USD 39.00 39.37
  • USD 39.00 39.37
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Чи нагороджували волинських правоохоронців за поїздку до Києва?

29 Січня 2014 11:35
Чи нагороджували волинських працівників МВС, які брали участь в охороні громадського правопорядку у Києві, хочуть з’ясувати у Луцькраді.

З депутатським запитанням до очільника Управління МВС України у Волинській області Олександра Терещука звернувся депутат Андрій Осіпов під час 52-ї сесії Луцької міської ради. Він просить надати відповідь, чи отримували нагороди або відзнаки правоохоронці з Волині, які брали участь в охороні громадського порядку у Києві у період з 29 листопада 2013 по 29 січня 2014 року.

Якщо так, депутат хоче отримати відповідь, хто приймав рішення про відзнаку чи заохочення, які саме відзнаки застосовано та чи відбулася зустріч Бориса Клімчука з правоохоронцями, які брали участь у охороні громадського порядку в Києві.

Міський голова Микола Романюк пообіцяв передати текст депутатського запитання Олександру Терещуку, проте не гарантує, що той надасть відповідь вже сьогодні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Андрій Показати IP 29 Січня 2014 11:39
А хто і скільки к***кає Осіпов не хоче знати?
поліщук Показати IP 29 Січня 2014 12:15
Якщо командіровочні, тисяча баксів за день перебування на Грушевського, можна порівняти з нагородою, то звісно нагороди були. ))
Андрій до поліщук до поліщук Показати IP 29 Січня 2014 12:26
А Ви за тисячу баксів стояли б, коли у Вас летять "Коктейлі Молотова" та бруківка???
вони до Андрій до поліщук Показати IP 29 Січня 2014 14:29
по 200 клацають грн.їм всерівно що там і як..за 300 і маму..того
я Показати IP 29 Січня 2014 12:27
НАГОРОДИ БУЛИ ! ЦІКАВО ЩО ВІДПИШУТЬ . ПРАВДА ВСЕРІВНО ВИЛІЗЕ
123 Показати IP 29 Січня 2014 12:50
Луцькі депутати -трутні типу Осіпова вирішили всі питання життєдіяльності міста, залишилось тільки з*ясувати скільки коштують портрети Януковича і кого нагородили. І як тільки вони це вияснять - всі мешканці міста стануть щасливими.
осі Показати IP 29 Січня 2014 13:10
Осіпов, ну займись врешті-решт роботою, а то від твоєї дурної мови вже ригати хочеться. Якого милого ти поліз в ті депутати, якщо нічого не робиш для міста, тільки пнешся як та жаба, щоб на тебе звернули увагу. Ну хіба не правда?
депутату Осіпову Показати IP 29 Січня 2014 13:19
Невельмишановний пане депутате! Прошу дати відповідьна наступні питання%\ 1. Скільки зустрічей провели з виборцями; 2. Скільки звернень розглянули; 3.Скільки письмових відповідей дали виборцям; 4. Скільки разів виступали на сесії з питань, що стосуються виборців; Продовжити, чи вистачить?
Осіпов Андрій до депутату Осіпову Показати IP 29 Січня 2014 14:13
Прошу вас повідомити свою адресу для надсилання запитуваноі вами інформації. Публічні звіти за попередні роки роботи були раніше оприлюднені і ви легко зможете їх відшукати. При потребі я можу їх вам надати, або ви самостійно можете отримати їх в секретаріаті Луцькоі міськоі ради
TT Показати IP 29 Січня 2014 17:45
Осипов норм пацан а ви ЧМО МУСАРСКИ А ми и без депутатських запитмв розберемось хто де був и скильки заробив ПРИВАТ ВАМ И ВАШИМ РОДИЧАМ ГОСТАРБАЙТЕРИ ЯНУКОВИЧА !