USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

«Чуєш, ти, довб**об»: Береза та Добкін облаяли один одного в прямому ефірі. Відео 18+

26 Лютого 2021 14:56
Українські політики, колишні народні депутати Михайло Добкін і Борислав Береза влаштували нецензурну перепалку в прямому ефірі.

Борислав Береза пригадав торішній скандал із Корнієнком, який дозволив собі охарактеризувати жінку «корабельною сосною», інформує 24 канал.

«Коли в ефірі лунає сексизм, який ніхто не зупиняє – це ненормально... Добкін, ми можемо з вами один одного на дух не переварювати, але вам би ж не сподобалося, якби вашу дочку хтось назвав корабельною сосною, піддутою too much», – сказав Береза.

На це Добкін заявив, що не зрозумів, «що воно хотіло сказати». Відтак у хід пішла ненормативна лексика.

– Ну, воно тупе, тому не розуміє. Вибачте, – кинув насмішку Береза.

– Чуєш, ти, довб**об, ти з ким розмовляєш? – облаяв його у відповідь Добкін.

– М*дило! Е*ало завали! – продовжив Береза,

Опісля цих слів, які і пішли у прямий ефір телевізорів, втрутилися ведучі і попросили більше так не говорити.

Увага, на відео присутня ненормативна лексика!
Борислав Береза у Фейсбуці продовжив «обмін люб’язностями». Написав, що Добкіна порівнювати з тваринами не можна, оскільки це їх принижує.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Додік Показати IP 26 Лютого 2021 15:20
"Високіє, високіє атнашєнія!" (с). ПС. Пригадався старий анекдот: "Судилося два єврея. Прокурору дали три роки".
Ломброзо Показати IP 26 Лютого 2021 15:29
Одне другого варте. Вилізло з болота те в *комбати*, те в *політики*, а болотом і залишилося.....
Да до Ломброзо Показати IP 26 Лютого 2021 16:44
Одно тебе на дивані жаба душить, - а ти ні до політики, ні до комбатів.
Євген до Ломброзо Показати IP 26 Лютого 2021 17:25
А хто там комбат?
777 Показати IP 26 Лютого 2021 15:38
Хорошее. красивое дерево.а фамилия такому д**илу досталась...
Да уж до 777 Показати IP 26 Лютого 2021 16:45
Все він вірно сказав, правда мягко сильно. А так, то все норм.
Народна прокуратура Показати IP 26 Лютого 2021 16:09
Еліта, блін. І вони претендують на роль провідників нації, то що ж дивуватись з того, до чого ми дійшли
Да уж до Народна прокуратура Показати IP 26 Лютого 2021 16:45
Що ви вживаєте? Де ви тут провідників нації бачите?
Анонім до Народна прокуратура Показати IP 26 Лютого 2021 16:52
Плоть від плоті
Петро Показати IP 26 Лютого 2021 16:19
Борис бляхер закукарекал
О! до Петро Показати IP 26 Лютого 2021 16:46
Д*па, то ти?
Баба Маланя Показати IP 26 Лютого 2021 17:08
Єдине чим тішусь, шо вони не українці !
Щирий до Баба Маланя Показати IP 26 Лютого 2021 18:51
У владі наших немає. І ґалиційські рагулі не зовсім українці.
Гецко до Щирий Показати IP 26 Лютого 2021 22:32
Провокаторів перших жо стінки ставлять.