• USD 39.70 40.10
  • EUR 39.85 40.40

ЧС-2010: Бразилія обіграла Кот-Д’Івуар і вийшла в плей-офф. Фото

21 Червня 2010 10:05
Збірна Бразилії в другому турі групового етапу чемпіонату світу з футболу переграла команду Кот-Д’Івуара з рахунком 3:1 - бразильці набрали шість очок у двох матчах і стали другою командою після Голландії, яка забезпечила собі місце в плей-офф.

Про це пише Gazeta.ua з посиланням на Лента.ру, turnir.com.ua.

Груповий турнір, група G

Бразилія - Кот-дІвуар - 3:1 (1:0)

Голи: 1:0 - Фабіано (25), 2:0 - Фабіано (51), 3:0 - Елано (62), 3:1 - Дрогба (80).

Бразилія: Жуліо Сезар, Майкон, Лусіо, Жуан, Бастос, Жілберто Сілва, Елано (Дані Алвес, 67), Мело, Кака, Фабіано, Робіньо (Рамірес, 90).

Кот-д'Івуар: Баррі, Демель, Туре, Зокора, Тьєн, Яя Туре, Ебуе (Ромарик, 72), Тіоте, Діндан (Жервіньо, 54), Калу (Кейта, 68), Дрогба.

Попередження: Тьєн (31), Кейта (75), Кака (86), Тіоте (86).

Вилучення: Кака (88).

Свій перший гол Фабіано забив на 25-й хвилині, скориставшись передачею Кака. На 51-й хвилині форвард подвоїв рахунок. На відеоповторі було видно, що Фабіано підіграв собі рукою, проте арбітр зафіксував взяття воріт.

У третій раз м'яч у воротах африканської команди побував на 62-й хвилині, коли Елано забив гол з передачі Кака. На 79-й хвилині івуарійці відіграли один м'яч - відзначився Дідьє Дрогба.

На останніх хвилинах Кака двічі вступив у сутички з гравцями суперника, і в підсумку залишив поле. На 84-й хвилині арбітр показав лідерові збірної Бразилії першу жовту картку, а на 88-й хвилині за удар Кадера Кейта Кака був вилучений. Таким чином, півзахисник пропустить останній матч групового етапу з Португалією.

Бразильці з шістьма очками гарантували собі місце не нижче другого в групі G. Івуарійці у двох матчах набрали одне очко, стільки ж у португальців, які 21 червня зіграють у другому турі зі збірною КНДР, яка не має очок.