USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Чи будуть перераховувати голоси по мажоритарному округу № 22

28 Жовтня 2014 16:57
Екс-очільник РНБО Андрій Парубій у Луцьку доволі схвильовано сприйняв запитання про те, чи готова Самооборона Майдану до перерахунку голосів у межах ОВК №22.

З його слів, немає ані найменшої підстави перераховувати голоси у Луцьку і спроби перерахунку він сприйматиме як спроби затягування виборчого процесу.

Про це йшлося під час прес-конференції Андрія Парубія та кандидата в нардепи Ігоря Лапіна 28 жовтня у Луцьку.

Очільник Самооборони Майдану повідомив, що його тривога полягає в тому, що надто довго триває оформлення кінцевого протоколу по мажоритарному окрузі №22. З його слів, штаб кандидата має протоколи з мокрими печатками, відповідно до яких із мінімальною перевагою перемагає Ігор Лапін.

Своєю чергою, ОВК надто довго, на його думку, не могла внести на сайт ЦВК дані протоколів п’яти виборчих дільниць. Саме для того, щоб переконати ОВК врахувати дані цих протоколів, мовляв, представники Самооборони Майдану прийшли під будівлю ОВК.

З його слів, в одному з протоколів була технічна помарка, яку ДВК повинна була виправити дуже швидко. Натомість, голова ОВК оголосила перерву в роботі комісії до 19.00.

Андрій Парубій зазначив, що, приїхавши до Луцька та побачивши, що ОВК не працює, зателефонував до голови комісії, нагадавши про кримінальну відповідальність, адже засідання комісії повинно відбуватися без перерв.

З його слів, вона погодилася відновити роботу комісії, не чекаючи до 19.00. Для дотримання законності, як повідомив Андрій Парубій, у Луцьк сьогодні прибув заступник міністра внутрішніх справ.

«Якщо хтось хоче через судові рішення вплинути на виборчий процес, я хочу їх попередити, що так не буде. Не буде тут проблемного округу», - наголосив Андрій Парубій.

Водночас, він доволі схвильовано сприйняв запитання про те, чи готова Самооборона Майдану до перерахунку голосів у межах ОВК №22. З його слів, немає ані найменшої підстави перераховувати голоси у Луцьку і спроби перерахунку він сприйматиме як спроби затягування виборчого процесу.

Своєю чергою, Ігор Лапін запевнив, що учасники пікету ОВК не отримували від нього за це грошей, а оточити приміщення вони вирішили задля того, щоб «члени окружної виборчої комісії не порушували закон».

Він повідомив, що самооборонівці готові сплатити адміністративний штраф за те, що принесли під приміщення Луцькради буржуйку, тому що вони – законослухняні громадяни.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 89
111 Показати IP 28 Жовтня 2014 16:59
ВН, ну не пройшла ваша КОНЬстанкевич, заспокойтесь вже)))))
патріота Показати IP 28 Жовтня 2014 17:03
Хай би перерахували - думаю, що Лапіну добавилось би пару тисяч голосів.
Справедливий Показати IP 28 Жовтня 2014 17:05
Лохи-лучани, ви більше голосуйте за лапіних, данильчуків та подібних. Дуже добре будете жити. Палиця три роки по 20 млн. соціальні проект міста вкладав, а у вас вдячності ноль
ляпін до Справедливий Показати IP 28 Жовтня 2014 17:23
А тепер образиться і перестане.Усі лучани ридають.
Василь до ляпін Показати IP 28 Жовтня 2014 18:31
А ти за усіх лучан не відчитуйся. Палиця дійсно робив для Луцька дуже багато. Цікаво, що зробить Лапін?
Лучанка до Василь Показати IP 28 Жовтня 2014 21:23
Перерахуйте, бо щось не знаємо про ці справи для Луцька?????? Хіба побудував собі ЦУМ і задріпані дитячі площадки з викладеними Б/у шинами
ю до Лучанка Показати IP 28 Жовтня 2014 22:47
Тобі не соромно писати???подивись на дитячі спортивні майданчики, футбольні поля, а ти жоча б задрипану площадбу побробуй поставити ---коли дізнаєшся скільки вона коштує то всрешся.Ду.......а ти Лучанка
розум до ляпін Показати IP 28 Жовтня 2014 18:33
Якщо пан Ляпін буде стільки вкладати в Луцьк, як Палиця, то лучани не будуть ридати, а якщо ні - то різне може бути.
цікавий до Справедливий Показати IP 28 Жовтня 2014 18:04
То чого ж Палиця не балотується ще раз. Луцьк би підтримав. Зі вдячності. Ні! На Одесу око накинув? Звичайно, там можливості не ті.
відповідальний до цікавий Показати IP 28 Жовтня 2014 18:59
Відразу видно які "обізнані" тролі тут за Лапіна строчать!:) Палиця №34 у списку Порошенка, щоб ви знали! А що той Парубій тут робить? Припхався... До суду його з Пашинським за кровопролиття на Майдані!!!
Макс до Справедливий Показати IP 28 Жовтня 2014 18:18
Святослав Євгенович не паліться.
Справедливий до Макс Показати IP 28 Жовтня 2014 19:26
То я сорокопуд - шахрай
Андрій до Справедливий Показати IP 28 Жовтня 2014 18:22
А скільки вкрав і ще планує вкрасти?
Ольга до Андрій Показати IP 28 Жовтня 2014 18:33
Крадуть усі. Віддають, хай навіть не усе, одиниці. Чи може ви думаєте що Лапін балотувався. щоб чесно жити і переживати за нас з вами?
. до Ольга Показати IP 28 Жовтня 2014 22:49
Ігорко на буршині любить посидіти разом зі своїми побратимами під прикриття Петра бетмана якого вони поставили
Право Показати IP 28 Жовтня 2014 17:15
ПЕРЕРАХУВАТИ!!!!! Негайно!!!!!!!!!!!!!!
екстрасенс Показати IP 28 Жовтня 2014 17:17
4 негідника Волині: Єрємєєв, Івахів, Мартиняк і Лапін
анонімус до екстрасенс Показати IP 28 Жовтня 2014 17:20
5 - і фея
Іра до екстрасенс Показати IP 28 Жовтня 2014 17:47
Ну, а Гузь?
121 до екстрасенс Показати IP 28 Жовтня 2014 17:58
гузя забув включити
Алі абу-Таліб Показати IP 28 Жовтня 2014 17:27
Не так важливо хто з них в кінцевому результаті виграє, як те, яким чином виборці потім зможуть контролювати роботу обраного депутата.
Панас Показати IP 28 Жовтня 2014 17:36
У Лапіна агітації 0 а пройшов. Висновок ?
Алі абу-Таліб до Панас Показати IP 28 Жовтня 2014 17:40
Ірина Констанкевич то не поганий варіант. Але саме великий агітаційний тиск відштовхнув від неї багато людей.
Макар до Алі абу-Таліб Показати IP 28 Жовтня 2014 17:57
Особливо "допомогла" серія розгромних статей на інших кандидатів на ВН. Пані Констанкевич подякуйте Волиньньюс за за свій не прохід...
Западенець до Макар Показати IP 28 Жовтня 2014 20:18
Не перебільшуйте ролі інтернет видань їх читають десятки, а не десятки тисяч.
член комісії Показати IP 28 Жовтня 2014 17:38
Грінчук потрібно притягнути до кримінальної відповідальності . Бачили б ви , що вона виробляла на дільниці. Боронь Боже, щоб Грінчук була головою під час виборів до місцевих рад весною 2015 року. Емоції,завищена самооцінка,не володіє належним підгрунтям законодавсто , приймає рішення спонтанно .Такого ми ще не бачили .Добре ,що все це виведено на чисту воду.
виборець Показати IP 28 Жовтня 2014 17:48
А хто в Констанкевич чоловік? Чим він займається? Чому нічого не відомо про сімю?
Анонім до виборець Показати IP 28 Жовтня 2014 17:51
Про сім'ю багато було інформації. дуже інтелігентна і порядна сім'я. З таких потрібно брати приклад!
Ліна до Анонім Показати IP 28 Жовтня 2014 17:55
Авжеж авжеж.Хоч ікони бери малюй
омонім до Анонім Показати IP 28 Жовтня 2014 18:09
Анонім знає про Констанкевич усе, тому що це вона сама. Вже можна розкрити таємницю.
Анонім до омонім Показати IP 28 Жовтня 2014 18:17
ні просто я добре знаю цю людину. Ірина Констанкевич не буде витрачати свій дорогоцінний час на таке г**но як ви.
Ром до виборець Показати IP 28 Жовтня 2014 21:12
Чоловік шахрай,хабарник,альфонс . А вона ніби нормальна баба
Ром до виборець Показати IP 28 Жовтня 2014 21:14
Шахрай і альфонс
Лучанка Показати IP 28 Жовтня 2014 17:58
Пані Ірина ви ж нормальна жінка.Змиріться з тим що ви не виграли.Таким діями ви проти себе настроюєте велику кількість людей.Неповезло сьогодні повезе завтра.Неочорнюйте себе
Анонім до Лучанка Показати IP 28 Жовтня 2014 18:06
А чим вона очорнює? Твій Лапін зігнав тітушок, то це взагалі не мужик!
Правда Показати IP 28 Жовтня 2014 18:01
"...немає ані найменшої підстави перераховувати голоси у Луцьку". А те безязике знає? Він що, голосував тут? Той, хто знає, що були фальсифікації ніколи не захоче перерахнку!!!!!!!!!!!! Були жахливі порушення на спецдільницях!!!!!!!!!!!
Знаю до Правда Показати IP 28 Жовтня 2014 18:07
10000%%%%
Анонім до Правда Показати IP 28 Жовтня 2014 18:11
Так були фальсифікації.Але з боку Констанкевич
розум до Анонім Показати IP 28 Жовтня 2014 18:19
А може з боку Лапіна?
Всезнайко до Правда Показати IP 28 Жовтня 2014 19:44
Парубій не лише без"язикий, але й розумово відсталий з дитинства...
Геть з Луцька! Показати IP 28 Жовтня 2014 18:05
Може вже Парубія поставили смотрящим в Луцьку? Хто він такий, що тут керує? Він думає, якщо роздавав зброю на майдані, то йому все можна? Це тиск влади на виборчий процес! Яке він має право забороняти судові позови? Дочекалися влади!!!!!!!!! Таке януковичу і вголову не прийшло б!
розум Показати IP 28 Жовтня 2014 18:18
Перерахувати і обов"язково. А чому такий стривожений Парубій? Чому, якщо Лапін запрошує на акцію під міську раду - можна, а якщо перерахувати голоси - то ні. Дуже цікаво. Значить у нас уже одним можна все: хоч на голові ходи, а іншим - нічого. Гарно буде починати роботу нова ВР. Я думаю з таким підходом, вона ненадовго, думаю на років два- максимум.
виборець Показати IP 28 Жовтня 2014 18:19
Кампанія запамятається брудом констанкевич, вилитим на її опонентів. На Загреву, Бондарука, Гузя, Грицюка, Лапіна, Кривицького... Бруду не лив більше ніхто! Бог є на світі: 28 голосів! Не така вона й вже добра зі своєю сімєю. А юрист сорокодуд - взагалі бидлота. Вчителька української мови нехай вчить дітей, а юрист Лапін нехай працює в парламенті. Буде на одну статистичну одиницю в Раді менше тих, хто захищатиме інтереси палиці і коломойського. Слава Україні!
Виборець-2 до виборець Показати IP 28 Жовтня 2014 18:31
100%
розум до виборець Показати IP 28 Жовтня 2014 18:51
А правда про людей, то це у нас - бруд. ЖИвіть достойно і ніхто на Вас бруд не литиме, бо його просто не буде. І де це було зазначено, що статті про конкурентів писала саме Констанкевич. Де факти. А може це Ви писали. А про те, що Гузь поміняв енну кількість партій, Кривицький розбазарив дитячі садочки у Луцьку, один з них забрала його донька разом з музичною школою - це факти, проти яких немає що сказати. Ще багато такого плану фактів можна викласти, але чи потрібно.
Анонім до розум Показати IP 28 Жовтня 2014 20:21
писали практично всі, і ВН в тому числі, бо всі проплачені (хоча всі журналюги пишуить - небесна сотня дивиться на тебе згори, не бери взяток, не будь Іудою). Написати проти неї навіть негативний коментар нереально, бо комент відразу стирають. я не голосувала за лапіна, але я рада що вона не пройшла, бо вже тупо дістала своїм піаром і німбом над головою
член Показати IP 28 Жовтня 2014 18:23
В Констанкевич був таємний просувальник - Святослав Кравчук. Були дзвінки в бюджетні організації до заляканих вчителів, медиків і іншої боягузливої шушвалі, і організовувались зустрічі на "високомі рівні". Не відомо, за що Романюк тримає цього ***.
Яя до член Показати IP 28 Жовтня 2014 18:44
Кравчук взагалі страшна людина, треба за нього братись громаді.
розум до член Показати IP 28 Жовтня 2014 18:57
Ви, шановний член,спочатку навчіться азам граматики, а тоді вже звинувачуйте людей у тому, про що не маєте навіть уяви. Де факти, а без фактів Ви просто здійснюєте наклеп, а в житті принцип бумеранга спрацьовує дуже швидко.
Волинь Показати IP 28 Жовтня 2014 18:27
Дякую усім лучанам, хто підтримав Ігоря Лапіна ! Ми перемогли гроші палиці !!! Ми прозріваємо, не ведемося на солодкі обіцянки і ті крихти, котрі нам сиплять після розкрадання мільярдів . СЛАВА УКРАЇНІ !
розум до Волинь Показати IP 28 Жовтня 2014 19:05
Цікаво, що далі...
Ром до Волинь Показати IP 28 Жовтня 2014 21:18
І потратили єрьоми гроші
Панас Показати IP 28 Жовтня 2014 18:33
Що Лапін зробив для Луцька і Лучан? Люди заздрять тим хто має можливість допогти !
Щирий українець до Панас Показати IP 28 Жовтня 2014 18:41
А в нас менталітет такий. Коли мають добре-не цінять. Все нам мало, мало. Мали хоч якусь стабільність, долар і бензин дешевий- скучно стало, захотілося нам в Європу. Здоровеньки були!
Роза до Панас Показати IP 28 Жовтня 2014 18:47
Зробив на сході, пару сотень сєпаріа грохнув, що б не грохнули тебе
ось як до Панас Показати IP 28 Жовтня 2014 21:19
не вкрав у 90-ті ваших копійок, як мартиняк, тому нічого не дав перед виборами!!!!!!!!!!!!!
Анонім до ось як Показати IP 29 Жовтня 2014 09:54
Йому бандюки платили!
СУСІД Показати IP 28 Жовтня 2014 18:34
два дні вже читаю коменти - Лапін - чи не Лапін. що одне, що друге. і по інших районах вибрали "достойних". кіно "далі буде"... чи допоможе це новій Верховній Раді, чи допоможе це кожному українцю? чого ми такі бідні?
розум до СУСІД Показати IP 28 Жовтня 2014 19:02
Бо дурні. Але це все у нас з великого розуму. Одним словом: горе через розум.
Анонім Показати IP 28 Жовтня 2014 19:00
Що тут це картаве робить? Припхався "молодих" Гуся і Лапіна повчати?:)))
ланцелот Показати IP 28 Жовтня 2014 19:13
Шановні громадяни! Обовязок (функції) народного депутата створювати закони за якими добре буде жити всім громадянам країни, а не окремої території. Якщо Констанкевич І., особисто, багато доброго, в т.ч. і фінансової допомоги, про що мені на жаль невідомо, зробила для міста Луцька, то давайте оберемо її міським головою. Я - за. Хотів би почути думку Кравчука С.
У-ух! Показати IP 28 Жовтня 2014 19:25
"перемога " почалась після того як СТАЛА впевнено набирати голоси Констанкевич...НЕГАЙНО ПЕРЕРАХУВАТИ ГОЛОСИ
Українка до У-ух! Показати IP 28 Жовтня 2014 19:33
100%
! Показати IP 28 Жовтня 2014 19:26
Констанкевич розумна освічена жінка .Що є то є .Однак має два наставника. Один - Палиця для Луцька добрий цар. Другий - Кравчук , якого ненавидить пів міста. Майже за 20 років на посаді заступника з гуманітарних питань він знищив, що міг. І культуру і медецину ,але особливо проїхався по освіті. 20 садочків, які він закрив, йому ніхто не забуде. Парадоксальне інше - інженер керує гуманітаркою . От і результат його непрофесійності У передвиборчій компанії Романюка були гучні заяви про повернення садочків , але Романюк чоловік не словний .Сказав - забув .Та й сам Гребенюк ненавидить і боїться Кравчука тому агітував за Пустовіта.
Просто мама Показати IP 28 Жовтня 2014 19:42
Я за те, щоб Констанкевич була міським головою!!!!
! АБО ПРАВДІ Показати IP 28 Жовтня 2014 19:53
ВЖЕ ТВІЙ ТЕКСТ ЧИТАЛИ БІЛЯ ІНШОЇ СТАТТІ ЗА ЩО ТАКА НЕНАВІСТЬ ТОБІ НЕ ПОПАВ САДОЧОК УМНИКУ?
Панас Показати IP 28 Жовтня 2014 20:10
Люстувати його КСЄ. Повернути Пархом"юка
Муся до Панас Показати IP 28 Жовтня 2014 20:34
ЛЮСТРАЦІЮ потрібно перейменувати на КАСТРАЦІЮ! Думаю толку було б більше!
СУСІД Показати IP 28 Жовтня 2014 20:24
я не знаю вашого лапіна. оце лише прочитав його родословну. не все ж чисто, точніше- сімейка ще та, люстрацію би їм пройти. чи ради того й іде в депутати, все-таки недоторканість гарантують навіть бандюкам. а нащо Парубію і Майдану себе компрометувати такими щирими українцями?
БІКУН Показати IP 28 Жовтня 2014 20:36
Констанкевич перемогла, спору нема. Лапін рветься на олімп на штиках, що засвідчели його бігморди та зборище біля міськради. Вважаю що залякані працівники лічильної комісії під тиском зробили помилки. Тому є необхідність перерахунку голосів. І цього вимагае громада, адже Лапін не луччанин, а Констанкевич місцева.
НУКІБ до БІКУН Показати IP 28 Жовтня 2014 20:43
Лапін вже вніс в нашу громаду розбрат. Адже для людей Констанкевич-Благодійний фонд, в він Народний фронт. Тут забезпечення, там разруха
хи до НУКІБ Показати IP 28 Жовтня 2014 21:23
да шо ти гаваріш?
Алі абу-Таліб Показати IP 28 Жовтня 2014 20:52
Шановні! Перестаньте сперечатись. Лапін. Констанкевич. А чим по суті їхні програми відрізняються? По суті нічим. Всі "за людей". Сьогодні треба думати як її ( або його ) тримати в тонусі під час виконання обов'язку народного депутата. Щоб він ( або вона ) регулярно і доступно повідомляв ( повідомляла ) як конкретно голосував ( голосувала ) за конкретні питання. Що конкретно реально пропонував ( пропонувала ). І по максимуму пояснень самого депутата своїм ЛУЦЬКИМ виборцях про мотиви того чи іншого свого рішення.
Андрій Показати IP 28 Жовтня 2014 20:55
Голосував за Лапіна, незважаючи на різні слова про нього та його батька. Але врахував один важливий факт - він пішов ДОБРОВОЛЬЦЕМ на війну - захищати всіх нас. Мій голос - це невеличка подяка йому. Радий, що він, а не олігарх чи ставленик олігарха, отримав перемогу ! Шкода, що більшість коментаторів чекає тільки подачок від "благодійників", бажаючи перемоги Костанкевич!
Всезнайко до Андрій Показати IP 28 Жовтня 2014 21:20
Покажіть хоча б одне фото Лапіна на війні...
Свободу не спинити! до Андрій Показати IP 28 Жовтня 2014 22:08
Констанкевич у ВР буде кнопкодавити за групу "Приват", а Лапін - за Яценюка і його спонсорів-олігархів. Яка різниця чию маріонетку обирати? Але в Луцьку у Лапіна чомусь цілий фан-клуб-секта, хоча в Ковелі за нього на пост мера ніхто не голосував. Як такі зміни в такий короткий час сталися? Змінив імідж із адвоката-невдахи на супермена-захисника, і стадо побігло голосувати за нього? Я напевно чогось не розумію. Я вважав лучан трохи розумнішими, але розчарувався.
санта до Андрій Показати IP 29 Жовтня 2014 06:37
Гандрію, ти звичайний лох, який купився на ряженого у камуфляж лапіна
Андрій до санта Показати IP 29 Жовтня 2014 08:48
Санта - ти мене не ображай. Раз ти взяв собі такий нік - значить ще віриш у казкове, нереальне, сюрреалістичне . Тобто сам звичайний л..х...
санта до Андрій Показати IP 29 Жовтня 2014 09:09
Хочеться вірити, що колись в тебе відкриються очі на афериста лапіна і ось тоді ти сам признаєш, що був лохом
Андрій до санта Показати IP 29 Жовтня 2014 10:22
Надіюсь, з роками ти порозумнішаєш, наїсишся гречки і станеш толерантним до людей. З дурнями Україну будувати складно.
Олександр Показати IP 28 Жовтня 2014 20:57
Вважаю, що Лапін навіть морального права не мав балотуватися від Луцька, бо не має до нашого міста жодного відношення. Але кожному четвертому виборцю на це було начхати...
Панас Показати IP 28 Жовтня 2014 21:45
У Лапіна біля місьради були малолетки. Яких в минулому ображали всі кому хотілось. А з Луцька і взагалі ніхто. Коли це вже скінчиться коли Лучанами будуть опікуватись іногородні.
всевидящий Показати IP 28 Жовтня 2014 22:00
Цікаво, а чому Констанкевич мовчить? Ірино Мирославівно, як казав великий пророк - "БОРІТЕСЯ Й ПОБОРЕТЕ!" Відрив у голосах досить маленький і сумнівний , бо люди не роботи, через втому могли і помилитися у підрахунках. ТОМУ ЛОГІЧНО І ПО СПРАВЕДЛИВОСТІ ДО ТИХ ЛЮДЕЙ, ЯКІ ГОЛСУВАЛИ І ЗА ЛАПІНА І ЗА КОНСТАНКЕВИЧ - ПОРІБНО ГОЛОСИ ПЕРЕРАХУВАТИ!!! Це буде правильно і прихильники цих двох кандидатів припинять лити бруд на них, та й власне кажучи , між "СОБАЧИТИСЯ". .А я,як всевидящий, можу сказати ,що ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ПЕРЕМОЖЕ! Ірино Мирославівно - БОРІТЕСЯ!!!
Гайдар Показати IP 28 Жовтня 2014 22:01
"З його слів, немає ані найменшої підстави перераховувати голоси у Луцьку" Ну звичайно, тепер, коли результат на користь Лапіна - то перераховувати нічого не потрібно, а коли був не на користь - то треба вивести під міськраду чимбільше мордоворотів із шинами, бо бачите, фальсифікації. Аж бридко від такого лицемірства.
Одарка Показати IP 28 Жовтня 2014 22:18
Не опікуватись,а гідно представляти інтереси громади в Раді.І для цього треба мінятись ,в першу чергу,самим.Тоді бандюки і рішали будуть там,де їм належить бути,а не у вищому законодавчому органі країни.Народ дозволяє,щоб івахіви,мартиняки,єремєєви,лапіни на ньому паразитували,то які претензії?
ДООДАРКИ до Одарка Показати IP 29 Жовтня 2014 13:28
Фонд Палиці на чолі з Констанкевич спас і надав допомогу більше половини жителям громади міста. Мораль людини вдячності - "За позику віддяка" а хто цього не зробив той хто?
Алі абу-Таліб до ДООДАРКИ Показати IP 31 Жовтня 2014 19:00
Шановна. Не плутайте своїх баранів і державних. Депутат це той хто встановлює нормальні закони. А не той хто щось комусь "дав" чи "спас". "Дав" і "спас" - це благодійний фонд.