USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.88

Колеги Бондаря не підтримали його самопіар в облраді

24 Грудня 2015 13:53
Обранці волинської громади не підтримали звернення депутата облради Володимира Бондаря щодо так званого «перешкоджання його депутатській діяльності».

Про це стало відомо під час другого сесійного засідання депутатів обласної ради сьогодні, 24-го грудня.

Так, Володимир Бондар звернувся до прокурора Волинської області Дмитра Чепіжака та очільника СБУ на Волині, аби ті взяли ситуацію на контроль.

Однак, із 55 депутатів «за» таку ініціативу проголосувало лише 30. Зауважимо, що для того, аби рішення було визнане підтриманим, потрібно 33 схвальні голоси від обранців громади. Таким чином Володимир Бондар підтримки своїх обвинувачень не отримав.

Нагадаємо, 22 грудня 2015 року через те, що депутату облради Володимиру Бондарю начебто перешкоджали потрапити на засідання бюджетної комісії обласної ради, він викликав поліцію. Натомість очевидці інциденту стверджують, що депутату ніхто не заважав і він, мовляв, вирішив створити конфлікт на рівному місці.

«22 грудня 2015 року я, як депутат облради, прибув на засідання постійної комісії з питань бюджету. Дорогу мені перегородили невідомі люди, які не хотіли мене пропускати в приміщення облради без посвідчення. І тільки, коли у ситуацію втрутилась поліція, мене пропустили», - поскаржився Бондар колегам.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
777 Показати IP 24 Грудня 2015 14:23
той бондар тільки позориться з тим "перешкоджанням" - фантазії вистачило на сварку з охоронцем і скандалом на рівному місці. СБУ, міліція - їм що роботи зараз мало, ще й на таку х*рню реагувати??? пр*дурок
ua до 777 Показати IP 25 Грудня 2015 15:32
Це не х*рня ,а піар акція бондара , Інакше про цьго клоуна ніхто і не згадає. Дешеві понти,,, дійшов до ручки(((
Іван Показати IP 24 Грудня 2015 14:37
мда пічалька
*** Показати IP 24 Грудня 2015 15:04
Налькович! Ти вже достав всіх...Тошнить від тебе...
Тарас Чурило Показати IP 24 Грудня 2015 15:07
До чого він опустився, клоун
читач Показати IP 24 Грудня 2015 15:11
подумати депутат облради - хай ліпше розкаже як купляв у Ратнівському районі голоса щоб пробитись до тієї ради
лучани Показати IP 24 Грудня 2015 15:32
30 депутатів підтримало, це вже сигнал, що діється протизаконне.
Олекса Вільний Показати IP 24 Грудня 2015 15:42
Володимир Бондар? А що ви зробили для волині будучи губернатором? В ремонт кабінету засадили пару мільйонів!!! Ганьба таким депутатам щей від пропрезидентської партії!!!!!!!!
регрес Показати IP 24 Грудня 2015 16:05
повний регрес.нема куди себе подіти.
До прокурора та СБУ Показати IP 24 Грудня 2015 16:06
Шановні, а Ви що не читаєте інтернет-видання... Чи треба звернення... Порушені законні права людини, де хоч якесь реагування, хоча б коментарі прес-служб? Чи теж заукропились???
Рятуйте Показати IP 24 Грудня 2015 16:18
Я Бондаря чи Бондара не знаю і знати не хочу. Чув, що він бувший чиновник. Я ніколи не був ні в комуністах, ні в демократах, ні в інших партократах хоча пропонували. Голосував за Палицю. Але цей конфліктний день мене збетежив тому , що мене також не пропускала якась незрозуміла бригада у це адмінприміщення на пошту, щоб заплатити за квартплату, ще й обманювали, що нібито пошта не працює. В цей момент я перестав відчувати себе громадянином України і те що від держави я не маю захисту. Ні я не проти приватної охорони. Нехай приватна охорона захищає особу у тому числі держслужбовця певного рангу в дежавній будівлі, але лише особу, а не привласнює собі верховенство над усім і всіма. Чи може ми забули декларацію про відкритість влади і закриваємось від народу який і є носієм цієї влади.
шарах Показати IP 24 Грудня 2015 17:14
депутат носить посвідчення постійно томущо де б не був коли бачить беззаконня повинен зразу ж втручатьсь, представлятись, показувати посвідчення, вимагати дотримуватись Законів. А тут ми бачимо "пацика із подворотні який в кепці каже; Ти шо мене не знаєш? Ну ти попав пацан!". бондар ти депутат чи "пацик з подворотні".
лучанин до шарах Показати IP 24 Грудня 2015 18:43
пацик він повний.
Кіндер Показати IP 24 Грудня 2015 21:12
Скоро Бондар Батьківщину очолить і тоді його без посвідчення пропустять
ЛЮСТРАТОР АК-72 Показати IP 25 Грудня 2015 00:18
БОНДАРА ПРОПУСТЯТЬ НА КОЛ РАЗОМ З КІНДЕРОМ, ТАКЕ ГІМНО І ЗЛОДІЙ ЯК ЙОГО ТОВАРІЩ З ЛЮБІТОВА ГРИЩУК,ЯКИЙ КРАВ ЗЕМЛЮ І ПОПАВСЬ НА ВЗЯТЦІ І ОТРИМАВ РЕАЛЬНО СРОК.
ua до ЛЮСТРАТОР АК-72 Показати IP 25 Грудня 2015 15:51
Грищук і Бондар бувші однопартійці з"Нашоі Украіни" крали разом і деребанили разом.Рука руку мила. Тільки першого посадили ,а бондар відбувся легким переляком - звільнили з посади гебернатора.
Нальківна до ua Показати IP 25 Грудня 2015 18:37
шо хебернатора, то хебернатора!