USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Чи хоче Тимошенко бути прем'єром

23 Лютого 2014 18:18
Екс-прем"єр-міністр Юлія Тимошенко просить не розглядати її кандидатуру на посаду глави Кабінету міністрів.

Про це йдеться у заяві Тимошенко, яку розповсюдила прес-служба Батьківщини, - пише Українська правда.

"Для мене стала сюрпризом інформація про те, що мене пропонують на посаду прем‘єр-міністра України. Це питання зі мною ніхто не погоджував та не обговорював", - зазначила Тимошенко.

"Дякую за повагу, але прошу не розглядати мою кандидатуру на пост глави уряду", - йдеться у заяві Тимошенко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Лучанка Показати IP 23 Лютого 2014 18:22
Звичайно, бо Я хочу бути тільки ПРЕЗИДЕНТОМ.
Роман до Лучанка Показати IP 23 Лютого 2014 19:34
Хай лікується, а то їй же зле було, а у хворих людей погляд на життя викривлений. Лікуватись і то років з 5
10 сектор до Лучанка Показати IP 23 Лютого 2014 22:30
Її час вже пройшо і вона смішно виглядає. Її місце політика на лавці з Ющенком і Кучмою. Відкерувала****!!!!! Нехай їде в Харків і Донецьк піднімати своїх земляків, і наберає там голоси собі !!!
дідо Показати IP 23 Лютого 2014 18:25
Після призначення пастора Турчінова та Авакова, Кернес і Добкін спокійно повернулися в Україну.ПРІБЮТ живе.
Тимошенко Показати IP 23 Лютого 2014 18:29
Хочет быть премьер-министром... Хочет, аж пищит... Но она далеко не глупа - она понимает, что это правительство временное. А ей бы хотелось премьерство пожизненное... Тимошенко, это Янукович в юбке... Только во много раз хитрее...
коля Показати IP 23 Лютого 2014 18:58
Юля - це той же яник тільки з косою.
героям слава Показати IP 23 Лютого 2014 19:21
Ніяких прем'єрів і президентств для неї!!! Нехай мемуари пише і дякує хлопцям, які кров проливали і загинули, а після чого і її випустили!!!
Со сороны Показати IP 23 Лютого 2014 19:24
Юля - прекрасная кандидатура на переходящий золотой унитаз! Ура! Это победа Майдана, как написал Романюк в своем FB. Этого ждали? Сейчас чиновники начнут л..ь новую ж...у своим шершавым языком.
Волинянин Показати IP 23 Лютого 2014 21:33
Нехай виконає те, що раніше обіцяла, а саме: "Бандитам - тюрми". Хай займе посаду ГЕНПРОКУРОРА і доведе, що захищає український НАРОД. Досить нам локшину на вуха класти!!!
з Волині Показати IP 23 Лютого 2014 21:47
оце зарашнє вибачте на слові срання, наштовхує мене на думку, що 25 травня знову ніхто не визначиться будуть чергові "противсіхі" , проти Юлі, проти Кличка, проти Сєні і т.д. і в результаті чи Яник чи його представник знову виграє вибори....і буде знову по сюжету 2010 року, а там, що "на майдан, ми не хочемо Яника" так ситуація ж була такою ж і в 2010. я звичайною не є прихильником Тимошенко зважаючи на її "невтішне минуле", але скажу таке, що безперечно людей з майдану треба у владу, але президентом треба все ж Її(тим більше, що повноваження врізали, а там буде ще одна конституційна реформа, то може й ще вріжуть), вона єдина хто може вести переговори з Європою і Росією.....Так в нас є такі перці як Порошенко, але він тільки в Європу, з Росією не домовиться. А ті хто не може з Європою, а домовиться з Росією, то ці персони до нічого доброго не доведуть. Тому, моя думка, Тимошенко президентом-але виключно з представницькими функціями, хай на переговори їздить, на паради ходить, а от виконавчу владу справді майдану. надіюсь хтось прислухається)))
незакосу Показати IP 23 Лютого 2014 22:55
Ну якщо вже вибору по кандидатах не буде і Юля почне домовлятись з "сектором", за для своєї "підтримки", а вона це 100% буде робити, то краще вже Кличка або Порошенка ніж цю...!!! А хто ще є в Україні...?!
Анонім до незакосу Показати IP 23 Лютого 2014 23:27
Майдан має вимагати зняття недоторканості, перевибори парламенту з відсутністю в новому всіх хто колись там був та перед виборами президента та парламенту прийняття закону де б на посаду президента та в парламент могли б ввійти нові прості люди. Жодного з тих по кому зараз тут на ВН ведеться опитування до крісла допускати не можна. Вони своє вже виконали - нехай ідуть на відпочинок, поки що ... до суда (коли народ попустить тоді зрозуміють чому поки що).
Сук Показати IP 24 Лютого 2014 00:07
С У. К А
Р. В. Показати IP 24 Лютого 2014 00:13
ПРИТЧА про СДД або Кого засмоктав Золотий Унітаз… Сьогодні, 22 лютого, коли все в Україні перевернулося з ніг на голову і зусилля багатотисячних Майданів, здається, досягли приблизно тієї мети, яку ставили з самого початку його зародження, з голови, все ж таки, не виходить риторичне питання: «А що буде завтра?»… Пам’ятаєте роль Михалкова у фільмі «Статский советник»? Він грав такого собі СДД – людину в системі, покликану розхитати її зсередини… «Сожрите Друг Друга» - СДД – сильна «лялька», за якою стояли більші інтереси не тільки інших «більших» людей, а й держав… роль СДД в тому фільмі настільки геніальна та філософська, що поневолі «накладаєш» цю картинку на сьогоднішню… Історія нашої країни показує неспроможність керівників пересилити свої владні амбіції… так було при князях і розпалася Русь, так було при Гетьманах, коли зробили аборт ще не народженій Україні… ба, так було в нашому недалекому «оранжевовому» минулому, коли Тимошенко та Ющенко «розбазарили» подаровану їм багатотисячними Майданами країну… Так було, бо апетити до влади затьмарювали розум, оточення навколо жужжало на вуха: «Ти кращий!» і его бігло вперед розуму… Не хочеться вірити, що сьогоднішня команда переможців Майдану «зжере» один одного зсередини, чого тільки і чекають їх опоненти. Саме так вони (опоненти) прийшли до влади в 2010-му… Не хочеться вірити, що буде як за Черчиллем: «Революцію задумують генії, здійснюють романтики, а користуються з неї негідники»… Романтики, яких сьогодні хоронили за стіною Верховної Ради саме в той час, коли їх же вожді з улюлюканням та оплесками ділили провладні портфелі та звільняли з-за грат Юлю… Жоден з них не оголосив перерву, аби безпосередньо взяти участь у траурних маршах по загибелі хоча б когось з «небесної сотні»… вони з першого ж дня показали саму суть їх намірів… суть сценарію. Я вірю, що це дійсно правда, що билися ті прості героїчні люди не за те, щоб дяді і тьоті знову «передерибанили» владні портфелі і повернули собі те, що забрав в них попередній режим. Вони билися навіть не за Європу, яка своїми обіцянками подачок та пофігічною реакцією на перші ж людські жертви Майдану довела, що ми цікавимо її перш за все як гарматне м'ясо, новий буфер перед Росією, як тисячі гектарів ще не викупленого чорнозему та дешевої робочої сили… Може, ці фрази і «биті», а людей вивела на Майдан жага нового, кращого та справедливого життя. Хай вони його і вбачали у ЄС, та, втім, саме його, а не існування під жадібним біло-блакитним каблуком, вони і жадали… Саме жадібність довела режим Януковича до колапсу… сьогодні на очі потрапила картинка славнозвісного «золотого трону» в президентському ватер-клозеті… і одразу уявилася така собі алегорія, як «Режим» сидить на тому унітазі як «боги» над Україною, гадять на неї, та не помічають руку, що натискає смарагдову (а вона, мабуть, там тільки така) кнопочку «ЗМИТИ»… і засмоктує той вакуум, створений зневіреними людьми, ось таких от «режимників» в безодню… Жадібність ще більшої і більшої наживи на фоні і світовою кризою зробила прірву між багатими і бідними в Україні настільки великою, що між ними утворився той самий вакуум, який і засмоктав більш малочисельну сторону… Хочеться, все ж таки, вірити, що ШАНС 2014 наші політики не профукають, як після 2004… та лякає те, що серед усіх тих усміхнених нещирих облич в краватках та косичках не видно нових або хоча б таких, яким хочеться вірити(((
гога Показати IP 24 Лютого 2014 08:32
значит хотите справедливого государства - социализма? с бесплатной медициной? образованием? жильем?