USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Депутата, який порушив ПДР, патрульні не оштрафували. ОНОВЛЕНО

17 Березня 2016 10:33
Депутата облради не оштрафували за паркування у невідведеному для цього місці. Патрульні поліцейські Луцька порушника не дочекалися, а той опісля лишив авто вже, не порушуючи ПДР, - пише сайт 0332.ua.

Так, вчора, 16 березня, на площі Воз’єднання на тротуарі був припаркований автомобіль депутата обласної ради від Блоку Петра Порошенка Володимира Бондаря.

«Як бачимо на фото, на місце порушення ПДР прибула патрульна поліція. І вже б здавалось, всі докази є, тільки фіксувати їх у протоколі та виписувати штраф. Та не все так. Хлопці у формі покрутились біля авто, поговорили по телефону і... і все! Не дочекавшись власника авто, правоохоронці просто постояли декілька хвилин і, не фіксуючи правопорушення, поїхали з місця події. Натомість, відразу ж за мить після цього у автомобіль посеред тротуару сів водій та припаркувався у відведеному для цього місці. Все це зафіксовано на відео», - пише автор відео.
Натомість, інформація автора відео і надана поліцією - відрізняється.

Зокрема, у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини речниця Ольга Бузулук підтвердила, що на місце події, описаної у публікації, справді прибула поліція, адже надійшов відповідний виклик на 102. Але власника автомобіля не було на місці.

З її слів, у таких випадках патрульні, згідно з законом, не можуть скласти протокол чи винести постанову, тому що немає водія чи власника. Згодом громадянин, який виїжджав з двору, повідомив, що це машина Володимира Бондаря та сказав, що його офіс на 4 поверсі. Патрульні піднялись на 4 поверх, дзвонили в офіс, дверей ніхто не відчинив. Авто сфотографували, внесли в базу потенційних правопорушників.

Ольга Бузулук повідомила, що загалом, вони пробули на виклику більше 40 хвилин. І запевняє, якщо будь-яка людина (депутат, високопосадовець та інші) скоїла правопорушення, вона буде притягнена до відповідальності.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
калькулятор Показати IP 17 Березня 2016 10:43
Ну I чо??? Мене так само пальчиком посварили I вiдпустили.
123 Показати IP 17 Березня 2016 10:46
Сором луцькій поліції.. Злякалися депутатішку *Нальковича - боло б кого боятися - чесне слово
алекс Показати IP 17 Березня 2016 10:49
Налькович ******* має превілегнії . А премєрміністр Англіїї ні котрий був оштрафоааний у себе вдома. Ось вам і зрада як в Україні все проходить. Потрібно цього поліцейського дискваліфікувати а Нальковича натянути на 510грн . Ось так і будують в нас в Луцьку дкржавність.
Лучанка Показати IP 17 Березня 2016 10:54
Бондар нічим не кращий за всіх інших, а то і гірший. Його рильце давно в пушкку...
1111 Показати IP 17 Березня 2016 11:05
де прокуратура коли хлопець дійсно нормальни виконував свої обовязки і стріляв в придурків які могли наробити море (мяса) то його судять, а такі факти то нормально - вигнати таких чесних понтів по статті за корупцію.
210 до 1111 Показати IP 17 Березня 2016 12:09
Поясню чому поставив мінус. Ваш текст складається з двох частин: перша "-", а друга "+". Я дуже надіюся що люди, ставлячи вам "+" просто не задумувалися над першою частиною. Ті убл*дки навмисне розстріляли авто і на відео все чітко видно й чути про що вони говорять. Окрм того вони застрелили пасажира! Можна було ще на перших хвилинах до пострілів їх узяти в кліщі, але їх нездоровий глузд та емоції не дали їм можливості належним чином виконати свої обов'язки і саме вони своїми послідуючими діями наражали усіх на небезпеку. Так само і ці горе-копи не спромоглися належним чином виконати свої обов'язки. І у підсумку виходить що більшість з них неспроможна виконати свої обов'язки належним чином.
Суддя Дредд Показати IP 17 Березня 2016 11:12
Депутана оштрафувати і відма\дячити. Авто порихтувати молотом.
Анонім Показати IP 17 Березня 2016 11:34
Це ще те г ... і не тоне полішук крепко вчепився в кори держави не відірвеш.А люсьрувати їх хто буде?
Комент Показати IP 17 Березня 2016 13:43
Ще й номер який купив, де ж це бачили такій людині з простим номером їздити
бос Показати IP 17 Березня 2016 14:58
бондар-фу! побачу, так і скажу.
123 Показати IP 17 Березня 2016 15:11
Звільнити даних поліцейських, був би простий роботяга дочекалися і виписали штраф, а так речниця забрихалась.
Юрист Показати IP 17 Березня 2016 15:15
А за ким зареєстрований даний ТЗ?
василь до Юрист Показати IP 17 Березня 2016 21:30
а тобі що до тієі машини теж таку хочеш.... люди ви вже злі як собаки
Джек Показати IP 17 Березня 2016 16:55
А шо він нарушив?там заборонного знака немає.він став на краю тротуару,де для пішоходів залишилось 2м.
ВОВК Показати IP 17 Березня 2016 17:15
Там завжди якісь лайби стоять. Треба їх цвяшком черканути.
ЗЛИЙ ВОВК до ВОВК Показати IP 18 Березня 2016 23:05
ТАК ТАК !!! МИ ХОЧ і НЕ такі ВСЕВЛАДНІ АЛЕ ДЕЩО МОЖЕМО і САМІ ЗРОБИТИ.....
бе??? Показати IP 17 Березня 2016 17:19
там дуже" широкий "тротуар))) а грошей на штраф нема!
Волинянин Показати IP 17 Березня 2016 18:57
Кум Муовоза і Юри Луценка. Йому можна все, а стояв біля свого офіса.
ТОЛЯ Показати IP 17 Березня 2016 21:17
А що не можна пожалуватись? Але в нас така держава що і нема до кого і кому все заплачано все порішали. А люди прості через таких гинуть. вони що своїми руками як люди на заробітках ті гроші заробляють? Вони тільки ними користуються, люди зароблять і везуть в Україну -для наших вс -х чиновників. Ганьба . Правди в нас немає і порядку немає. На що і на кого дивиться прези*?
Василь Показати IP 17 Березня 2016 21:27
Ти Ольга , ловіть крадіів авто, займіться роботою, а не бігайте за депутатами заради свого піару, вони нормальні люди, як і всі... А *урі просто немає чим зайнятись, йди до чоловіка та дитини, а не дерутатів виловлюй.... Грабіжництво посіло 1 місце за останні 20 років, як в 90... а вони бігають по офісах..., машина що мішала комусь...