USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Чиновники ОДА не хотіли йти покладати квіти воїнам-афганцям

17 Лютого 2014 11:41
Суботнє покладання квітів до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам, із нагоди 25-ї річниці виводу військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан, проігнорували чиновники з ОДА.

Про це інформували під час наради голови облдержадміністрації сьогодні, 17-го лютого.

Голова ОДА Олександр Башкаленко сказав, що в суботу, під час покладання квітів, він побачив лише трьох начальників управлінь ОДА.

«Мені дуже сумно, але хай це буде на їх совісті, що вони не прийшли, й не віддали шану загиблим. Це на вашій совісті!», - сказав очільник краю.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Мир Показати IP 17 Лютого 2014 11:51
Співчуваю. Але ті чиновники і депутати думають лише себе і про свій бізнес !
Вкдадниця Показати IP 17 Лютого 2014 11:54
Згідний, що думають про себе........................хіба такі спритники як депутати Осіпов та Бондарук можуть думати про Афганістан , вони лише з кіно знають, що таке війна. Ганьба їм усім.
Іван Г. Показати IP 17 Лютого 2014 12:02
Доречі гузів, бондарів, шиб і всіх ідеологів теж не було.
Льоня Показати IP 17 Лютого 2014 12:04
Мабуть завтикали хлопці таку нагоду.
лучани Показати IP 17 Лютого 2014 12:06
Чинивники покладають квіти тільки радянським фашистам на 9 травня.
fe Показати IP 17 Лютого 2014 12:25
A це їх обовязок??? Перепрошую в Україні мало не щодня то якесь свято то подія які по своїй значимості були неменьш важливі як ,,завоювання афганістану,,... давайте органи ода перейменуємо в церемоніальний відділ... я думаю такі кроки повині робиись не від посади а від душі... а так це все мені нагадує витрибеньки прапорщика в армії який аби якось показати свою значимість заставляє солдат фарбувати траву....
Не фекай до fe Показати IP 17 Лютого 2014 12:41
Чувак, у тебе мабуть "приємні" спогади про прапорщиків залишилися після служби у Радянській армії ??? Бідолаха, ти мабуть там якщо був то спогади у тебе "найприємніші " я бачу залишилися, клоун...........ги-ги-ги
солдат до Не фекай Показати IP 17 Лютого 2014 12:59
коментар було видалено
Льотчик до солдат Показати IP 17 Лютого 2014 16:27
"Солдат" ти щось хотів сказати?
добре подумайте до fe Показати IP 17 Лютого 2014 12:58
Ви, шановний, добре зваажили, написавши тут таку бздуру... Вважайте, думаю, що ще не раз матимете змогу пошкодувати про це.
fe до добре подумайте Показати IP 17 Лютого 2014 13:21
аргументи??? якщо нема то засуньте свою думку собі в з...ій прохід!
НЕЛУЧАНИН до fe Показати IP 17 Лютого 2014 16:02
такі гі"нюки як ти в армії парашу драїли круглодобово
лучанин Показати IP 17 Лютого 2014 13:22
Покласти квіти - це обовязково, а підтримати афганців, допомогти матерям, діти яких загинули у ту страшну війну? Хто про них згадує? Покласти квіти на меморіалі - це не віддати шану загиблим. Це відбування повинності, якщо шана не підтверджена справжніми справами. А вона не підтверджена.