреда, чем пользы. О.Тягнибок: От меня-то чего ждешь? Д.Ярош: Олег, мне ни власть, ни деньги не нужны. Если бы я их хотел, то уже все бы имел. Я хочу сделать Украину для украинцев. Сейчас мне нужна должность начальника СБУ (Служба безопасности Украины – прим. ред.). Да и связи украинской «беспеки» с москалями нужно подчистить, а то они про нас много знают. Поможешь, будем работать вместе. О.Тягнибок: То, что твои ребята хотят тебя поставить на СБУ, я слышал, но не думал, что это правда. Зачем тебе это? Иди в политику. Поддержка у тебя мощнейшая. Д.Ярош: В политику? Зачем? Чтоб пиджак красивый носить? Сила у меня и так есть. Закончилось время, когда мы рогатками баловались. Теперь у меня столько оружия, что его хватит переломать хребты всем «внутренним оккупантам». Имея ресурс СБУ я, со своими ребятами, в начале, наведу порядок на «кацапщине» (восточные и юго-восточные области Украины – прим. ред.) и в Крыму. Из Севастополя кацапы сами убегут. Заставим землю гореть у них под ногами. Матросню начнем в закутках душить, пару кораблей взорвем. Побегут как миленькие и прихвостней своих с собой прихватят!Задавлю всю нечисть. Параллельно начну «шебуршить» в Воронежской, Белгородской и Курской областях. Подготовим боевые группы из татар и направим их на Кавказ помогать Имарату. Этим может заняться Сашко Музычко. Опыт у него есть. Чечены его уважают. Связи есть. Чем больше у «москалей» будет проблем, тем меньше они к нам будут лезть. Мы в это время укрепимся и встанем на ноги О.Тягнибок: Планы у тебя, как у Наполеона. Д.Ярош: Да нет, как у Бандеры. О.Тягнибок: А если кацапы в Украине восстанут? В Донецке, Харькове, Севастополе их много. «Регионалы» и «Комуняки» еще зубы не проглотили. Д.Ярош: Проглотят и юшкой запьют. Здесь, думаю, по-тихому уберем самых буйных. Остальные сами успокоятся. О.Тягнибок: Рискованно. Про Гангадзе не забыл? Д.Ярош: Кучму просто подставили. При чем свои. У нас так не бывает. Мы если делаем, то четко. Еще ни один не «всплыл». О.Тягнибок: А Европа, что скажет? Они со своей толерантностью кровь долго терпеть не будут. Д.Ярош: Олег, давай определимся. Я готов терпеть эту клоунаду с евроинтеграцией, пока речь всерьез не зашла о вступлении в ЕС. Я скорее обнимусь кубанским казаком, чем с европейским асом. Присоединение к Европе это смерть для Украины. Смерть для государства и для христианства. Мы хотим Украину для украинцев, управляемую украинцами и не служащую интересам других. В том числе Америки и ЕС. И по-другому не будет! О.Тягнибок: Ладно, с москалями и Европой понятно, что о поляках думаешь? Они в серьез претендуют на Волынь. На картах уже начали Восточные Кресы рисовать. Там сильны пропольские настроения. Если с Европой общего языка не найдем, при желании на нас «польскую собаку» спустить могут. В январе польский сейм обвинил «Свободу» в проведении антипольской политики. Меня обозвали антисемитом,и русофобом. Столько вою было! Д.Ярош: Ты можешь гордиться. Меня еще так никто не называл! Мало ОУН и УПА Армию Краеву мочили? Будут поднимать головки, мы им вторую Катынь устроим. Ни метра украинской земли не отдадим ни москалям, ни ляхам, ни тем более жидам! Столбов на всех хватит.Ну а тебе, друже Олег, следующее предложение. Я не распускаю Майдан до президентских выборов. Устанавливаю контроль за работой наиболее значимых министерств и властью в областях. Обеспечиваю тебе поддержку нашего движения. В совокупности с возможностями твоей «Свободы» это будет мощно. На завершающем этапе, если «пацюки» снова начнут Украиной торговать, мы снова Майдан поднимем и возьмем власть. Народ уже готов… Источник: euromaidanu.net.
Олена до ТИРС Показати IP 28 Лютого 2014 15:30
Як в вас з головою ,може вам до лікаря ?
Василь з Горохова Показати IP 28 Лютого 2014 14:59
Брєд сивої кобили
володимир Показати IP 28 Лютого 2014 15:06
баба МАРУСЯ на дачі вже років 15 огірочки зпомідорчиками вирощує то давайте її на посаду начальника відділу сільського господарства. а головного валютчика під ЦУМом -на нач фінуправління. гроші рахує добре. правда не свої.
Файна до володимир Показати IP 28 Лютого 2014 15:33
..............................., а після такої люстрації можна буде повіситися.. на ЛЮСТРІ!)
макс Показати IP 28 Лютого 2014 15:18
Гузь, коли ти зрозумієш, що ти повний придурок? Невже в твоїй смідинській голові бракує мізків навіть на таку елементарну думку?
Віктор Показати IP 28 Лютого 2014 15:30
Без емоцій! Де здоровий глузд? Не може не професіонал бути в Прокуратурі! Ганьба! Майдан для Москвич М. - це що? Щоб тільки посаду заробити! А чи не правильно б на її місці - відмовитись в звязку із непрофесійністю! І все-таки в Україні повинні ДІЯТИ ЗАКОНИ - саме за це стояв МАЙДАН і гинули ЛЮДИ. Дорога - ПРОФЕСІОНАЛАМ гідним, яких є досить багато (крім Москвич М.) в Луцьку і на Волині!
євген Показати IP 28 Лютого 2014 15:54
Цікаво, а Ярош знає як тут діячі розперезались
рита до євген Показати IP 28 Лютого 2014 17:20
Та ні, він обігріває СВОЄ тепле містечко
ок Показати IP 28 Лютого 2014 16:19
Люди опам"ятайтесь.Женемо цю бикоту.
Олена до Віктора Показати IP 28 Лютого 2014 17:29
Віктор,повірте- претендування Москвич на посаду прокурора області це чистої води провокація населення Волинської області ,як стимул тверезого осмислення формування справжнього нашого очільництва.Ось таким чином ми всі активізуємось і приймемо тверезий і люстрований вибір !!!!!!1
4554 Показати IP 28 Лютого 2014 18:42
СРСР! Гра "Зарница"! Яка вийшла за межі лісу.
розум Показати IP 28 Лютого 2014 23:04
На прокурора Волинської області Решетника Олексія Леонідовича - прокурора м.Нововолинська. Весь Нововолинськ від нього в захваті. От вам і професіонал.
думка Показати IP 1 Березня 2014 01:08
гУзь щодня снідає, обідає та вечеряє в "Роуз кафе" щонайменше на 200 гривень за раз, а кажного разу що я бачу ходить одягнутий в зелену кофту та рвані джинси!!БІДОТА!Треба йому матеріальну допомогу надати.
лучанин Показати IP 1 Березня 2014 12:21
коли вже прийдуть др влади порядні люди і фахівці ....? , а то привикли ще з 1917 ставити з мійданів і площадок людей , скільки можна повторюватись?
лучанин Показати IP 1 Березня 2014 12:22
Гудзя взагалі потрібно посадити -політична пр****утка!!!!!!!!!!!!!
лучанка до лучанина до лучанин Показати IP 1 Березня 2014 12:44
ото-тому вони й утворили цей "Лєніно-пад". В.І. вже давно дав назву таким політикам. Все ж таки вчитися дійсно треба. Цікаво, а ця Майя хто вона взагалі така, нібито в Луцьку є такий бізнесмен-авторитет?
вишків Показати IP 1 Березня 2014 12:28
Гузь - пережиток попередньої влади тільки вчасно пофарбувався....потрібно щоб міліція і прокуратура провірила яхні статки..., а то при зарплаті 1200 гривень коли виробляєш субсидії то перевірка за перевіркую а ціх потвор ніхто неконтролює!
дпз Показати IP 1 Березня 2014 12:29
з майї такий прокурор як з яеуковичя президент!!!!!!!!!!!!!!
Лучанин до дпз Показати IP 1 Березня 2014 12:52
та ні, Янукович, щоч в чомусь практику має.
до Показати IP 1 Березня 2014 12:54
Це був сигнал на Психлікарні чи онкодиспансеру. А де такий Канабіс продають, щоб мене торкнула, як їх?
лучанин Показати IP 1 Березня 2014 16:29
Я бачу історія нас нічому не вчить. При розвалі союзу до влади прийшли крикуни з майданів, 2004 рік теж нічому не навчив, 2014 знову граємось. Професіоналів збираємо на майданах. Скільки ще дуріти будемо???? Народу не влада потрібна , а нормаліні умови життя. А може нехай майдани керують державою. там профі багато? Одну бандитську владу пнули, починаємо з нововиявлених профі будувати кого і що???? Важко повірити в щось хороше, а шкода, життя проходить поки граємося.
оглядач Показати IP 2 Березня 2014 12:40
що на волині відсутні дорослі, що дітям пропонують такі посади. Подуріли, чи що???????